reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Hejka miałam dzisiaj wizyte za wiele nie wiem powiedział tylko że chyba nic tam nie ma ale 100% pewności mi nie daje że nie jestem w ciąży i następną wizytę mam w środę nie wiem co myśleć dopochwowo mi badania nie robił tylko USG
 
Hejka miałam dzisiaj wizyte za wiele nie wiem powiedział tylko że chyba nic tam nie ma ale 100% pewności mi nie daje że nie jestem w ciąży i następną wizytę mam w środę nie wiem co myśleć dopochwowo mi badania nie robił tylko USG
A test lub betę robiłaś?
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Ilo dniowe masz cykle?
 
Bety nie robiłam ale za to 4 testy i negatywne ostania była 13 maja później miałam mieć 9 czerwca to niby dostałam 17 jakieś krwawienie było ale tylko 1 dzień cykle mam różnie teraz miałam 36 ostatnio 30 a objawy mam okropne zawroty głowy bóle podbrzusza zgaga wymioty swędzi mnie cały brzuch sutki trochę mnie bolą na piersiach są widoczne żyły i pajączki to piersi rosną
 
Bety nie robiłam ale za to 4 testy i negatywne ostania była 13 maja później miałam mieć 9 czerwca to niby dostałam 17 jakieś krwawienie było ale tylko 1 dzień cykle mam różnie teraz miałam 36 ostatnio 30 a objawy mam okropne zawroty głowy bóle podbrzusza zgaga wymioty swędzi mnie cały brzuch sutki trochę mnie bolą na piersiach są widoczne żyły i pajączki to piersi rosną
Ale jak testy negatywne, to objawy nie są ciążowe. Lekarz nie zlecił bety? Z miesiączki 13.05 byłby teraz takie 7 tydzień, niemożliwe żeby nic nie było widać.

Ja bym na Twoim miejscu zrobiła badanie z krwi i poszła do porządnego ginekologa. Być może trzeba miesiączkę wywołać.

Rozbieżność w cyklach nie są normalne. Owszem, zdarzają się przesunięcia. Ale to pojedyncze przypadki w ciągu roku. Normalnie cykle powinny być tej samej długości. Długi się staracie? Miałaś monitoring czy wlg miewasz owulację? Jakies badania hormonalne?
 
To nie wiem będę jeszcze w środę u ginekologa bo kazał przyjechać więc zobaczę co mi powie bo wczoraj się nic nie dowiedziałam i mam nadzieję że wyśle mnie na jakieś badania albo znajdę innego ginekologa
 
reklama
Witajcie dziewczyny nie wiem co myśleć. Według apki owu miałam 19.09 był przerywany, 20.09 tak samo. Tylko ja wtedy nie wiedziałam że mam owulacje, bo się specjalnie nie staramy będzie co będzie. Od 4 dni temperatura 37°c, dziś wyostrzył się węch do @ jeszcze 4 dni a czuję dziwne rozpychanie w podbrzusza, ciągle mi się odbija. Robiłam test ale negatyw jutro idę na betę. Jak myślicie??
 
Do góry