reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

nie ma co sie denerwować 5 dni po to na 100 % ciąża :-) testy sa wiarygodne tylko zalezy kiedy się go zrobi czasami w terminie @ moze byc za wczesnie róznie z tym jest
 
reklama
monissia nie denerwuj sie testy sa wiarygodne w 99 % plus zatrzymanie miesiaczki przy regularnych cyklach to jest po prostu ciaza. jak sie test "pomyli" to raczej w druga strone bo jest za wczesnie zrobiony np. i wychodzi negatywny a potem okazuje sie ze ciaza. jak narazie z moich objawow to odbija mi sie czesciej i mam troche wstret to zapachu obiadu. ale tez wolalabym zobaczyc fasolke i juz miec pewnosc :)
 
jestem po wizycie u ginekologa, dobre i złe wieści. Na razie nie ma pęcherzyka bynajmniej nie widać, choć objawy na ciąże i lekarza jest dobrej mysli, tzn. pełne piersi, bóle podbrzusza i powiekszona macica wymiarem przypominająca ciąże, śluz jak galareta mleczny, ale jest jedno ale... test 2 był pozytywny ale nie musi być to ciąża normalna i tu sie zaczyna gorzej... pozamaciczna ciąża. Na jednym jajniku mam torbiel 3,5 cm co moze byc ciałkiem żółtym ale moze byc tez jajeczkiem umieszczonym w jajowodzie. Jutro ide na bete jak powyzej 100 to bedzie dzidzia i czekamy na pecherzyk jak ponizej szpital i usuwanie dzidzi :-( pocieszam sie tym ze w tamtym roku mialam takie same objawy na ciaze i tez na 1 wizycie u niego nie bylo pęcherzyka dopiero sie pokazal tak okolo 7 tygodnia ciazy. Kolejne to zostalam ostrzezona juz ze jak bedzie normalna ciaza to nie bedzie wesolo bo to za wczesnie po cesarce z krwotokiem. Jednak lepiej by bylo poczekac rok ale bozia widac chce inaczej. Teraz to mnie brzuch ze stresu boli nie moge wytrzymac do jutra
 
Justynaj mi tez sie czesciej odbija tak jakbym sie gazowanego duzo napila ale nie sadzilam ze to objaw ciazy... katicz nie martw sie wszystko bedzie dobrze... musisz byc dobrej mysli... najwazniejsze zebys sie nie denerwowala... musi byc dobrze. Trzymam kciuki:-)
 
tak więc odebrałam wyniki hcg i wynik 0 czylo brak jakiej kolwiek ciąży... dostałam luteine na wywołanie miesiączki i mam brac potem jak dostane od 5dc. midiane. Troszkę mi przykro że jednak to nie dzidzia ale nie staralismy sie są plusy i minusy tego.Zdecydowałam z mężem że pomimo tego zaczniemy starania po nowym roku lekarz kazał poczekać do kwietnia. Co sie okazalo to dziwne bylo ze test ciazowy byl pozytywny... lekarz mi wytlumaczyl ze testy w ta strone tez moga sie mylic po prostu moje cialo wytworzylo w danym momencie duze stezenie hormonu dlatego byl wynik pozytywny. A myslalam ze test moze sie mylic ale w negatywna strone... jednak lepiej robic betę dla pewnosci. Pozdrawiam i dziekuję za wsparcie i 3mam kciuki za was :-* PS nie chcielismy tego bobasa teraz ale pozostaje jakis smutek wewnętrzny bo z męzem już myslelismy ze bedziemy miec drugiego synka juz obmyslalismy drugie łózeczko wózek ehhh...
 
reklama
Do góry