reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

katicz nie zalamuj sie, nic nie jest przesądzone, bedzie dobrze jakby nie bylo! Moje chlopaki tez duzi byli Daniel mial 4220g a Miki 4070g, wiec z tą waga tez nie musi byc ze dzidzia nastepna bedzie wieksza:*
 
reklama
Witajcie :)
Mam takie pytanie jak to jest z tymi testami cążowymi? Na prawie każdym jest napisane ze wykrywa ciąże 6 dniowa.
Ja mam dzisiaj 13 dzien od ewentualnego zapłodnienia robilam dzisiaj rano kolejny test i kolejny wyszedł negatywnie niestety :(
Czy to znaczy, ze nie ma nawet cienia szansy, ze jednak jestem w ciąży?
Proszę odpiszcie...
 
Witajcie :)
Mam takie pytanie jak to jest z tymi testami cążowymi? Na prawie każdym jest napisane ze wykrywa ciąże 6 dniowa.
Ja mam dzisiaj 13 dzien od ewentualnego zapłodnienia robilam dzisiaj rano kolejny test i kolejny wyszedł negatywnie niestety :(
Czy to znaczy, ze nie ma nawet cienia szansy, ze jednak jestem w ciąży?
Proszę odpiszcie...

No i właśnie to są testy.. Najlepiej zrobić test z krwi, one są najpewniejsze. Wg nadal możesz być w ciąży tylko jeszcze test może nie wykrywać stężenia hcg. Mnie już tak wkurzają testy, że idę do gina, mam nadzieje że powie mi to co chcę usłyszeć :)
 
Witam Mamusie,
Jestem tu nowa,wiec nie wiem czy takie pytanie juz gdzies jest.Odstawilam tabletki 1.5roku temu i po ostatniej miesiaczce (od 5sierpnia)zaczelismy sie starac o bobaska.Sprawdzalismy nawet kalkulator dni plodnych,zeby nie przeoczyc waznych dni;) Myslicie,ze moglo udac sie za pierwszym razem? Nastepna @ powinna przyjsc 28sierpnia...
 
testy wykrywają 6 dniową ciąże to prawda jest to 6 dni od zagniezdzenia czyli 14 dni od ewentualnego zapłodnienia, a z tego względu ze kazda z nas ma rózne cykle reg i nie reg dłuższa faze lutealna badz krótszą no i to ze zaplodnienie moze byc kilka dni po owulacji badz kilka dni przed. kobiecy organizm jest tak zagadkowy ze samej ciezko dojsc kiedy to nastepuje. Wiec moze za wczesnie robisz test ...

co do kalkulatora to on sie spisuje w bardzo regularnych cyklach cykle tzw. co do dnia i godziny tak jak to bylo podczas antykoncepcji hormonalnej
 
ja uzywalam tabletek ponad dwa lata i po odstawieniu mialam regularne miesiaczki ale okazalo sie ze to cykle bezplodne bo moje jajniki nie pracowaly, jesli chcesz zajsc w ciąże a nie uda ci sie to polecam castagnus tabletki ziolowe przywracające prace jajników 3 miesieczna kuracja u mnie podzialala bo ja nie moglam zajsc w ciaze 9 miesiecy dopiero po tych tabletkach zaciazylam w polowie 3 cyklu z tymi tabletkami
 
Moje cykle sa regularne(co 29dni) .Chcialam tylko troszke wsparcia,ze ciaza bylaby bardziej prawdopodobna jesli nie bralam tabletek przez tak dlugi czas.Przez dwa lata tak strasznie chcialam bobaska ,ze nic nam sie nie udawalo...od paru miesiecy przestalam o tym tak strasznie myslec,chcialam sie odblokowac(albo raczej pogodzic z tym,ze nie zawsze wszystko jest po twojej mysli) wiec mam nadzieje,ze teraz sie uda...
 
reklama
jak już napisałam że kazda z nas jest inna może u Ciebie będzie inaczej niektóre zaciązają zaraz po odstawieniu tabsów u mnie akurat bylo inaczej a tez bardzo chcialam dzidzię tak bardzo ze mialam bzika na tym punkcie nie potrafilam myslec o seksie jako przyjemnosci tylko o dziecku, mialam tez ciaze urojone przez ten czas az w koncku powiedzialam co bedzie to bedzie i nic nie liczylam tylko bralam castagnus no i wiesiołek przez pierwsze 10 dni cyklu. no i 2 tygodniowa przerwa z mezem a potem co dwa dni bo wrócil z Niemiec tak sie za soba stesknilismy ze myslelismy tylko o nas bylo wspaniale a wspanialej bylo jak potem byly dwie kreski wiec kochana nie licz dni bo pobadniesz w taka depresje jak ja. powodzenia
 
Do góry