reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Witam was dziewczyny:-)
mam pytanie odnośnie temperatury..
nie znalazlam nic takiego, szukalam w googlach ale tam tez kazdy pisze co inego.. dlatego chcialam sie poradzic was.. no wiec staramy sie o dzidziusia.. @ mam miec 26.02 czytalam ze jezeli zajzie sie w ciaze to przed spodziewana @ jest podwyższona temperatura no i moj problem polega na tym ze nie wiem gdzie tą temperature mierzyć czy pod pachą, czy w pochwie ..? kiedy najlepiej? i ile ma wynonosić??

z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam was :tak:
 
Witam :-) może najlepiej zmierz w obu miejscach:tak: ,a potem porównaj wyniki. Ja osobiście przed zmierzeniem temp. przykładałam ciepłą rękę do czoła i jeśli nie było letnie tylko rozgrzane lub ciepłe ( co oznacza podwyższoną temp.) to mierzyłam i zawsze się sprawdzało. Z tego co kiedyś czytałam u kobiet na początku ciąży podwyż. temp.(od 37 stopni) utrzymywała się parę tygodni i ,że najlepiej mierzyć rano (choć u mnie nie robiło to żadnej różnicy). Najlepiej jednak zrób test ciążowy ,bo zdarzają się przypadki w ,których nie było podwyższonej temp. w ciąży lub była ona wynikiem czego innego:tak:
Pozdrawiam cieplutko;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny:-)

mam pytanie odnośnie temperatury..
nie znalazlam nic takiego, szukalam w googlach ale tam tez kazdy pisze co inego.. dlatego chcialam sie poradzic was.. no wiec staramy sie o dzidziusia.. @ mam miec 26.02 czytalam ze jezeli zajzie sie w ciaze to przed spodziewana @ jest podwyższona temperatura no i moj problem polega na tym ze nie wiem gdzie tą temperature mierzyć czy pod pachą, czy w pochwie ..? kiedy najlepiej? i ile ma wynonosić??​


z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam was :tak:
Oczywiście najlepiej w pochwie,nad ranem,gdy się obudzisz od razu mierz,zanim wstaniesz np.do WC,ale nie sugerowała bym się tylko temperaturą,zwłaszcza na tym etapie,masz jeszcze tydzień do @,nawet jak temp.będzie podwyższona,to i tak nie możesz być pewna,zrób test,ale jeszcze nie teraz,najlepiej dzień po spodziewanej miesiączce,chyba,że nie możesz wytrzymać,to kup bardzo czuły test i zrob go za kilka dni z 1szego porannego moczu.:tak:Powodzenia:-)
 
Cześc dziewczyny:-)
Jestem nowa i mam pytanie???
Żeby dostac @ muszę brac tabletki na wywołanie:no: i ostani @ dostałam normalnie ale jak tylko mi się skończyła @ to zaczęły mnie boleć sutki do takiego stopnia że nie mogę nawet ich dotknąc... czy to ciąża... bo nie chcę sobie robić nadzieji.
Mam też uderzenia ciepła i czasem mnie mdli ale nie wymiotuję... no i kłócę się z mężem... sama ze sobą nie mogę wytrzymac...
POMÓŻCIE!!!!!!!
 
My tu tobie nie odpowiemy na te pytanie:-) mozliwe ze jestes w ciazy:-) i mocno trzymam za to kciuki ale zeby rozwiac swoje obawy i nie robic niepotrzebnej nadzieji zrob test a jezeli jeszcze za wczesniej to niestety musisz poczekac a ze swojego doswiadczenie wiem ze to nie latwe:-)



 
Malgorzata31 ja jak robiłam pierwszy test to tak samo przed terminem @, jakies pare dni i w sumie coś bylo widać tzn. ze niby 2 kreska ale w sumie uważałam ze za bardzo wzrok wytężam i stad ona sie wzieła, a potem robilam 2 test 2 dni po terminie @ no i juz byly wyrazne 2 kreski takze poczekaj i zrob jeszcze raz test.

iwkamarchewka - typowe objawy psychozy i fobii ciążowej, wątpie że samej ciąży.
Normalny okres i ciąża? Fakt bywa... przy np. poronieniu
 
Ostatnia edycja:
A ja dzewczyny wiem ze objawy w ciazy moga byc przerozne-bo tym razem moimi pierwszymi byl ogromny bol glowy w miejscu zatok i biegunka:szok:a lekarz do mnie no tak to sa objawy ale zadko sie zdazaja...
 
Cześć Dziewczyny, jestem na BB nowa. Od 6 miesięcy staramy się o dziecko. W tym miesiącu 13, 14dc przytulanki 15dc OWU. I teraz pytanie... Nie wytrzymałam i zrobiłam test w 25dc (cykle 28 dniowe) ten o czułości 10, wyszła druga kreska blada. Oczywiście zachowałam sobie test i jak na niego patrzę to widzę tylko jakby ślad po kresce, prawie bez koloru. I mam wrażenie że tą różowawą kreseczkę widziałam oczami wyobraźni.Czy któraś zachowywała sobie teścik z bladziudką kreseczką? Drugi test zrobię już w dniu spodziewanej miesiączki o ile oczywiście jej nie dostanę, ale to jeszcze długie dwa dni...
Mialam tak samo,a nawet test robiłam później niż Ty i ta druga kreska wyszła mi bardzo,bardzo blada,nastepny zrobiłam po kilku dniach-już po spodziewanym term,@ i wyszła druga tez dość blada,ale już lepiej widoczna niż poprzednia,a i tak-jak widać byłam już na 100% w ciąży:tak:Powodzenia:-)
Cześc dziewczyny:-)
Jestem nowa i mam pytanie???
Żeby dostac @ muszę brac tabletki na wywołanie:no: i ostani @ dostałam normalnie ale jak tylko mi się skończyła @ to zaczęły mnie boleć sutki do takiego stopnia że nie mogę nawet ich dotknąc... czy to ciąża... bo nie chcę sobie robić nadzieji.
Mam też uderzenia ciepła i czasem mnie mdli ale nie wymiotuję... no i kłócę się z mężem... sama ze sobą nie mogę wytrzymac...
POMÓŻCIE!!!!!!!
może ból sutków to efekt działania tych tabletej na wywołanie-hormonów?:sorry:a współżyłaś w okresie dni płodnych?,bo inaczej to jak mogłabyś zajść w ciążę?
 
reklama
No pewnie że współżyłam... z mężem kochamy się codziennie.
ale teraz to już po fakcie bo w 16 dc dostałam @. Normalnie tracę nadzieję że wogóle kiedyś zajdę :no::no::no::sad:
 
Ostatnia edycja:
Do góry