reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
dziękuje, już się ściąga i będę się dokształcać.
na 28dni.pl miałam konto ale zabrakło mi samozaparcia żeby spisywać wszystko.
Ale takie postanowienie noworoczne sobie zrobię i będę zapisywać! :)
 
Takajednakobitka oj ja nie wiem czy u mnie to da rade musze pojsc do lekarza chyba bo moze cos jest nie tak?
Badylinka nie musi byc powyzej 37st bo kazda jest inna aby byla tylko wyzsza i zeby sie utrzymywala:)
 
ja nigdy nie mierzylam... ale jakos mnie podkusilo 2 dni przed owulacją i mierzyłam do dnia spodziewanej miesiaczki- nie przyszla- i caly czas mialam temp powyzej 37stC
 
reklama
witam kobietki mam pyt mam 40 dc @ brak robilam test negatywny dodam jeszcze ze to miał być mój pierwszy okres po tabletkach.. z mężem bardzo staraliśmy się o dzidzie ale chyba nie wyszło? jak wasz okres po tabetkach? powinnam iść do gina?
 
Do góry