reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Główka do góry :*
Kontynuuj mierzenie. Obserwuj też śluz, bo jest bardzo przydatny w poczęciach :) I ... DO DZIEŁA :D 3mam kciuki :*:*:* Na pewno się uda :) Dobra myśl to podstawa ;*
 
Główka do góry :*
Kontynuuj mierzenie. Obserwuj też śluz, bo jest bardzo przydatny w poczęciach :) I ... DO DZIEŁA :D 3mam kciuki :*:*:* Na pewno się uda :) Dobra myśl to podstawa ;*

dziękuję ślicznie :*:*:* teraz Mój przyjeżdża na weekend, i mamy już zaplanowane jak to zrobimy by nam się udało.. tylko kurcze nie będzie go akurat wtedy jak mam mieć owulacje.. ale powiedział mi że może sie uda jak poprzytulamy się w niedzielę, bo plemniki żyją ileś tam, a owulke mam mieć we wtorek najprawdopodobniej :) więc.. trzymajcie mocno kciuki!! :*:*:*
 
Pomóżcie dziewczyny, jak myślicie: jestem w 44 dniu pierwszego po odstawieniu pigułek cycklu. współżyłam dość często bez zabezpieczenia przez cały cykl. Brałam tabletki przez pół roku, wcześniej miałam cykle nieregularne, do 40 dni. dziś zrobiłam test - negatywny, trzeci dzień mam bardzo skąpe brązowe brudzenia, a miesiączki nie widać. Temperaturę rano mam normalną - 36.7/8, ale nie wiem jaką miałam wcześniej. Denerwuje mnie czekanie, szczególnie jeśli nie jestem w ciąży-no bo ile można czekać na okres?!Co robić? Miała tak któraś z was?Możliwe, że to tylko zaburzenia popigułkowe?
 
Okres może się spóźniać z wielu powodów, nawet ja do tej pory miałas reguralne cykle. Może to być przyczyna stresu, przemęczenia, jakieś infekcji lub zmian chormonalnych które dopadły twój organizm po odstawieniu pigułek. Znam dziewczyny, które miewały okres co dwa miesiące włąśnie z powodów chormonalnych. Opóźnienie 4 dniowe to jeszcze nie tragedia ale nie można tego bagatelizować - idź do lekarza, zrobią badanie krwi aby wykluczyć lub potwierdzić ciążę i ew. sprawdzą co się dzieje.
 
reklama
Do góry