reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Zadałaś pytanie, to dostałaś odpowiedź. Nie prosiłaś o głaskanie po głowie, tylko o informację 🤷‍♀️

Ale jak chcesz to mogę pocieszyć - to na pewno już ciąża. Żadna tam infekcja ani zawirowanie hormonalne. Już Ci lepiej?
 
reklama
Ani brak sluzu nie daje gwarancji ze nie było owulacji. Zastanwiam sie czy Wy tu jestescie dla wspracia podtrzymania na duchu czy do dowalenia. A co masz spierd... Dzien to spierd... Go. Wszystkim.co.jest z WAMI!?!
Ok. Jesteś w ciąży i to z bliźniakami!!!

Ja się zastanawiam ci jest z Tobą. Myślisz, że możemy potwierdzić ciążę przez internet? Gwarancję owulacji daje monitoring. To, że cokolwiek cię boli, masz śluz, biegunkę czy pryszcze nie jest wyznacznikiem niczego. Może jedynie sugerować, że nasz czas POTENCJALNIE płodny. Ale do potwierdzenia owulacji to się ma nijak. Bo mogą być wszystkie objawy, a owulacji nie będzie. Dodatkowo, żadne bóle, upławy, plamienia czy ochota na śledzie z bitą śmietaną nie oznaczają, że jesteś w ciąży. To ci powie jedynie test lub beta. Nie istnieje coś takiego jak objawy ciąży bez bety, a więc przed pozytywnym testem. Ewentualnie USG w późniejszym czasie. I nie ma co się unosić. To nie jest złośliwe. Tak działa fizjologia. Podejrzewasz ciążę? Zrób test i to najlepiej jak się miesiączka spóźni, ot takie proste 🙆
 
Ani brak sluzu nie daje gwarancji ze nie było owulacji. Zastanwiam sie czy Wy tu jestescie dla wspracia podtrzymania na duchu czy do dowalenia. A co masz spierd... Dzien to spierd... Go. Wszystkim.co.jest z WAMI!?!
Musisz stwierdzić, czego chcesz - realistycznej odpowiedzi czy dopingu za wszelką cenę. Dziewczyny na forum najczęściej oferują to pierwsze, bo wiele z nich jest po przejściach i wiedzą, że wmawianie komuś "tak, to jest to, łiiii" prowadzi w wielu przypadkach do rozczarowania i złamanego serca. Taki brak hurra-optymizmu nie oznacza braku wsparcia czy podtrzymania na duchu, nigdzie nie zyskałam większego rozumienia procesu jak tutaj.

Ja mam co cykl objawy ciąży, a testy niezmiennie negatywne, przy dopingu za wszelką cenę bym płakała w poduszkę miesiąc w miesiąc. Niestety, tylko monitoring potwierdzi na 100% owulację i pęknięcie pęcherzyka. Najpewniejszą odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz robiąc test.
 
Witajcie , jestem tu nowa . Chciałam zapytać czy miał ktoś sytuacje że testy wychodziły różnie, mi na 6 szt 4 pozytywne z jaśniuteńką kreską a dwa negatywne , beta tego samego dnia <2,3 mlU/ml , w dzień spodziewanej misiączki, dodam jeszcze ze mam bóle brzucha i mdłości od paru dni... Czy tak niska beta wyklucza ciąże?
 
Witajcie , jestem tu nowa . Chciałam zapytać czy miał ktoś sytuacje że testy wychodziły różnie, mi na 6 szt 4 pozytywne z jaśniuteńką kreską a dwa negatywne , beta tego samego dnia <2,3 mlU/ml , w dzień spodziewanej misiączki, dodam jeszcze ze mam bóle brzucha i mdłości od paru dni... Czy tak niska beta wyklucza ciąże?
Wyklucza. W obecnej chwili nie jesteś w ciąży. Żaden test nie był pozytywny, skoro beta jest negatywna. Ponadto objawy, które opisuje aż, nie są ciążowe. Mdłości powoduje gwałtownie rosnąca beta, a u Ciebie nie rośnie w ogóle, jest negatywna. Bóle brzucha, mdłości, może to jakaś delikatna jelitowka albo tym razem masz takie objawy pms.
Powodzenia w następnym miesiącu. ☺️

Jeśli nie dostaniesz okresu przez tydzień - powtórz test. Czasem owulacja się przesuwa, coś się dzieje z cyklem i jest później.

Ale na chwilę obecną brak ciąży, a objawy nie mają prawa być ciążowymi.
 
A czy beta 5,7 w 35 dniu cykli (miewam różne cykle, 29-38dni) może wskazywać Waszym zdaniem na wczesną ciążę? Czy w 35 dniu cyklu to tak niski wynik, że to nie jest możliwe? Ostatni stosunek był 01.01, potem moj partner wyjechał. Powtórzę betę dla pewności za 48h, ale zastanawiam się czy w ogóle są jakieś szanse...
 
A czy beta 5,7 w 35 dniu cykli (miewam różne cykle, 29-38dni) może wskazywać Waszym zdaniem na wczesną ciążę? Czy w 35 dniu cyklu to tak niski wynik, że to nie jest możliwe? Ostatni stosunek był 01.01, potem moj partner wyjechał. Powtórzę betę dla pewności za 48h, ale zastanawiam się czy w ogóle są jakieś szanse...
A jakie normy ma laboratorium? Bo to kluczowe w odczytaniu wyniku 😅
 
reklama
A jakie normy ma laboratorium? Bo to kluczowe w odczytaniu wyniku 😅
Jest napisane tylko 3 tydzień ciąży od 5,8.

Ale zastanawiam się czy mówimy o 3 tygodniu od owulacji (w tej wersji jest chyba szansa), czy 3 tydzień ciąży liczony od 1go dnia ostatniej miesiączki (wtedy nie ma chyba szansy bo ostatnia miesiączka była 15.12...)
 
Do góry