reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

hej,
jestem tu nowa i nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich tematów (ale nadrobię oczywiscie) ale póki co mam takie pytanko do Was...:
2 marca-czyli dzisiaj- mam termin (prawdopodobnie wg wyliczeń) owulacji....kochałam się ze swoim facetem dokladnie z 27 na 28 lutego w nocy- czyli w dni płodne wg wyliczeń oczywiście. I teraz mam pytanie--> kiedy Waszym zdaniem moge juz zrobić 1wszy test ciążowy??
 
reklama
hej,
jestem tu nowa i nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich tematów (ale nadrobię oczywiscie) ale póki co mam takie pytanko do Was...:
2 marca-czyli dzisiaj- mam termin (prawdopodobnie wg wyliczeń) owulacji....kochałam się ze swoim facetem dokladnie z 27 na 28 lutego w nocy- czyli w dni płodne wg wyliczeń oczywiście. I teraz mam pytanie--> kiedy Waszym zdaniem moge juz zrobić 1wszy test ciążowy??
Moim zdaniem test możesz zrobić już po tygodniu od przytulanka,ale jak wyjdzie negatywny powinnas go powtórzyć w terminie @.
U mnie pozytywny test wyszedł już na 6 dni przed @ objawy ciąży miałam wcześniej.
 
hej,
jestem tu nowa i nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich tematów (ale nadrobię oczywiscie) ale póki co mam takie pytanko do Was...:
2 marca-czyli dzisiaj- mam termin (prawdopodobnie wg wyliczeń) owulacji....kochałam się ze swoim facetem dokladnie z 27 na 28 lutego w nocy- czyli w dni płodne wg wyliczeń oczywiście. I teraz mam pytanie--> kiedy Waszym zdaniem moge juz zrobić 1wszy test ciążowy??

Nie powinno się robić testów przed terminem miesiączki i będę to powtarzać za każdym razem...
 
ok...to moze faktycznie lepiej bedzie jesli poczekam do terminu miesiączki...
To w takim razie jak to możliwe ze 6 dni przed miesiączką test juz potrafi prawidłowo wykazać ciążę..?
 
No to dzisiaj o 13 mam Gina :) a noz widelec to nie zaden torbiel tylko rzeczywiscie Dzidzia :) narazie jedynym objawem jest czucie podbrzzusza piersi mnie nie bola i jakas wrazliwa jestem jak cos ogladam :) a no i dwa testy pozytywne...
Czy ktorejs z Was wyszedl test pozytywny mimo tego ze nie byla w ciazy??
 
no i czekam jutro mam termin miesiaczki pewnie niestety ja dostane bo wczoraj juz mialam taki jakis brynatny sluz dzisiaj nic wiec jutro moge sie jej spodziewac a tak bym chciala zeby nie przyjezdzala.
 
Słuchajcie Dziewczyny mam takie pytanko: czy można odczuwać cokolwiek juz niecały tydzień po stosunku? Moze wyda się to głupie...ale boli mnie brzuch-cos jakby w okolicach jajników i podbrzusza...Wczoraj wg wyliczeń oczywiście powinnam była mieć owulację..z tym ze zawsze przy owu nie czułam az tego tak jak teraz...od wczoraj wlaściwie...jakoś tak dziwnie..Nie doszukuję sie na siłę niczego oczywiscie, ale ciąży tez nie wykluczam. kochalismy sie z moim facetem z 27 na 28 lutego i okres wypada mi na 17 marca...planuję 1wszy test zrobic w następny weekend a drugi po terminie miesiączki jesli nie wystąpi oczywiscie...
Chciałabym po prostu wiedzieć czy któraś z Was miała podobne objawy i była faktycznie w ciąży? Czy można coś takiego odczuwać w niecały tydzień po stosunku??
 
reklama
nie rob testu przed spodziewana miesiaczka a owulacje powinnas miec dzisiaj albo wczoraj jezeli miesiaczke masz na 17 marca temperature masz wyzsza troche prawdopodobnie przez owulacje takze przytulaj sie dzisiaj ile wejdzie :)
 
Do góry