reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Moimi pierwszymi objawami była zgaga i olbrzymia senność. Nie cierpiałam na nudności w ogóle, ani razu nie wymiotowałam. Ale spać mogłam nawet po 18 godzin na dobę:) nie miałam smaków i humorów, najbardziej odczuwalne zmiany to właśnie te żołądkowe: wzdęcia, ciągłe bulgotanie no i ta zgaga... ale przeszło mi w drugim trymestrze:)
 
Wzdęcia u mnie też często się pojawiały. Najbardziej pomagały mi musli z dodatkiem takiego preparatu w formie kisielu który kupiłam w aptece laximama sie nazywał. Do tego też pomagał w eliminowaniu chęci podjadania słodyczy.
 
Nie martw się na zapas. Możliwe, że choroba osłabiła twój organizm. Sutki bolą przecież normalnie przed miesiączką, więc tym się nie przejmuj, podobnie z jajnikami:) Zrób sobie badania, może masz po prostu anemię? A jeśli ciąża, też się nie bój. Moje powpadkowe maleństwo ma 6 miesięcy. Płakałam przez 2 tygodnie jak się dowiedziałam, a teraz jestem szczęśliwą mamą:)
 
Witam. Mam pytanie może trochę głupie, bo przecież najlepiej zrobić badanie by mieć pewność, ale w mojej przychodni badania są w środy, więc muszę poczekać. Chodzi o to, że mój ostatni stosunek był 24 października, z zabezpieczeniem, trwał dość długo, więc nigdy nic nie wiadomo, ale prezerwatywa nie pękła. 15 listopada dostałam okres trwał 7 dni, cykl przeważnie trwał 28 dni, czasem zdarzały się dwa dni różnicy. 30 listopada wieczorem robiłam dwa testy, które wyszły negatywnie. 20 grudnia powinnam dostać okres, ale go nie ma. Nie mam żadnych objawów, nie jest mi niedobrze itp. Ostatnio miałam trochę stresów, schudłam, ale w ciągu ostatniego miesiąca normalnie jadłam, tyle, że zaczęłam palić. Nie wiem, co jest przyczyną braku okresu. Czy myślicie, że jestem w ciąży? Wydaje mi się, że coś by się działo. Wypowiedzcie się proszę.


Dodam, że chłopak nie doszedł.
Nigdy też nie miałam takiej sytuacji z okresem.
 
Ostatnia edycja:
...mam takie pytanie czy jak sie robi test ciazowy to sa rozna jego odmiany w tym sensie ze jeden jest po 7 dniach inny po 10 to wiem ale ostatnio sprawdzalam test i nie bylo napisane po ilu dniach mozna robi a jedynie bylo napisane ze do 2-3 dni przed okrsem.Jesli nim robilam i wyszedl negatywnie to jak mam traktowac jego wiarygodnosc ??
Okres mam za tydzien mam dostac za tydzien a do felernego dnia doszlo ponad 2 tyg temu myslicie ze test jest wiarygodny ??



kazdy test jest wiarygodny. wszystko zalezy od tego kiedy go zrobisz, poczeka przynajmniej na pierwszy dzien kiedy miala być miesiaczka. czasami dopiero za pare dni od spodziewanej miesiączki test jest pozytywny.
ja polecam czekac. teraz co ma byc to bedzie. mozesz zbadac poziom hormonu we krwi.
 
Moje trzy pierwsze testy kolejno 26 dnia cyklu 28 i 29 były negatywne. Przy cyklu 26 dniowym. Dopiero blada kreska 31 dnia wyszla na 4 tescie. Jestem w ciazy. Poczekaj po terminie dwa cztery dni i zrób test :)
 
reklama
Do góry