reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Cześć Dziewczynki !
Mam taki problem. Byłam dzisiaj u gina bo strasznie bolały mnie jajniki, do tego okres mi sie spoznia. Miesiac temu odstawilam pigulki (cilest) Robiąc mi USG lekarz zauwazyl 2 centrymetrowe "kółeczko" w macicy ( tak to okreslil) powiedzial, zebym zrobila test ciazowy bo usg jeszcze nie wykazuje tego dosyc dobrze. Z jednej strony sie ucieszylam z drugiej jestem przerazona. Kazal mi za tydzien sie pojawic znowu. Uznal ze na 80 % to ciaza.
Moze to kóleczko to nie ciaza? do tego mam zapalenie jajnikow.
Tak w ogole przestraga dla kobviet bioracych Cilest lekarz powiedzial mi ze one sa z mala dawka hormonow i zajscie w ciaze moze nastapic juz po @...
Pomocy.
 
Dziękuje Wam dziewczyny za odpowiedź. Dziś rano robiłam test - wyszedł negatywny, ale okresu jak nie miałam tak nie mam, a tabletki przestałam brać w czwartek. Jutro powinnam zacząć nowe opakowanie i nie wiem co robić.:-(
 
Serdecznie witam wszystkie forumowiczki;) Jestem tutaj nowa, ale mam nadzieje, że szybko się zaklimatyzuję;) Otóż chciałam się Was poradzić... okres spóźnia mi się co prawda dopiero 2 dni i nie chcę robić sobie nadziei, ponieważ mam nieregularne cykle.. ;/ ale mniej więcej tydzień po "owym zapłodnieniu" strasznie bolało mnie podbrzusze...(nigdy mnie tak nie bolało!)...później przez około 2 dni bolały mnie jajniki i przestały boleć...jedyne symptomy to ból piersi i straszna drażliwość, a także okropne dreszcze(ciągle jest mi zimno). Myślę, żeby zrobić test, ale chcę się jeszcze parę dni wstrzymać...
 
no to ja odpiszę :-)
tak więc, ostatnio też spóźniał mi się okres... miałam nie panikować i nie robić testu, ale nie wytrzymałam i w 4 dniu spóźnienia zrobiłam i miałam tylko jedną kreskę... mimo wszystko jakoś "mu" nie ufałam ;-) stresowałam się nieziemsko, też było mi zimno, za chwile miałam ataki gorąca, nawet temperaturę miałam podwyższoną, podbrzusze bolało....
ale w 8 dniu @ przybyła... ;-)
tak więc zrób test, a chociaż trochę sytuacja się rozjaśni :tak:
 
Serdecznie witam wszystkie forumowiczki;) Jestem tutaj nowa, ale mam nadzieje, że szybko się zaklimatyzuję;) Otóż chciałam się Was poradzić... okres spóźnia mi się co prawda dopiero 2 dni i nie chcę robić sobie nadziei, ponieważ mam nieregularne cykle.. ;/ ale mniej więcej tydzień po "owym zapłodnieniu" strasznie bolało mnie podbrzusze...(nigdy mnie tak nie bolało!)...później przez około 2 dni bolały mnie jajniki i przestały boleć...jedyne symptomy to ból piersi i straszna drażliwość, a także okropne dreszcze(ciągle jest mi zimno). Myślę, żeby zrobić test, ale chcę się jeszcze parę dni wstrzymać...

Czasami boli podbrzusze jak są dni płodne.Ja mam podobnie bola mnie jajniki i piersi. Dzisiaj byłam u lekarza i na 80 % to ciąża ;) a okres mi z 5 dni spoznia sie dopiero. Odstawiłam miesiac temu tabletki i chyba szybko "zaszłam".
 
ona_ona...moim zdaniem to za wcześnie, żeby Ci powiedzieć cokolwiek...nie rób sobie nadziei... mi obecnie @ spóźnia się już 9 dni, chociaż raczej zawsze (nawet na diecie) miewałam regularne @.. a nadziei sobie nie robię...nawet nie chcę kupować jeszcze testu, bo pewnie jak tylko zakupię to tego samego dnia dostanę jeszcze okres...więc wyluzuj....szczególnie, że sama piszesz, że masz nieregularne cykle:)

JustYs21:) gratulować już można?:)

no, a z moich "objawów" poza tym, że @ od 9 dni nie ma to takie, że w dniu spodziewanej miesiączki i dzień wcześniej miałam bóle "dolnobrzuszne":p które zawsze były bólami przepowiadającymi, ale póki co niczego mi nie przewidziały...ale zwalam to na dietę...:)
 
Ostatnia edycja:
Anastazzja, masz rację nie będę się niepotrzebnie nakręcała...chyba już jutro zrobię test, żeby mieć pewność...

dziękuję dziewczyny za odpowiedz;-)

JustYs21 gratuluję i trzymam kciuki;-)
 
reklama
Do góry