reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Asiu, głowa do góry, skoro 2 testy potwierdziły ciąże, to napewno tak jest:-)
Wszystko będzie dobrze, nie martw sie:tak:pocztki zawsze są trudne, musisz przyzwyczić sie do mysli,że nosisz pod sercem nowe życie:sorry2:
A na pocieszenie:elvis::elvis::elvis:
 
reklama
Hej Hej Hej. No i potwierdziło się. We czwartek byłam u ginekologa- ósmy tydzień- 1,5 cm. Widziałam jak bije serduszko. Jakie to wzruszające ;) Od razu dostałam "powera" ;-)Tak niesamowicie sie czuję. Dzisiaj byłam na badaniu krwi. Zmartwiło mnie tylko jedno-dlaczego lekarz nie zlecił mi badania na grupę krwi. Podczas wizyty powiedziłam mu, że nie wiem jaką mam i byłam pewna, że jest to konieczne.
Napiszcie mi proszę jakie jeszcze konieczne badania powinnam wykonać.

Pozdrawia przyszła mama :)Asia
 
badanie grupy krwi jest zawsze odplatne. niepotrzebne ci skierowanie bo i tak zaplacisz. zrob wiec sobie badanie przy okazji innych i wez ze soba wyniki do lekarza. moze po prostu zapomnial ci o tym powiedziec.
 
Minął tydzień odkąd dowiedziałam się od lekarza, że będę mamą. Ciesze się bardzo ale tak bardzo się boję. Boli mnie brzuch- mam zaparcia. Ponadto ból nogi i macicy. Gdy stoję czuję ciągnący ból w macicy. Tydzień temu lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku. Teraz już sama nie wiem. Nie mam żadnego plamienia ale boję się niesamowicie. Nie wiem czy to normalne czy nie. Nie chcę przesadzać zgłaszając się co tydzień do lekarza, przecież mogę mieć codziennie obawy. Proszę napiszcie jeśli któraś z Was miała podobne bóle.Nie wiem jak sie zachowywac. Dzięki z góry. Asia
 
Asiu S gratuluje Ci maleństwa, ktore nosisz pod sercem. to wspaniały stan, mi juz go brakuje:tak:.
co do twoich boli to normalne, poniewaz wszystkie narządy przygotowuja sie na wzrost dzidzi, sczzególnie macica, ktora własnie tak boli. jak nie masz plamien to wszystko jest ok.
badanie na grupę krwi mozna zrobic tez poźniej. ja dostałam skierowanie i nie płaciłam za to. pierwsze słyszę, ze trzeba płacic. to jest obowiązkowe badanie i lekarze je zlecaja, ale byc moze bliżej konca ciązy.

trzymaj sie zdrowo, dbaj o siebie, duzo sie śmiej, malo denerwuj. to bedziesz miala pogodną dzidzie:tak:
 
Aniu gratulacje:-)

A takie bole to normalne maluszek rosnie i macica ci sie rozciaga.
Co do badan to pierwsze słusze ze gr krwi jest płatna...w ciazy jesli nie miało sie wczesniej badanej grupy krwi to jest to podstawowe badanie. Moze lekarz da ci skierowanie w czasie nastepnej wizyty a jesli nie to mu przypomnij aby ci wypisał:-)
 
Hej Hej. To już 11 tydzień. Dzisiaj idę do lekarza. jestem taka szczęśliwa, że moje maleństwo rośnie we mnie. Nigdy nie sadziłam, że to jest takie cudowne uczucie.
Muszę tylko przyznać, że nie moge doczekać się rozpoznania płci dziecka. A może któraś z Was wie po czym można pozać czy to chłopiec czy dziewczynka? Ja spotykam się z różnymi opiniami. Jedni mówią mi, że na pewno będzie chłopiec a inni, że dziewczynka. Jest mi to zupełnie obojetne ale rozumiecie- ciekawość :-)Jesli macie jakieś rady, spostrzeżenia będe bardzo wdzięczna za każdą wypowiedź.
Dzieki. Pozdrawiam,
Asia
 
Hej Hej. To już 11 tydzień. Dzisiaj idę do lekarza. jestem taka szczęśliwa, że moje maleństwo rośnie we mnie. Nigdy nie sadziłam, że to jest takie cudowne uczucie.
Muszę tylko przyznać, że nie moge doczekać się rozpoznania płci dziecka. A może któraś z Was wie po czym można pozać czy to chłopiec czy dziewczynka? Ja spotykam się z różnymi opiniami. Jedni mówią mi, że na pewno będzie chłopiec a inni, że dziewczynka. Jest mi to zupełnie obojetne ale rozumiecie- ciekawość :-)Jesli macie jakieś rady, spostrzeżenia będe bardzo wdzięczna za każdą wypowiedź.
Dzieki. Pozdrawiam,
Asia

ja do konca ciazy nie wiedzialam czy to chlopiec czy dziewczynka...i nie to ze nie chcialam tylko malenstwo sie tak ukladalo sie ze nie mozna bylo zobaczyc...mi wszyscy mowili ze to chlopiec, a ja mialam przeczucie ze to dziewczynka...i tak tez bylo...nawet z mezem o piwo sie zalozylam i wygralam...a piwko postawil mi jakies 2 miesiace temu (dopiero:))

Pozdrawiam
 
reklama
oj..najpiękniejsze uczucie w życiu jak się pierwszy raz widzi fasoleczkę na monitorze:-), no i te dwie kreseczki..ja do tej pory mam test..całe pudełko wspomnień sobie tworzę, bo pewnie synuś nie będzie za bardzo zainteresowany:-):tak:
 
Do góry