reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Hej dziewczyny ...od ok miesiaca ma objawy ciazy tzn mdlosci ,zmeczenie ,temperature37 ,zawroty glowy ,nadmierny apetyt lub wogole nie moge patrzec na jedzenie,mam wyostrzony wech i smak bol glowy ,czesto odaje mocz , szybko sie mecze ,powinnam dostac miesiaczke 9.05 a dostalam szybciej 3.05 i to byla krew z sluzem i trawlo 2 dni potem przez 3 dni takie brazowe plamienie ...po tym po kilku dniach bolal mnie brzych przez chwile klocie podbrzuchem .potem po kilku dniach doszly bole jak przed miesiaczka dodam ze z chlopakiem kochamy sie bez zabezpieczenia (seks przerywany) mam wizyte u gin za dwa dni ale nie wiem co mam myslec ...może ktoraś z was miała podobnie z gory dzieki :-)
 
Ostatnia edycja:
A nie lepiej zrobić test ciążowy? Jeśli ostatnią miesiączkę miałaś na początku miesiąca to test na 10000 procent by już dał odpowiedź.
 
witam jestem nowa na forum :-)
Mam do was pytanie dziewczyny. Wiem , ze temat jest o wczesnej ciazy, a nie jestem do konca pewna czy w niej jestem. A dokladnie kochalam sie z moim mezem dzien po okresie bez zabezpieczenia i on we mnie skonczyl. Tydzien pozniej robilam test tak na wszelki wypadek i wynik byl negatywny.Po 4 dniach zrobilam znow test i popatrzylam doslownie nawet nie minutke kreska C zabarwila sie wiec pomyslalam, ze nie jestem w ciazy i wyszlam z lazienki.. Zapomnialam wyrzucic test.. po godzinie myje wlosy i patrze a test lezy na wannie i sa na nim dwie kreski i to dwie dosc mocne kreski.. dodaje ze test robilam z pierwszego moczu porannego,,Na drugi dzien zrobilam test ale wieczorem i wynik wyszel negatywny ale test innej firmy. I teraz mam mieszane uczucia bo przez 3 dni wymiotuje , ciagle latam do kibelka na siusiu i jestem strasznie wrazliwa na zapachy..a tak to nic sie nie zmienilo.. Teoretycznie mialam dni nieplodne , prznajmniej tak myslalam.. Ale ostatnio mialam nieregularny okres.. I teraz pytanie do was. Co sadzicie czy ja moge byc w ciazy? Bardzo bym chciala.. Nie wiem jak z tym testem, niepotrzebnie wyszlam po minucie.. i teraz nie wiem czy wynik pojawil sie po kilku minutach czy po godzinie. Jak myslicie to mozliwe? okres powinien byc za 17, 16 dni.. Kiedy najlepiej zrobic test? Pisze bo to bylo nie planowane i nigdy nie myslalam tak naprawde zeby miec w mlodym wieku dzidziusia (mam 20 lat) ale kiedy zobaczylam te dwie kreski zaczelam sie bardzo cieszyc z mezem i teraz bardzo chcielibysmy tego maluszka ;) Kiedy najlepiej w takiej sytuacji zrobic test?
 
Pisalas ze nie nawet po minucie zabarwilo sie..wydaje mi sie se mozesz byc w tej ciazy(bardzo wczesnej) ja powiem ci ze kochalam sie z mezem w koniec okresu i zaszlam w ciaze bo owulke mialam zaraz po okresie czego bym sie nie spodziewala
 
reklama
Do góry