reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

wydaje mi sie ze nie jestes, masz cos z hormanami teraz. obajwy u mnie to przede wzsytkich straszne zmeczenie, podwyzszona temeperatura i takie uczycie jakby sie mialo grype....
 
reklama
Pam ..Cytrusek dobrze napisala ...jezeli lekarz powiedzial 50/50 to skad my mamy wiedziec czy eelenk jest w ciazy ????.Czekac tydzien to czasami wiecznosc ale przeciez za tydzien nie urodzi bedzie miala 8 miesiec na myslenie jak sobie poradzi :tak:,jezeli to nie ciaza to bedzie miala prezent na mikolajki i bedzie uwazac przy sexie ,,,,,mniej stresu ;-).....
 
Co do stresta itp sie zgadzam ale forum jest poto zeby sie pytac i mowienie komus- idz do lekarza a nie na forum sie pytasz- jest bez sensu
 
Ok ...czekam na pw ..co do smarkow mam ostatnio troche krwi i sie boje ze to nie grypa tylko ciaza :-D:-D jak ty myslisz? (zart).....bo lekarz sie zgadza z moja opinia :-)..

kurcze lepiej zkonsultuj to jeszcze z jednym lekarzem bo to jednak grypa moze byc :-D a jesli ciaza to ja jestem w ciazy caly rok bo mi wiecznie z nosa leci... o i zelazo bierz bo to wazne zebys anemi nie miala o!!:-D:-D
 
kurcze lepiej zkonsultuj to jeszcze z jednym lekarzem bo to jednak grypa moze byc :-D a jesli ciaza to ja jestem w ciazy caly rok bo mi wiecznie z nosa leci... o i zelazo bierz bo to wazne zebys anemi nie miala o!!:-D:-D
Dziekuje pam doktorze zastosuje przepisane recepty ...i zrobie termin u nastepnego doktora zeby nie byc chora .........odpisalam pw ;-)
 
Cześć jestem Marzena, jestem mamą 3 letniej córeczkii. Błądziłam po internecie szukając odpowiedzi i trafiłam do Was, może coś mi podpowiecie. Od jakiegoś czasu "staramy się" z mężem o drugiego skarbka. To staramy się tzn jak nam wyjdzie to będzie nie przesadzamy z miłością bo kto ma tyle siły hehe :D ostatnią miesiączke miałam 31 cykle mam 28dniowe więc okres powinnam dostać wczoraj, nie dostałam go. Dziś natomiast rano miałam krótki mały brązowy upław tzn takie małe niteczki brązowe z plamką myślałam że okres nadchodzi, ale jednak już cisza. Czysto chociaz jak się podcieram to coś tam delikatnego jest brązowego. Kochalismy się z mężem w dni prawdopodobnie płodne i w pierwszy dzień płodny... Ale czy takie upławy a raczej ich raz bycie raz nie to może świadczyć o ciąży? Nigdy czegoś takiego nie miałam. Nie wiem czy warto robić teraz test czy czekać... Poradzcie coś...:-)
 
reklama
Do góry