reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Temperatura wskazuje na ciąże :D Na prawde :)
Zrób teścik i szybko pisz jak wyszedł :) 3mam kciuuukii mooocnooo :*
 
reklama
Temperatura wskazuje na ciąże :D Na prawde :)
Zrób teścik i szybko pisz jak wyszedł :) 3mam kciuuukii mooocnooo :*

a w czasie tego 'okresu' jaka powinna być temperatura? bo ja dzis miałam 37,8 st..

tylko że martwi mnie to wszystko, bo przed okresem miałam jakieś 'objawy', a teraz to tylko ta temperatura, senność, i bolące cycuchy.. a wcześniej miałam wilczy apetyt i takie tam.. a teraz mi sie prawie w ogóle jeść nie chce, bo jak tylko coś sobie wymyśle do jedzenia to mi jakos tak niedobrze sie robi i nawet nie spróbuje, a juz wiem że mi nie bedzie smakowało.. eh.. masakra :(
 
Izula bądz dobrej myśli. trzymam kciuki, ale pamiętaj że autosugestia może być mocna i możesz się rozczarować (oby nie) tymi objawami.
Jak zrobisz teścik to napisz czy fasolka będzie kiełkowac i kiedy wyrośnie:-)
 
Izula bądz dobrej myśli. trzymam kciuki, ale pamiętaj że autosugestia może być mocna i możesz się rozczarować (oby nie) tymi objawami.
Jak zrobisz teścik to napisz czy fasolka będzie kiełkowac i kiedy wyrośnie:-)

dziekuje :*:*:* jak coś, to napewno napisze :)

jak już wspomniałam, to wolę się nie nastawiać na nic :) będzie co ma być :) ..ale jestem dobrej myśli :)
 
witam serdecznie :)

zastanawiam się nad czymś :) otóż widzicie, kiedyś dawno temu, gdzieś słyszałam że podczas ciąży można mieć okres (jakoś tak mniej więcej do 3 miesiąca ciąży). -zapomniałam jednak o tym zupełnie.. aż do wczoraj, kiedy to moja koleżanka która jest w ciąży, zapytała mnie jak mi ida staranka o dzidzię. powiedziałam jej że kiepsko, bo mam okres i nici z dzidzi.. :( A ona mi na to, że przecież do trzeciego miesiąca ciąży może wystąpić miesiączka. Jestem w lekkim szoku.. zastanawiam się czy to prawda czy nie.. Najlepsze jest to, że w dniu kiedy dostałam @, miałam 37,8 st temperatury 'tam'.. a wieczorem przyszła @.. tylko jest taka jakaś dziwna, ponieważ w sumie krew tak pożądnie leciała tylko przez jeden dzień. a tak to kapie tak jakby chciała a nie mogła.. Nie wiem dziewczyny, rozwińmy ten temat, to może jakoś wspólnie dojdziemy do tego czy jest możliwy okres w czasie ciąży :) czekam na wpisy. pozdrawiam cieplutko :*:*:*


hey,
mam ten sam problem dziwne przeczucie..... w srode ku mojemu zdziwieniu brazowy upalw w czwartek sucho piatek troszke brazu sob niedziele to samo b mala ilosc brazowego uplawu .... dzisiaj 29 dc a tu okres....... moze jak jutro bedzie go malo to jeszcze jest szansa....... no nie wiem. tzrymam za Ciebie kciuki .Pozdrawiam:-)
 
a w czasie tego 'okresu' jaka powinna być temperatura? bo ja dzis miałam 37,8 st..

tylko że martwi mnie to wszystko, bo przed okresem miałam jakieś 'objawy', a teraz to tylko ta temperatura, senność, i bolące cycuchy.. a wcześniej miałam wilczy apetyt i takie tam.. a teraz mi sie prawie w ogóle jeść nie chce, bo jak tylko coś sobie wymyśle do jedzenia to mi jakos tak niedobrze sie robi i nawet nie spróbuje, a juz wiem że mi nie bedzie smakowało.. eh.. masakra :(


W czasie normalnego okresu temperatura powinna spaść. Powinna być niska. W ciąży zazwyczaj podkreślam zazwyczaj temperatura po owulacji się utrzymuje.

Powiedz mi: mierzyłaś tempke w poprzednich cyklach?

poza tym nie przejmuj się że nie masz objawów ciążowych :) Każda z Nas jest inna i każda przeżywa ciąże na swój sposób :)
Zrób test i napisz :)
 
w poprzednich nie mierzyłam.. dopiero od tego cyklu zaczęłam. dziękuje dziewczyny za wszystko :*:*:* oczywiście jak tylko zrobie test, to dam wam znać :) trzymajcie za mnie kciuki :) i mam nadzieje że jak nie będzie fasolki, to że mnie pocieszycie.. buziam kochane :* i ide juz spac :) dobranoc wszystkim :)
 
reklama
Do góry