reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witajcie!
Jestem nowa w tym wątku. Chciałabym Was podpytać o ciążę.
Okresu powinnam dostać 27 listopada. Zawsze dostawałam regularnie okresu. Brzuch bolał mnie od niedzieli. Bóle nasilały się w nocy. Były tak silne, że budziłam się i zwijałam z bólu. Przechodziły po wzięciu leku rozkurczowego. 20 listopada zrobiłam test, który wyszedł negatywnie. Dziś rano zaniepokojona brakiem miesiączki zrobiłam test, który wyszedł pozytywnie. Zszokowana powtórzyłam test po godzinie od poprzedniego testu i wynik wyszedł błędny. Żadnej kreski.Test nic nie wykazał. Poprzednie testy, które odpowiednio wyszły negatywnie i pozytywnie były testami płytkowymi. Ten który wskazał błędny wynik to test strumieniowy. Czy to jest jakaś różnica?
Brzuch boli mnie tak jak na miesiączkę, ale wkładka czysta. Nawet upławów nie mam...
Piersi normalne, nie bolą, nie twardnieją. Nie mam mdłości, czuje się dobrze.
Czy macie jakieś zdanie na ten temat??

Pozdrawiam.
 
reklama
Witajcie!
Na 99 % jestem w ciąży. Zrobiłam jeszcze dwa testy i oba wyszły pozytywnie. Dziś rano zrobiłam test z krwi na betę, ale wyniki będą dopiero jutro. Czekam z niecierpliwością... Naprawdę to dla mnie wielkie, ale jakże miłe zaskoczenie :)
 
Witam,
jestem nowa na forum chciałam się was poradzić :) w 9 dni cyklu kochałam się do końca bez zabezpieczenia (cykle 28/29 dni) dzisiaj zrobiłam dwa testy jeden rano negatywny a popołudniu drugi bardziej czuły i wyszła taka bardzo bardzo blada krecha- trzeba się dobrze przyjrzeć :) jak myślicie czy jest szansa na to,że jestem w ciąży ?- okres mam dopiero za 5 dni...
 
Witaj ania9106!
testy najlepiej wychodzą z porannego moczu, więc najlepiej jakbyś jutro rano powtórzyła test. Raczej mało prawdopodobne, że rano wyszedł negatywny, a po południu pozytywny. Powinno być odwrotnie. Poczekaj do jutra, a najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki i zrób test raz jeszcze.
Ja robiłam trzy testy. Pierwszy po 10 dniach od stosunku i wyszedł negatywny (ale robiłam go po południu, więc stężenie hcg mogło się już znacząco zmienić, zmaleć). Kolejny test robiłam po 2 dniach od niepojawienia się spodziewanego okresu. Pokazały się dwie kreseczki. po ok 2h powtórzyłam test i nic nie wykazał. Ani tak ani,ani na nie. Na następny dzien zrobiłam test i znów dwie kreseczki. A wczoraj robiłam bete z krwi i wynik pozytywny :-D
Zatem zrób raz jeszcze test ale rano. I odczekaj trochę od ostatniego stosunku w trakcie którego mogło dojść do zapłodnienia. Najlepiej kup dwa rózne testy, tzn. dwóch różnych producentów.
Daj znać jak poszło ;)
 
Gratuluje dziewczyny :)

Ania tak jak mowi sugaro powtorz test za 5 dni :) a najlepiej idz na bete i wszystko wyjdzie :) trzymam kciukasy :)
 
Dzisiaj dowiedziałam się, że rośnie we mnie moja dzidzia jednak strasznie niepokoi mnie fakt, że przestały mnie boleć piersi (bolały tylko przez tydzień i to nie całe tylko sutki) jedyne co czuje to od czasu do czasu silny ból brzucha. Jest to mój 7tc. Pozdrawiam
 
Kazda ciazA JEST inna i nie w kazdej bola piersi... mnie np nigdy nie bolalo nic... ani podbrzusze ani piersi, mdlosci tez nie mialam...
 
pam_x_pam - bardzo dziękuję za szybką odpowiedz :) Tak się martwiłam. A co jeśli na ból brzucha brałam Nurofen Forte nie wiedziałam, że jestem w ciąży myślałam ze dostanę miesiączkę. Czy to nie zaszkodzi dzidzi???
 
watpie zeby zaszkodzilo.... nurofen jest wlasciwie przeciwz zapalny wiec nie widze powody zeby mial zaszkodzic... ja bralam nospe i nurofen i nie miala to wplywu na dziecko... ale jesli sie martwisz to spytaj lekarza ale tak na chlopski rozum nie kazda kobieta wyczekuje dwoch kresek dla niektorych jest to zaskoczeniem i przed odkryciem ciazy pily palily braly leki... a dzieci zdrowe rodza prawda? nie ma co sie zamartiwac o to co sie robilo przed okdryciem ciazy bo stres napewno nie pomaga.
 
reklama
Do góry