reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Tym bardziej ze są jeszcze dodatkowe objawy owulacji- i tu wracamy do podstaw, jak np. śluz, rozmiękczona szyjka, podwyższona temperatura..... Jeżeli nie zostałaś zapłodniona to szyjka w miarę przybliżania się okresu unosi się i twardnieje a temperatura ciała przed okresem spada, natomiast jeśli jesteś w ciąży to szyjka cały czas jest miękka rozpulchniona i nisko osadzona, ciepłota ciała wyższa, cycki jak balony:-) i to raczej są pierwsze objawy!!! Nie mdłości choć jak pisałam 100 razy to sprawa indywidualna
Mam napuchnięte podbrzusze, i bolą mnie plecy w dolnej okolicy...- każda o tym pisze, a to raczej symptom zbliżającej się miesiączki

Mam propozycję: OSOBNY WĄTEK PT "PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY" I POWINIEN BYĆ PRZYPIĘTY NA GÓRĘ. Z obecnego wątku "objawy ciąży" zrobił się wątek plotkarski i znaleźć tam coś to trzeba się wykazać stoickim spokojem... Każda tam wpisze swoje obserwacje, pierwsze objawy, moze linki do jakichś artykułow?

Sama nie wiem skąd we mnie tyle cierpliwości. A wiem, wyspałam się dzisiaj a nie przewracałam z boku na bok ;-);-);-)
 
reklama
Moderator tego działu powinien może wielką czcionką napisać u góry: "Jeżeli masz zamiar założyć tysięczny wątek 'czy jestem w ciąży' - nie rób tego, idź do apteki, kup test, wybierz się do ginekologa - lub skorzystaj z nabytej już w szkole podstawowej umiejętności czytania i przeszukaj forum - a przede wszystkim nie zadawaj niemądrych pytań 'kochałam się z facetem bez zabezpieczenia w dni płodne, czy mogę być w ciąży?' A jak sądzisz?? :confused::sorry2::dry:".
 
Witam,
połaczyłam 20 watków o wczesnej ciąży.
Mam nadzieje ,że kolejne osoby będą czytały forum zanim założą watek.

Pozdrawiam
 
Z tym, ze- jesli moge coś wtrącić- i tak z połączonych wątków zrobił się bałagan, bo ja jakbym miała grzebać w ponad 100 postach to też chyba załozyłabym osobny wątek. Ale dobrze zrobiłaś, że połączyłaś bliźniacze wątki do kupy. Ale może mimo wszystko stworzyć taki informacyjny wątek o najpierwszych objawach bez ploteczek w stylu "halo dziewczyny jest tu kto? co porabiacie?" Taki wątek gdzie mozna znaleźć rzetelne info, hm?
 
To proszę zbierzcie informacje załóżcie nowy wątek , który podkleję a ten się zlikwiduje ( zamknie).
Natomiast ewentualne kolejne watki w stylu "czy to ciąża" będę doklejała do nowego z rzetelnymi informacjami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry