reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Skoro test jest negatywny, to na pewno nie są to objawy ciąży. One się pojawiają z pojawieniem się beta hcg w organizmie. Może to PMS?
 
reklama
Skoro test jest negatywny, to na pewno nie są to objawy ciąży. One się pojawiają z pojawieniem się beta hcg w organizmie. Może to PMS?
Raczej nie bo pierwszy raz tak mam a miesiączkuje regularnie. Jest dopiero 10 dpo. Zarodek może zagnieszczać się od 8dpo do 12 dpo. Więc może być za wcześnie. Dopiero po 1h na teście był cień cienia. Więc może za małe stężenie jest jeszcze. Jutro idę na betę.
 
Ja mam takie pytanie bo wsumie trochr sie martwie a te google to czytam to co chce slyszec wiec... Dzis jest 26(mam 29-30dniowe) dzien cyklu i 4 dnie do okresu. Ale ost dni to boli mnie brzuch w dole wczoraj to sie przestraszyłam w autobusie bo zazwyczaj to byl taki bardziej dyskomfort takie rozpychanie a czoraj juz zabolało jak na okres oczywsicie a w nocy bralam paracetamol! Najwazniejsze jest to ze od kiedy urodzilamsyna 8 lat temu nie boli mnie wogle ani nic kompletmoe brzuch na okres. Nie mam zadnego plamienia czy cos. W twj chwili-uplawy biale. Co to mozebyc to impatacyjne czy cos co moze sugerowac ciaze czy poprpstu cos zlego sie dzieje jakas infekcja czy cos? Ost. Ciąża byla tak dawno ze nie pamiętam
 
Dzis jest 27 dzien cyklu jak wspomniałam mam 29-30 dniowe. I wlasnie na wkładce byl rozowy sluz. Troszke... Wiec myslicie ze to, to? Dodam ze staramy sie 3 miesiace bo cykle bezowulacyjne jakieś byly.
 
Dzis jest 27 dzien cyklu jak wspomniałam mam 29-30 dniowe. I wlasnie na wkładce byl rozowy sluz. Troszke... Wiec myslicie ze to, to? Dodam ze staramy sie 3 miesiace bo cykle bezowulacyjne jakieś byly.
Ale skąd my mamy wiedzieć? Przyczyn plemienia czy bólów brzucha są setki. Jak miesiączka nie przyjdzie to zrób test sikany lub betę. Przez forum to co najwyżej można z fusów wróżyć....
 
reklama
Ani brak sluzu nie daje gwarancji ze nie było owulacji. Zastanwiam sie czy Wy tu jestescie dla wspracia podtrzymania na duchu czy do dowalenia. A co masz spierd... Dzien to spierd... Go. Wszystkim.co.jest z WAMI!?!
 
Do góry