reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ja gdzieś do 8 tygodnia czułam się super zero objawów tylko radość, żeby nie brak okresu pewnie nie pomyślałabym, że to ciąża, a potem się zaczęło od krwiaka,przyszły wymioty,mdłości, różne kłucia itp., teraz 12 tydzień i po mału,aby nie zapeszyć przechodzi, także byle do przodu
 
reklama
hehe....
to u mnie na odwrot 6 i 7 tc masakra... - tylko sie zabic :baffled:....
nudności, migreny, zle samopoczucie senność i zmęczenie... ogólnie tragedia :)....
teraz jest 8tc i czuje sie znakomicie :D!!! Dosłownie anielsko :D!!!

P.S. jedno pytanie czy wy tez macie masakryczne swędzenie brodawek i sutków?? ja umieram na to a i trudno sie podrapac :baffled::confused:!!!
 
Beta to badanie z krwi, dzięki któremu będzie mieć pewność czy jest w ciąży czy nie.Powinna je jak najszybciej zrobić. Wyniki są tego samego lub następnego dnia.

Swoją drogą czemu ona w takiej sytuacji nie zapytała lekarza co to za badanie? Powinna działać jak najszybciej i już być po badaniu, jeśli chce uratować tą ciążę.
 
Jakbym czytała swoją historię. Potwierdzam poprzedniczkę i niech koniecznie zrobi Betę i sprawdzi wyniki a w labolatorium przy pobieraniu krwi zastrzeże że wynik pilnie potrzebny. Sama czekałam na taki ok godziny. I oczywiśnie tu czas jest najlepszym wskaźnikiem w pierszej ciąży u mnie echo płodu było widać dopiero w 12 tyg a w drugiej ciąży w 8 tyg. No i oczywiście kwestia najważniejsza czy miesiączki były regularne, bo jak mój lekarz mówił to jest ważny wskaźnik. Jesli nie to nie panikować i przede wszystkim nie denerwować się bo mój doktor mówi że dopiero wtedy możemy mieć problemy. Także głowa do góry i powodzenia!
 
dzieki dziewczyny czyli nic jeszcze nie jest przesadzone, miesiaczki miala regularnie a to jej drugie dziecko badanie zrobione dzis rano a wyniki niestety jutro
 
Ostatnia edycja:
różnie bywa, faktycznie jak zrobi bete, a najlepiej jeszcze drugą po 48h to bedzie dokładnie wiedziała co i jak, jak beta wysoka to ciąża jest a jak rośnie to ciąża sie rozwija, a dokładne wyniki ile i jak powinno rosnąć na pewno znajdzie w necie

trzymam kciuki żeby było dobrze
 
Witam. Mam 20 lat (wiem, że to niewiele). Z narzeczonym staraliśmy się bardzo o dziudziusia.
No i od jakiegoś czasu dziwnie się czuje. Nie wiem czy to moja autosugestia czy może na prawde ciąża (bardzo bym chciała)
Okres spóźnia mi się już tydzień czasu. Ale miałam ostatnio dużo stresów i martwię się, że to jest powód.
Piersi stały się większe, obrzmiałe i bolące. trwa to juz ponad tydzien.Chodzę siusiu dosyć często. jestem zmęczona, ale w nocy mam problemy z zaśnięciem.Dużo rzeczy mnie męczy, chodzę często zła i mam humorki. Kręci mi się w głowie, muli mnie od tygodnia i nie mogę nic jeść. Dziś rano wymiotowałam.
Jutro rano robię test... oby było dobrze
Co sądzicie?
 
reklama
Do góry