reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Powiem wam że wszystko jest możliwe
Ja w 2 ciąży zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszła jedna krecha a dziś ta 1 krecha ma prawie 5 lat :-D z kolei w tej ciąży zrobiłam test w dniu spodziewanej @ to był dosłownie cień cienia tej 2 kreski widoczny tylko przy białym świetle latarki rowerowej :-D po 3 dniach powtórzyłam test i wyszedł cień mocny zdecydowany.
oliwkakarolina radze powtórzyć test za kilka dni lub udać się na bete hcg będziesz miała pewność
Dziękuję,jutro powtórzę test i jakby coś to w poniedziałek do lekarza pójdę:)
\Mam nadzieję,że będą już 2 ''pewne'' kreski
 
reklama
Zrobiłam test,w tym samym momencie dostałam okres(okres dużżżooo za szybko),test negatywny:(((
Pewnie pierwszy wynik z środy był fałszywy albo wczesne poronienie:(((((
 
Cześć dziewczyny, może mi pomożecie... Otóż miesiąc temu 6 stycznia dostałam miesiączkę. Była normalna, może trochę bolesna, ale to też chyba normalne, jednak mi zdarzało się nie często. Teraz mam straaasznie wzdęty brzuch. Próbowałam już wszystkiego. Myślałam, że to żołądek i różne inne rzeczy. Robiłam dwa testy ciążowe i oba były negatywne. Zastanawiam się czy nie zrobiłam ich za szybko. Do zapłodnienia, jeśli doszło, to na początku tego roku, przed poprzednią miesiączką w każdym razie. Czytałam, że okres może się pojawić mimo zapłodnienia. Trochę się denerwuję, w sobotę mam dostać okres. Nie wiem czy iść do lekarza, zrobić kolejny test czy poczekać do soboty i zobaczyć czy pojawi się okres. W każdym razie brzuch mam jak w 3 czy 4 miesiącu! Odczuwam straszny dyskomfort i nie wiem co robić...
 
Cześć dziewczyny, może mi pomożecie... Otóż miesiąc temu 6 stycznia dostałam miesiączkę. Była normalna, może trochę bolesna, ale to też chyba normalne, jednak mi zdarzało się nie często. Teraz mam straaasznie wzdęty brzuch. Próbowałam już wszystkiego. Myślałam, że to żołądek i różne inne rzeczy. Robiłam dwa testy ciążowe i oba były negatywne. Zastanawiam się czy nie zrobiłam ich za szybko. Do zapłodnienia, jeśli doszło, to na początku tego roku, przed poprzednią miesiączką w każdym razie. Czytałam, że okres może się pojawić mimo zapłodnienia. Trochę się denerwuję, w sobotę mam dostać okres. Nie wiem czy iść do lekarza, zrobić kolejny test czy poczekać do soboty i zobaczyć czy pojawi się okres. W każdym razie brzuch mam jak w 3 czy 4 miesiącu! Odczuwam straszny dyskomfort i nie wiem co robić...

a miesiączkę w lutym miałaś? Bo piszesz że ostatnia była w styczniu a my już marzec mamy... test by Ci wyszedł już pozytywny
 
no i juz raczej moge byc pewna ze nic z mojej ciazy nie bedzie robilam sobie test i wyszedl negatywny do okresu mam jeszcze 3 dni ale juz nie moglam i go zrobilam tak jak juz pisalam wczesniej do zblizenia doszlo 13 lutego wiec test powinien juz cos pokazac a tu nic:-(
 
Okres powinnam dostac 25 lutego nigdy mi sie nie spoznial, wczoraj zrobilam sobie 2 testy oba pozytywne. A ja NIC nie czuje...Przy pierwszej ciazy czylam juz po 2 tyg. nie wiem czy to rzeczywiscie ciaza ....Doradzcie, ide w czwartek do Gina ale chcialabym juz dzis wiedziec...
 
Witam , jestem tu nowa ale i szczesliwa,,,dziś tez ujrzłam 2 kreski.Myslę,że u Ciebie 2 testy poztywne to juz pewna sprawa. ja jestem juz mamą 13 stoletnich blizniaków , wiec od mojej ostatniej ciazy mineło..hoho;-)))
dzwonilam do mojego lekarza, umwoiona jestem na za tydz.Śmiał sie,ze juz tak szybko chce do niego isc;-)a ja nie moge doczekac sie aby dowiedziec sie czy wszystko dobrze. Dodam ,ze jestem po usunieciu jajnika i jajowodu, mam endometrioze i hiperprolaktynemię...po operacji rok temu bralam pol roku hormony na zablokowanie jajnika..ale potem juz nic..wszytsko wrocilo do normy i....zaszłam naturalnie!!!!cuda wiec sie zdarzaja!!! zmienilam podejscie , mniej stresu,, wykluczylam alkohol - calkowicie od pol roku i jadlam duzo warzyw i owocow;-)i pomogło;-)
 
Uj to gratulacje! :) Rzeczywiscie CUD mam nadzieje ze mimo wczesniejszych powiklan wszystko u Ciebie bedzie dobrze :))))
Ja powiem szczerze jestem w małym szoku, jestem mama 13-sto miesiecznej Noemi i boje sie ze to troche za szybko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
a moje objawy co miesiac zapisaywlam ,a w tym miesiacu czulam,ze to jest to i opisalm kazdy dzien;-)))wiec slużę moimi objawami;-)
1.po 7 dniach od owu ( owu w walentynki, hehe)lekkie zabarwienie sluzu na rozowo, moze to byla impalntacja
2. 8 dni po owu piersi bola i to coraz mocniej, sutki ciemnijesze
3.25 dzien cyklu rozdraznnienie, uczucie pelnosci, jak przed @
4.od 25 dnia okropny bol brzucha , naprawde myslałam,ze zbliza sie @
5.27 dnia cyklu, bol brzucha mocny i zero sluzu, bylam pewna,ze to juz @ idzie wiec caly dzien i noc wkladka na wypadek @
6.rozczulanie przy prozaicznych sprawach;-)placz na wiesc o zwyciestiwe Justyny Kowalczyk - a nigdy nie bylam jakas wielka fanka sportu
29 dnia cyklu- czyli dzis - II kreseczki, jedna ciut jasniejsza, ale test robiony po 14.00;-)
pozdrawiam Was wszysytkie i przesylam duzo dobrej energii
 
Do góry