reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

witam kobietki:-) jestem tu nowa niewiem czy pisze w dobrym miejscu... 0d 40 dni czekam na mój pierwszy okres po odstawieniu tabletek chcemy z męzem dzidzie.... dziś robiłam test niestety negatywny:-( doradźcie co mam teraz zrobić? czy to normalne?
 
reklama
Badylinka nie ja nie testuje chyba ze juz naprawde bedzie sie spoznial duzo to tak ale juz sie nie nakrecam tak jak czesniej
Bafinka mozesz zrobic bete zeby miec pewnosc albo idz do gin
 
Czy ktoras z was na poczatku ciazy klul moze jeden jajnik, tak az promieniujac do pachwiny (to nie jest typowy bol, raczej takie cmienie)? Bo mam tak juz 4 dzien (teraz jest 20dc)... Sluz bj byl w 12 dc, skok 15dc, 17 i 18dc to byl znaczy spadek i teraz 19 i 20dc znowu tempka jest wysoko. Czy to moze byc bol implantacyjny (jakby owulacja byla 11-12dc, a dzidzia ekspresem przemknela do macicy), czy raczej nastawic sie na jakas torbiel, itp.? :zawstydzona/y:
 
nie boj sie bedzie dobrze 3mam kciuki za fasolke:)

mnie czesto tak kuje jajnik takze badz cierpliwa i czekaj do dnia spodziewanej@ a dopiero wtedy tescik inie wymyslaj sobie jakis chorob
 
mnie w zadnym cyklu tak nie pobolewało, a własnie w tym mialam podobnie jak Ty. nawet czułam jak sie zagniezdza-nie wiedzac jeszcze ze to to;) mialam wlasnie dziwne pobolewanie i w tym dniu wymiotowałam jeszcze.
 
Klaudoos, a do kiedy tak Cie pobolewalo? Tzn. jak dlugo?

No wlasnie ja tak mam teraz pierwszy raz w zyciu, normalnie dzien przed okresem zaczyna mnie tak typowo bolec cale podbrzusze... ale z drugiej strony nie chce sie nastawiac, bo potem mi bedzie smutno :-(
 
pobolowelo mnie 2 dni od momentu zagniezdzania, potem mialam przerwe i mocniejsze bóle ciagnące i zdecydowanie klucie jajników mialam 3 dni przed okresem i wtedy juz testowalam- pozytyw. brzuch bolal do tygodnia po spodziewanej miesiączce- wzielam magnez 1000mg i przeszlo. pojutrze zaczynam 12tydzien i wogole mnie brzuch nie boli odkad brałam ten magnez- bralam przez 3tyg.
 
reklama
A ja nie miałam żadnych objawów ciąży oprócz braku okresu. Wymioty i mdłości nigdy nie wystapiły, ani żadne zachcianki. Po przepytaniu przez lekarza żadnych z objawów ciąży nie było ale test z apteki od razu w 5 sekund pokazał 2 kreski a dzien pózniej na usg zobaczylismy małego groszka :) Dziewczyny, zajdziecie w ciąże tylko nie myślcie o tym tak intensywnie, a w większości te tzw objawy wczesnej ciąży to i tak nasza psychika. Wtedy kazde ukłucie, smak na jakąś potrawę jest odbierany przez nas jako potencjalny objaw ciąży bo sie na to nastawiamy i wyszukujemy wszelkich możliwych sygnałów od naszego ciała. A jak ma coś byc to i tak będzie, a jak nie to nie, nasze wyczekiwanie i wypatrywanie nic tu nie pomoże. Wyluzujcie sie i po prostu make love a dzidzius przyjdzie w swoim czasie.
 
Do góry