reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

To prawda, trdniej. Przynajmniej mi jest trudno. Jem wszystko, każdy kto mówi, że powinnam przytyć i powinnam więcej jeść, po prostu nie wie, ile potrafię wciągnąć :-) Cba mam po protu dobrą przemianę materii...
Dokladnie, tez kiedys wsuwalam jak glupia, non stop i to taaakie strasznie tluste potrawy i nic ani 1kg na plus.....
 
reklama
Witam dziewczyny, ja własnie zrobiłam test w poniedziałek, chociaz to 3 dni przed @ ale kurde cos mnie tkneło...i pojawiła sie taka słabiutenka, anemiczna druga kreska...dziwne,,,wiec dziszrobiłam 2 test po 2 dniach, kreska jest juz taka gruba jak ta 1 ale nadal jasna..nie wiem co tym myslec...poczekam pare dni..jak do niedzieli nie dostane okresu zrobie jeszcze jeden test..albo pójde do lekarza...kurcze chielibysmy z mezem dzidziusia..ale nie chce sobie robic nadzieji...chyba pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc:)
 
Witam dziewczyny, ja własnie zrobiłam test w poniedziałek, chociaz to 3 dni przed @ ale kurde cos mnie tkneło...i pojawiła sie taka słabiutenka, anemiczna druga kreska...dziwne,,,wiec dziszrobiłam 2 test po 2 dniach, kreska jest juz taka gruba jak ta 1 ale nadal jasna..nie wiem co tym myslec...poczekam pare dni..jak do niedzieli nie dostane okresu zrobie jeszcze jeden test..albo pójde do lekarza...kurcze chielibysmy z mezem dzidziusia..ale nie chce sobie robic nadzieji...chyba pozostaje uzbroic sie w cierpliwosc:)

:-)Myślę,że nie musisz już więcej robić testu,bo ta słabiuteńka druga kreska to najprawdopodobniej jednak ciąża:-D !
Ja również miałam taką słabiuteńką bardzo bladziuteńką tą drugą kreseczkę i jak widzisz jestem w ciąży,potem była wizyta u lek,który kazał pokazać ten test i stwierdził,że ta druga kreseczka ma prawo być blada-wszystko zależy od stężenia hCG oraz od czułości testu i wieku ciąży.Byłam dość wcześnie u lek i powiem Ci,że nie mógł mi od razu na 100% potwierdzić ciąży mimo usg dopochwowego-ale ciąża już była.:-D
 
Gratulacje! Ja też myślę, że się udało. Na kolejny test szkoda kasy. Skoro @ nadal nie ma, a druga kreska jest, chociaż słaba to umów się na wizytę do gina. Chociaż ja bym jeszcze poczekała, bo faktycznie może jeszcze być za wcześnie, żeby lekarz potwierdził, tak jak to było u anne
 
Hej dziewczynki
Jestem tu nowa więc chciałam serdecznie się przywitać!:)
Ja staram się z moim mężczyzną o dzidziusia i nie wiem co teraz myśleć
@ powinnam mieć 11 a ty nic. Piersi bolą mnie jak na okres od ponad tygodnia jak nie dwóch. Dwa testy za mną- wynik negatywny:(
Co o tym myślicie?
 
Witam swoją imienniczkę:)
Ja jestem w podobnej sytuacji, też czekam na @ z tą różnicą, że listopadowa już była, potem dwa dni szaleństwa z mężem (11-12) no i teraz boli mnie brzuch, bolały jajniki, odrzuca mnie od fajek...
I już po raz trzeci jestem w ciąży, przy czaym poprzednie okazały się urojone :laugh2::laugh2::laugh2: Mam nadzieję, że tym razem się udało, w końcu
 
Witam:)
Ja w tej ciąży jestem 1 raz mam nadzieje ze jestem i to nie w urojonej ale kurcze zapowiada mi się na @;(
Sama nie wiem co mysleć piersi mnie bola tak strasznie ze szok testy negatywne a @ dawno powinna już być w sumie się skończyć:p
 
Poczekaj jeszcze pare dni jak nie będzie @ to idź na bete:tak: mi się cholera spóźniała 3 tygodnie Boże jak wtedy świrowałam masakra i wszystkie testy negatywne, a po równiutkich 22 dniach nadeszła:confused2: no ale 2 miesiące później się udało i już końcóweczka się zbliża i czekamy na Synusia:-D Trzymam kciuki dziewczyny żeby Wam się udało:tak::-)
 
Witam:)
Ja w tej ciąży jestem 1 raz mam nadzieje ze jestem i to nie w urojonej ale kurcze zapowiada mi się na @;(
Sama nie wiem co mysleć piersi mnie bola tak strasznie ze szok testy negatywne a @ dawno powinna już być w sumie się skończyć:p

Co to znaczy, że Ci się zapowiada na @? Masz PMS? Przy PMS cycki też czasem bolą. A z drugiej strony, w ciąży na początku mogą być plamienia, powodem jest implantacja czyli zagnieżdżenie zarodka.
 
reklama
Poczekaj jeszcze pare dni jak nie będzie @ to idź na bete:tak: mi się cholera spóźniała 3 tygodnie Boże jak wtedy świrowałam masakra i wszystkie testy negatywne, a po równiutkich 22 dniach nadeszła:confused2: no ale 2 miesiące później się udało i już końcóweczka się zbliża i czekamy na Synusia:-D Trzymam kciuki dziewczyny żeby Wam się udało:tak::-)

Gratuluję synka. Rozumiem, że będzie Gabryś?:-)
Możesz wyjaśnić co to beta bo już nieraz się na forum to słowo pojawiło w postach, ale nie jestem jeszcze biegła w tych położniczych terminach:confused:
 
Do góry