reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Super! Gratuluję! To teraz do ginekologa za 2, 5 tygodnia! Akurat możesz się umówić po świętach to już będzie widział coś na usg!
Jutro dzwonie do przychodni, jestem w UK i tutaj troche inaczej to dziala, ale lekarz to mus, niech mi potwierdzi na 100% to moze w koncu uwierze :))
 
reklama
Aw znam to. My juz jakis czas temu wrzucilismy na luz, bo te testy i czekanie tez mnie dobijaly. Jaki masz test? Niektore wykrywaja ciaze juz 5 dni przed.
Szczerze nie wiem, ponieważ zamówiłam zestaw testów owulacyjnych z Allegro i testy bhcg były dorzucone w gratisie wiec nie są pewnie jakieś wybitnie jakościowo. Czekam jeszcze 3 dni- to tak niewiele 🌸
 
Szczerze nie wiem, ponieważ zamówiłam zestaw testów owulacyjnych z Allegro i testy bhcg były dorzucone w gratisie wiec nie są pewnie jakieś wybitnie jakościowo. Czekam jeszcze 3 dni- to tak niewiele 🌸
Trzymam mocno kciuki! Dla mnie te 2 tygodnie odkad zaczelam czuc sie jakos inaczej byly jak 2 miesiace wiec naprawde rozumiem.
 
U mnie po prostu był brak miesiączki, aczkolwiek czułam się jak na miesiączkę. Jako tako wczesnyc objawów nie miałam. Pierwszym objawem było to, że nie mam okresu. A brzuch miałąm nabrzmiały jak balon, kłucie w jajnika i takie tam ;) Potem rano miałam lekkie mdłości i odrzucało mnie od niektórych rzeczy jak kawa czy omlet.
 
Hej, hej. Wy tutaj cieszycie się z dwóch kreseczek i staracie się o nie a ja wprost przeciwnie, czekam na okres a jego jak nie ma tak nie ma i martwię się coraz bardziej. Dziewczyny, które zaciążyły stosunkowo niedawno jak się czułyście pod koniec terminu na @? Bo ja mam paletę objawów ciążowych. Teraz mam 26dc i od paru miesięcy miałam ten okres właśnie mniej więcej tego dnia. Teraz nie mam ani jednego objawu na @ za to na ciążę z 10 :/ Martwię się bo jestem już wiekowa, dzieci odchowane i nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży.
 
Hej, hej. Wy tutaj cieszycie się z dwóch kreseczek i staracie się o nie a ja wprost przeciwnie, czekam na okres a jego jak nie ma tak nie ma i martwię się coraz bardziej. Dziewczyny, które zaciążyły stosunkowo niedawno jak się czułyście pod koniec terminu na @? Bo ja mam paletę objawów ciążowych. Teraz mam 26dc i od paru miesięcy miałam ten okres właśnie mniej więcej tego dnia. Teraz nie mam ani jednego objawu na @ za to na ciążę z 10 :/ Martwię się bo jestem już wiekowa, dzieci odchowane i nie wyobrażam sobie kolejnej ciąży.
A test zrobiłaś?
 
A test zrobiłaś?
W domu nie miałam, jedynie takie bardzo stare przeterminowane znalazłam i np. dzisiaj zrobiłam to wyszła jedna kreska ale on jest przeterminowany więc pewnie nie działa.
Dzisiaj mam 27dc więc jutro kupię taki normalny i chyba zrobię choć boję się bardzo. Wyniku jaki pokaże.
 
reklama
W domu nie miałam, jedynie takie bardzo stare przeterminowane znalazłam i np. dzisiaj zrobiłam to wyszła jedna kreska ale on jest przeterminowany więc pewnie nie działa.
Dzisiaj mam 27dc więc jutro kupię taki normalny i chyba zrobię choć boję się bardzo. Wyniku jaki pokaże.
No bez testu ,nikt Ci nie pomoże
 
Do góry