reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Czekanie jest najgorsze, a ja się bardzo boję, bo mam kilkumiesięczne dziecko. I jak narazie nie chciałabym być w ciąży.
 
A ilu miesieczne te dziecko? 2-3 18 ? a @ po porodzie juz mialas? poziom hcg sie utrzymuje po porodzie przez jakis czas. ale jednak mysle ze jestes w ciazy...
 
Nie ma to jak wybiorcza informacja..... jesli twoje dziecko ma mniej niz 3 miesiace mozliwe ze hormon nadal jest we krwi.... jesli wiecej to jestes w ciazy jesli uprawialas seks bez zabezpieczenia. proste...
 
Cytrusku forum jest poto zeby pytac.... chce pytac to niech pyta zawsze jej ktos cos tam podpowie ale u lekarza juz byla.... ma wrocic za tydzein i sie martwi... wiec pyta. przeczytaj dokladnie jej posta a nie odrazu do lekarza ja wysylasz...
 
na pewno musisz poczekać i sprawdzić za kilka dni betę/ wybrać się do lekarza na kontrolę gdzie jest zarodek.

To, że nie było @ nie znaczy, że nie można być w ciąży - owulacja przecież poprzedza @! Właśnie moja koleżanka zaciążyła w czasie pierwszej owulacji po urodzeniu pierwszego dzieciaczka, i ponieważ był to pierwszy cykl zakończony ciążą, to @ oczywiście już nie było.

Jeśli okaże się, że ciąża, to gratuluję - piszesz, że nie chciałaś na razie dzieciaczka, więc nie będzie łatwo, ale skoro jest, to trzeba pokochać. Dużo mam na forum bardzo chwali malutkie różnice wieku między rodzeństwem!

Jeśli okaże się, że pozamaciczna/ obumarła/ w ogóle nie ciąża, to warto pomyśleć o kontroli urodzeń (skoro nie chcesz kolejnego bobasa), bo najwyraźniej Twój organizm zaczął już z powrotem funkcjonować na pełnych obrotach.

A na forum to zawsze warto napisać i pozastanawiać się z innymi, przecież wiadomo, że w tych wypadkach odpowiedź przyniesie czas i, ostatecznie, lekarz.
 
reklama
Do góry