reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Ja gdy zaszłam w ciąże nie miałam wymiotów, ale poranne nudności były, częściej zaczełam wydalać mocz, zaczęły mnie boleć jajniki. Strasznie mnie piersi blały, tak że czasem miałam wrażenie, że mi odpadną ;). Naszczęście wszystkie te objawy minęły po niecałym miesiącu. Jeszcze jestem w ciąży juz 8 miesiąc i nie narzekam juz na żadne dolegliwości, co mnie bardzo cieszy. :-)
 
reklama
Mnie bardzo bolały piersi. Zawsze mnie bolą przed @ ale ten ból był nie do wytrzymania!!! do tego sutki stały się ciemniejsze. Ale do zrobienia testu skłoniła mnie żółtawa śluz. Dziwny, nigdy akiego nie miałam. No i dwie kreski jak nic !!:-):-):-)
 
Ja odstawilam tabletki w 2007 roku,jakos sierpien-wrzesien to byl...a w ciaze zaszlam w listopadzie 2008.Przez caly ten czas gdy sie nie zabezpieczalam to zanim dostalam okres to juz myslalam,ze w ciazy jestem...zrobilam chyba 10 testow,ale oczywiscie nigdy nie bylam...
No ale do czego zmierzam...wlasnie do tego,ze wtedy gdy zaszlam w ciaze to sie tego kompletnie nie spodziewalam! Wczesniej to wydawalo mi sie,ze mam objawy na ciaze i juz lecialam po test...i zawsze wychodzil negatywny,ale nie zebym ciaze planowala...bylismy po slubie i doszlismy do wniosku,ze jak bedzie to bedzie.

Gdy zaszlam w ciaze nie mialam zadnych objawow.Gdy zrobilam test byl to juz gdzies 4-5 tydzien.Zadnych mdlosci,wrazliwosci na zapachy,zachcianek...NIC,dlatego tak mnie ta ciaza zaskoczyla;-)
Pozniej bylam tylko senna,strasznie chcialo mi sie w ciazy spac.
 
Ja test zrobiłam dopiero, jak się później okazało, jak byłam w 7tc.
Ale kilka dni wczesniej bardzo bolaly mnie piersi i dostalam silnych bolesci jak na @ - oczywiście jej się spodziewałam, wiec ten fakt mnie wcale nie zdziwil.
Potem się okazało, ze to byl bol zwiazany z zagniezdzeniem sie maluszka.
Dodatkowo bardzo mnie odrzucalo od zapachu kawy, o smaku juz nie wspominajac, a do tej pory bylam "maniaczka kawy";-)
I stracilam apetyt, do tego stopnia, ze polecialam w krociutkim czasie o jakies 7 kg w dół. jedyne co moglam zjesc bez mdlosci to byly jogurty :-)
To chyba tyle z moich wczesnych objawów :-)
Pozdrawiam!
 
jeszcze przed terminem @ mialam bol brzucha jak na @ ale troche bardziej intensywny
poza tym wyskoczyly mi zylki na piersiach i mialam sluz jakby plodny
test zrobilam 2 dni przed terminem @ i byl pozytywny

teraz doszly mi mdlosci, na szczescie bez wymiotow, wyczulenie na zapachy (nie moge wchodzic do kuchni ani lodowki otwierac), sennosc i czestsze oddawanie moczu a jestem w 7 tc.
 
U mnie też brak objawów. Tylko brak miesiączki, i może piersi bolące mocniej niż zwykle. Ale tak jak przed okresem. Temp. nie mierzyłam, nudności nie miałam, ani senna nie jestem, apetyt taki jak zawsze...No ale miesiączka zawsze regularna była, najwyżej jeden dzionek później, a tu minęło 13 dni i nic...Zrobiłam test i wyszły 2 czerwone, wyraźne kreski:-)


 
witam! to moze ja tez opowiem..
Moje 1sze objawy ciąży to byly bóle jak przy @ jajników, Inne bóle podbrzusza,bóle piersi, zmęczenie, później się pojawiły mdłości a tymbardziej gdy gotowałam.. nie myślałam że to może być ciąża bo tydzien wczesniej miałam @ i bylam u gina który powiedział ze mam jajniki powiekszone ale to jeszcze nie musialo świadczyć o ciąży.. objawy nie ustępowały.. gdy sie nie pojawiłą następna @ juz wiedziałam że jednak to ciąża i zrobiłam test- pozytywny.. :):) wtedy juz bylam w 8 tc... :)
 
reklama
Jakieś 2tyg przed spodziewaną @ ból podbrzusza i piersi oraz zwiększony apetyt. W dniu spodziewanej @ zrobiłam test(okazał się pozytywny),po kilku dniach następny.Od 7tyg całodzienne wymioty i tak do ok15tc. Wizyta u lekarza ok 10tc :-)
 
Do góry