reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Hej dziewczyny! Mam taką sprawę. Otóż kochałam się z chłopakiem 6 lutego(początek dni płodnych). Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Zaczęłam sie denerwować, bo zbliżała mi się @ a ja nie miałam zadnych objawów(zawsze tydz przed bolaly mi piersi, organizm zatrzymywał bardzo dużo wody-puchłam cała). Kilka dni po terminie spodziewanej @. Zaczęly mi boleć piersi po bokach. 24 lutego dostałam @, przynajmniej tak mi się wydawało, ale po 2 dniach ustała i zostało mi tylko takie lekko brązowe plamienie. Tylko piersi bolały mnie nadal, więc 29 zrobiłam test - negatywny. I teraz nie wiem co mysleć, bo piersi raz bolą, raz nie. Szczególnie po bokach, gdy dotykam. Co o tym sądzicie? :)
 
Mysle, że na początek powinnaś zrobić sobie badanie krwi - beta HCG. Wtedy uzyskasz wiarygodny wynik czy jesteś w ciązy czy nie.
Czasem zdarza się, że kobiety podczas pierwszych 3 miesięcy ciąży mają plamienie podobne do okresu i często mylą je z okresem choć faktycznie są w ciąży.
Idź na betę :)
 
no i okres przyjechal jak w zegarku niestety a takie mialam nadzieje to prawda ze lepiej sie nie nastawiac:-(bo puzniej rozczarowanie jest duze.
 
gdybys 3.marca rzeczywiscie sie przytulala to szansa jest wieksza niz jak mowisz wczesniej sie miłowałas z mezem :) trzymam kciuki i na bank sie uda :) dawaj znac :)

możliwe, ale gdzieś tez wyczytałam ze ten okres przedowulacyjny, te dni też dają tam jakąś szansę na zapłodnienie...skoro plemniki potrafią przeżyć kilka dni, to teoretycznie jest to chyba możliwe:confused:sama nie wiem...no nic...okaże się za jakiś czas np za tydzień:-)
 
reklama
aha no i jeszcze chcialam Cie zapytać jakie Ty miałaś objawy ale takie bardzo wcześnie-tzn przed okresem coś odczuwałaś?


Przy pierwszej ciazy kompletnie nic dopiero w drugim miesiacu mnie dopadlo...
Teraz powinnam sie domyslic ze PIERWSZA KUSTOSZKA WINA:laugh2: nie moze na nie patrzec hehe.
Poza tym ze cignie mnie w macicy tak jakby sie rozciagala i czasem mam skoki ciepla tak ze mi sie mroczki robia przed oczami.
Ale pamietaj, ze kazda z Nas przezywa to inaczej...mnie na przyklad komletnie nie bola piersi...a wiekszosc jednak odczuwa ten bol..;-)
 
Do góry