reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam jestem tutaj nowa...
Postanowiliśmy z partnerem ze chcemy mieć dziecko wiec odlozylam tabletki antyloncepcyjne ostatnia paczkę tabletek skonczylam 26 lipca, potem miałam @ tak jak powinnam mieć po tabletkach, następnie po miesiącu już bez tabletek normalnie dostałam @ ( czyli 30 sierpnia i trwał do 3 września) . Mniej więcej 18 lub 19 września ( dokladnie już nie pamiętam dnia) dostałam plemienia, było to plamienie jak by ze śluzem przez kilka dni max 4, nie wiedziałam o co chodzi wiec poszłam do ginekologa który powiedział mi ze to plamienie przez odstawienie tabletek ( ale miesiąc wcześniej tez nie bralam tabletek i nie miałam takich plamien) powinnam dostać @ 27 września a jest już 7 październik i do tej pory nie mam @. Do tego mam zawroty głowy od kilku dni, bolace piersi i brodawki, dziwny ból w podbrzuszu od tygodnia i dziwny ucisk jak by na zaladku , jestem przemeczona i senna, śluz mam taki jak by mleczny , na dodatek od jakiegos czasu mierze sobie temperaturę dróg rodnych mniej więcej o tej samej porze i zazwyczaj jest to 37.0-37.3 i sie utrzymuje taka temperatura przez cały dzień czasami troszkę sie zwiększy ale chyba jest to normalne. Nie robilam jeszcze testu ciazowego ale postanawiam go zrobić pojutrze. Jak myślicie może coś być ? Czy to są tylko moje wahania hormonalne?
 
reklama
Witam jestem tutaj nowa...
Postanowiliśmy z partnerem ze chcemy mieć dziecko wiec odlozylam tabletki antyloncepcyjne ostatnia paczkę tabletek skonczylam 26 lipca, potem miałam @ tak jak powinnam mieć po tabletkach, następnie po miesiącu już bez tabletek normalnie dostałam @ ( czyli 30 sierpnia i trwał do 3 września) . Mniej więcej 18 lub 19 września ( dokladnie już nie pamiętam dnia) dostałam plemienia, było to plamienie jak by ze śluzem przez kilka dni max 4, nie wiedziałam o co chodzi wiec poszłam do ginekologa który powiedział mi ze to plamienie przez odstawienie tabletek ( ale miesiąc wcześniej tez nie bralam tabletek i nie miałam takich plamien) powinnam dostać @ 27 września a jest już 7 październik i do tej pory nie mam @. Do tego mam zawroty głowy od kilku dni, bolace piersi i brodawki, dziwny ból w podbrzuszu od tygodnia i dziwny ucisk jak by na zaladku , jestem przemeczona i senna, śluz mam taki jak by mleczny , na dodatek od jakiegos czasu mierze sobie temperaturę dróg rodnych mniej więcej o tej samej porze i zazwyczaj jest to 37.0-37.3 i sie utrzymuje taka temperatura przez cały dzień czasami troszkę sie zwiększy ale chyba jest to normalne. Nie robilam jeszcze testu ciazowego ale postanawiam go zrobić pojutrze. Jak myślicie może coś być ? Czy to są tylko moje wahania hormonalne?

Miałam identyczne objawy w pierwszej ciąży. Zrób test :) skoro są objawy to test już powinien wykazać. A to plamienie ze śluzem to mogła być owulacja.
 
Mam pytanie,
Czy taki wzrost BHCG może wskazywać na bliźniaki?
23 dc - 19,5
24 dc - 35,7
32 dc - 4688,3
37 dc - 14767,3

Proszę o wasze sugestie na bazie doświadczeń :) Byłabym wdzięczna, gdyż do lekarza idę dopiero za tydzień...
 
U mnie jeszcze przed datą @ pojawił się biały, gęsty śluz. W ogromnych ilościach się ze mnie wydobywał. Później wzdęcia. Następnie brak @ i ból piersi, ale już te pierwsze dwa symptomy wydały mi się podejrzane.. i słusznie :) Aktualnie czekam na odgłosy serduszka mojego Maleństwa ;-)

