reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Widzicie tu to, co ja?... Z pierwszą córka bardzo długo miałam cień cienia ale teraz chyba wolała bym, żeby jednak tu nic nie było widać 😅

A ja widzę. Druga kreseczka na moim pierwszym teście ciążowym wyglądała jeszcze bladziej. Dobrą dłuższą chwilę trzeba było się wpatrywać. ;)
 
Hejka kochani ja z takim zapytanie lekarza mam dopiero za tydzień 13 mają miałam miesiączkę i powinnam dostać 9czerwca lecz jej nie dostałam spóźnienie 10 dni niby miesiączkę dostałam 17 czerwca a była ona tylko 1 dzień testy 4 robiłam były negatywne tylko ostatni dziwnie wyszedł objawy mam jak na ciążę ale jej brak mam zgage wymioty nie wiem co myśleć
 

Załączniki

  • IMG_20220624_145957.jpg
    IMG_20220624_145957.jpg
    922,5 KB · Wyświetleń: 115
Hejka kochani ja z takim zapytanie lekarza mam dopiero za tydzień 13 mają miałam miesiączkę i powinnam dostać 9czerwca lecz jej nie dostałam spóźnienie 10 dni niby miesiączkę dostałam 17 czerwca a była ona tylko 1 dzień testy 4 robiłam były negatywne tylko ostatni dziwnie wyszedł objawy mam jak na ciążę ale jej brak mam zgage wymioty nie wiem co myśleć
Negatyw
 
Wlasnie też myślałam że negatywny ale nie wiem skąd te wymioty i zgaga popierwsze pierwszy raz mi się to zdarzyło nigdy takiego czego nie miałam a po kilku dniach plamienia mam i cholerę wie skad
Test jest negatywny i zalany ,idz na bete jeśli masz wątpliwości, a zgaga moze byc od np wrzodów, czy np helikopter itd
 
Za tydzień właśnie idę zrobię i się dowiem ale nigdy tak nie miałam i wymioty i zgaga a na dodatek piersi trochę się powiększyły ale się okaże nie ma co gdybac
 
reklama
Za tydzień właśnie idę zrobię i się dowiem ale nigdy tak nie miałam i wymioty i zgaga a na dodatek piersi trochę się powiększyły ale się okaże nie ma co gdybac
jak test negatywny to i objawy nie mogą wynikać z ciąży. Objawy się pojawiają gdy jest hormon w organizmie (beta HCG) a na teście go nie masz..
 
Do góry