reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witajcie, jestem tu nowa... :tak:BARDZO bym chciała być w ciąży i chyba to chcenie mi się na odczucia rzuciło.:baffled: Współżyliśmy w tym cyklu tylko dwa dni przed @, @ przyszła ale jakaś taka inna, niż zwykle... A ja od 2-3 dni nie mogę sobie z samą sobą poradzić. Piersi mnie bolą, sutki są bardzo drażliwe, "ciągnie" mnie brzuch tak, że chodzę najchętniej lekko zgięta, bóle w krzyżu też odczuwam (dodam, że już raz rodziłam). Zrobiłam dziś test (14 dni od stosunku), ale wyszedł negatywny. :( I teraz nie wiem, kiedy go powtórzyć, bo może po prostu było za wcześnie biorąc poprawkę na to, że współżyliśmy tuż przed okresem...? Możecie mi coś doradzić..? Dziękuję z góry.


Ja radziłabym test beta HCG wtedy będziesz miała pewność :-)
 
reklama
Gaska1985, faktycznie jesteśmy dokładnie w tej samej sytuacji, bo dzisiaj odebrałam bete i potwierdzila sie ukochana ciaza!!!!!!;););) także możemy sobie pogratulowac. U mnie według badania bety wyszedł początek 4 tygodnia:)) buziaki:)

i jeszce jedna sprawa, miałam w domu duphaston, dzisiaj postanowiłam zacząć brac te tabletki. Pierwsza ciąże poronilam, dlatego tutaj nie chce żeby ta sytuacja sie powtórzyła. Co myślicie o tych tabletkach?
 
Ostatnia edycja:
Gaska1985, faktycznie jesteśmy dokładnie w tej samej sytuacji, bo dzisiaj odebrałam bete i potwierdzila sie ukochana ciaza!!!!!!;););) także możemy sobie pogratulowac. U mnie według badania bety wyszedł początek 4 tygodnia:)) buziaki:)

i jeszce jedna sprawa, miałam w domu duphaston, dzisiaj postanowiłam zacząć brac te tabletki. Pierwsza ciąże poronilam, dlatego tutaj nie chce żeby ta sytuacja sie powtórzyła. Co myślicie o tych tabletkach?

W sprawie duphaston'u sjkonsultuj się z lekarzem! Najlepiej idź na wizytę, na USG nie będzie jeszcze nic widać, ale ginekolog przepisze Ci leki ( ja byłam w środę zaraz jak odebrał am bete, dostał am luteine dopochwowo,duphaston i spasmoline,dalej mam brać kwas foliowy i magnez) trzy mam mocno kciuki za nas i za wszystkie dziewczyny w podobnej sytuacji.
 
Kobiety chyba po prostu maja intuicje :) ja również czułam że jestem w ciąży (za każdym razem :) ) dizs już trzeci raz :)
jesdno poronienie, jedna córcia 2latka i dziś idzie 5 tydzien :) W tym miesiacu juz tydzien po ovulacji wiedzilam ze sie udal :)
A wiec u mnie objawy - mdłości, ból pleców, klucia w podbrzuszu, brak @ gesty biały sluz i ogromna sennosc :) normalnie ogarnia mnie niemoc w ciagu dnia :-D na razie jeden test za mna i radosc po cichutku bo tescik bladziutki ale wiem ze bedzie dobrze :)

Trzymam &&&& za wszystkie staraczki :)
 
Gaska1985 a jak Tobie przepisano duphaston, 2 razy dziennie po jednej? I co myślisz o tych tabletkach słyszałam rożne opinie o tym leku... Wizyte mam dopiero na przyszły tydzien umówiona, a ja sie boje poprostu nie brac ich... Wiem ze mogą więcej pomoc niż zaszkodzic.

jakie objawy mialyscie w piątym tygodniu?:) mialyscie już mdłości?
 
Ostatnia edycja:
karolek245 ​, tak 2x1 tabletka, tez słyszał am różne opinie, ale ufam swojej lekarce. Ja poki co mdłości nie mam i mam nadzieje ze mnie omina :-) narazie tylko (°)(°) mnie bola no i odczuwa klucie i ciągnięcie w jajnikach od czasu do czasu.
 
reklama
Gaska1985, a Twoja lekarka coś Ci mówiła ( czy masz sie oszczędzać, jak o siebie teraz dbać) z czym mogłabys sie ze mną podzielić?:) mam tak samo jak Ty, już mi ulżyło. Ja sie nakrecam, ze nie mam mdłości, ze nie jest tak jak powinno być:(
 
Do góry