reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

wczoraj wieczorem, miałam straszną ochotę na wafelka czekoladowego. Niestety po zjedzeniu myślałam że się przekręce, no i wylądowałam w kibelku. :) A normalnie uwielbiam słodycze. Mam nadzieje że to dobry znak a nie zatrucie:crazy:


Dzisiaj temperatura 37,1 :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak nazłość, mojemu mężowi ukradli portfel. Z kasa, dokumentami, kartami...Goni teraz wszystko blokować, najgorsze że już ktoś próbował wyciągnąć kasę z bankomatu(mojemu mężowi przychodzą powiadomienia o każdej transakcji). Mam nadzieje że będą na tyle "dobrzy" że odeślą portfel z całą zawartością (wiadomo że bez kasy)
 
Mojemu mężowi zginął portfel jak byłam na porodówce :p Portfel ktoś odniósł na policję z wszystkimi dokumentami ale bez pieniędzy, może to dobry znak :)
 
góralka-na mdłości i wymioty to jeszcze za wcześnie:-)więc obstawiam jednak zatrucie...co do objawów,to w pierwszej ciąży nie miałam prawie żadnych aż do 5,6 tygodnia,natomiast w drugiej wiedziałam od razu że jestem w ciąży,po prostu to czułam.Ból piersi,osłabienie,rozdrażnienie,przewrażliwienie i ogólne rozbicie.Wiedziałam,że coś ze mną dzieje się innego niż zazwyczaj.Test zrobiłam po 11 dniach od stosunku i była słabiutka różowa druga kreseczka.Po dwóch dniach zrobiłam znowu test i tu uwaga-test wyszedł negatywnie.Więc już nie wiedziałam co myśleć...a okresu nadal nie było...po kilku dniach zrobiłam powtórnie i wyszły dwie czerwone kreski jak byk.Potem poszłam do gina i potwierdził ciążę.Tak że z tymi testami to nie zawsze wychodzi prawdziwie... trzymam kciuki za dwie kreski:-)
 
temperatura nadal utrzymuje się na takim samym poziomie, niestety męczy mnie straszna zgaga. Nigdy wcześniej nie miałam zgagi. :) Nie mogę się doczekać poniedziałku a jednocześnie boję się rozczarowania.

Mam nadzieję że testy się mylą, że jest za wcześnie :) zresztą już sama nic nie wiem....
 
Jestem załamana, :( zrobiłam rano dzisiaj test tak jak mówiłam i co? wyszedł negatywny.... Jutro idę na bete. Dziewczyny powiedzcie mi czy 15-16 dni od stosunku beta może już coś pokazać?

Okresu nadal nie ma, temperatura 36,9
 
Witam
test powtórzyłam w sobotę rano (28 dc) i znowu pojawiła się bardzo jasna kreska z tym,że wieczorem zauważyłam brązowe plamienie wraz ze śluzem. Temperatura rano wynosiła 36,5... Dzisiaj temperatura wzrosła 36,9 stopni pojawiła się bardzo jasno czerwona krew bez skrzepów z tym,że ból jest tak okropny,że nie mogę się podnieść z łóżka... Wygląda na to,że test mnie oszukał i nie pisane mi teraz zostać mamą :(
pozdrawiam
 
reklama
Do góry