Witam jestem tutaj nowa...
Postanowiliśmy z partnerem ze chcemy mieć dziecko wiec odlozylam tabletki antyloncepcyjne ostatnia paczkę tabletek skonczylam 26 lipca, potem miałam @ tak jak powinnam mieć po tabletkach, następnie po miesiącu już bez tabletek normalnie dostałam @ ( czyli 30 sierpnia i trwał do 3 września) . Mniej więcej 18 lub 19 września ( dokladnie już nie pamiętam dnia) dostałam plemienia, było to plamienie jak by ze śluzem przez kilka dni max 4, nie wiedziałam o co chodzi wiec poszłam do ginekologa który powiedział mi ze to plamienie przez odstawienie tabletek ( ale miesiąc wcześniej tez nie bralam tabletek i nie miałam takich plamien) powinnam dostać @ 27 września a jest już 7 październik i do tej pory nie mam @. Do tego mam zawroty głowy od kilku dni, bolace piersi i brodawki, dziwny ból w podbrzuszu od tygodnia i dziwny ucisk jak by na zaladku , jestem przemeczona i senna, śluz mam taki jak by mleczny , na dodatek od jakiegos czasu mierze sobie temperaturę dróg rodnych mniej więcej o tej samej porze i zazwyczaj jest to 37.0-37.3 i sie utrzymuje taka temperatura przez cały dzień czasami troszkę sie zwiększy ale chyba jest to normalne. Nie robilam jeszcze testu ciazowego ale postanawiam go zrobić pojutrze. Jak myślicie może coś być ? Czy to są tylko moje wahania hormonalne?
 
ja również od prawie tygodnia mam dziwny śluz,świąd pochwy,do tego zawroty głowy,mdłosci,bóle nóg i dreszcze oraz senność.Któraś z was przez cos takiego przechodziała?
 
Kobietki miała bym do was pytanie, może któraś będzie mogła mi pomóc. jakiś czas temu zdecydowaliśmy sie z mężem na kolejne dziecko, wyszło tak w ostatni dzień miesiączki kochaliśmy sie i on skończył we mnie(w sumie to przy staraniu sie o dzidzie zdarza nam sie to często:)) ostatni cykl trwał 29 dni, 16 pażdziernika dostałam miesiączke a 19 doszło do stosunku, w sobote 24 miałam delikatne plamienie w ciągu dnia taka ciemna czerwień raczej skąpe to plamienie było, od tamtego czasu zdazają sie bóle podbrzusza, według wyliczen dzis powinnam miec owulacje ale sluzu brak wczoraj zauwazyłam taki delikany biały(nic mnie nie piecze i nie swedzi jest bezwonny wiec infekcja odpada), no i towarzyszy mi ten ból podbrzusza co jakiś czas. No to jak już opisałam wszystko to teraz do sedna wizyte kontrolną u ginekologa mam za tydzien na test jeszcze za wczesnie chyba, ale czy możliwe jest abym już była w ciąży czy w ostatni dzien miesiączki może sie to zdarzyć?
 
Witam, biorę tabletki antykoncepcyjne, w zeszłym tygodniu dokładnie 20.10 kochałam sie z moim partnerem w prezerwatywie.
W piątek zapomniałam wziąć tabletki o ustalonej porze i ją pominęłam (siódma tabletka pominięta, w sobotę osma wzięta normalnie)
Dzisiaj 27.11 dokładnie tydzien po stosunku dostałam plamienia brązowego dość obfitego, jakby skrzepy (gluty) w nim są? Lekko bolą jajniki
Co to może być? Dodam że biorę tabletki anty nadal i plamienie jest dość obfite, ciemnoczerwone-brązowe i trwa od 3 dni.
Czy jest jakieś ryzyko ciąży?
Czy przez tą pominiętą tabletkę po prostu namieszało się z hormonami?
Kiedy to plamienie może wrócic do normy?
 
Alicja, stawiam na ciąże pojedyńczą. Pójdziesz do ginekologa to na USG sprawdzi i Tobie powie czy masz jedno, czy dwoje. Ja w pierwszej ciąży podobny wynik miałam i jedno maleństwo.
 
reklama
Witam, jestem tu nowa ale szukam kogoś kto mógłby mi pomóc. A więc staram si e o dziecko z moim partnerem już pewnie kilka miesięcy niestety bez rezultatu. W tym miesiącu w dniu planowanej miesiączki pojawiło się jednodniowe krwawienie, które uznałam za okres niestety na drugi dzień ustało pojawiło się tylko krwawienie i trwało jakieś 2-3 dni. Dodam że uprawialismy seks w dni płodne tak jak zalecił lekarz. Jest jakaś szansa na maleństwo? Ktoś miał podobną sytuację ? Z testem się wstrzymam bo robiłam ich już tak dużo e gdy tylko je robie trace nadzieje na dziecko... z góry dziękuje za pomoc
 
Do góry