reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

a ja czekam... za 3 dni okres, mam bolesne i wrazliwe na dotyk piersi (jak nigdy), ochote na rzeczy, ktorych normalnie nie jest (np. chleb z dzemem), skurcze w podbrzuszu... przytulanki byly w trakcie owulacji... myslicie, ze jest szansa czy wkrecam sobe objawy? :)
 
reklama
Ja na początku "wkręcałam" sobie objawy, wielkie rozczarowanie przychodziło wraz ze spodziewanym dniem okresu, kiedy jednak miesiączka się pojawiała. Najlepiej się nie nakręcać, 3 dni to już niewiele czasu, a jak okres nie przyjdzie to pora na test :) tak czy inaczej niebawem się przekonasz :)
 
Ja od czterech miesięcy się tak wkręcam :)
ale tym razem czuję się trochę inaczej, mam nadzieję, że to nie moje urojenia, tylko prawda i już jest upragniona dzidzia :)
do tej niedzieli czas mi się tak dłuży, że chyba oszaleję!
 
Ja na początku "wkręcałam" sobie objawy, wielkie rozczarowanie przychodziło wraz ze spodziewanym dniem okresu, kiedy jednak miesiączka się pojawiała. Najlepiej się nie nakręcać, 3 dni to już niewiele czasu, a jak okres nie przyjdzie to pora na test :) tak czy inaczej niebawem się przekonasz :)

Zgadzam się, u mnie jest podobnie. Ciągłe nakręcanie się a później rozczarowanie. Owszem najlepiej nie myśleć ale jak tu nie myśleć :-)
 
zdjęcie (14).jpg

Kochane, test wyższy z wczoraj - malutka kreseczka, iższy z dzisiaj - myślicie, że to ciąża????
 

Załączniki

  • zdjęcie (14).jpg
    zdjęcie (14).jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Do góry