reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy test by coś pokazał?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny wiem ze jest trochę za wcześnie na test, ale przeczytałam ze jakby sutki bolały z ciąży to test by już wykrył beta HCG wiec zrobiłam
Negatywny?
Bo nadal mnie bolą, nie mam innych objawów
 

Załączniki

  • D5806D90-E0EA-42E0-8A36-0B75AA475AD6.jpeg
    D5806D90-E0EA-42E0-8A36-0B75AA475AD6.jpeg
    871,8 KB · Wyświetleń: 82
  • 94ED8173-71C1-4569-B86C-22B6D791CD92.jpeg
    94ED8173-71C1-4569-B86C-22B6D791CD92.jpeg
    984,3 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Nie wierzę w to co czytam. Nie byłaś, i nie jesteś w ciąży. Litości.
Czytając twoje wpisy odnoszę wrażenie że jednak chcesz zaciążyć a pamiętaj że jak się czegoś bardzo ale to bardzo chce to mogą się zrobić urojenia.
 
@aniaslu błagam. Każdy ma jakąś granice. Naprawdę zamiast banować później 10 osób nie lepiej pozbyć się trolla?
Przecież tu przychodzą nastolatki i to czytają. Jeszcze która se zrobi krzywdę bo ją skutki szczypią więc na pewno jest w niechcianej ciąży.
No chyba jest jakaś granicą, której nawet trolle nie powinny przekraczać
 
Dziewczyny spokojnie. Wiem ze dla Was to absurd, ale trochę się zestresowałam, bo nigdy mnie tak nie bolały, wiem ze biore tabletki i organizm się przystosowuje, ale miałam 1 w życiu niezabezpieczony stosunek, wiec proszę o wyrozumiałość
 
Dziewczyny spokojnie. Wiem ze dla Was to absurd, ale trochę się zestresowałam, bo nigdy mnie tak nie bolały, wiem ze biore tabletki i organizm się przystosowuje, ale miałam 1 w życiu niezabezpieczony stosunek, wiec proszę o wyrozumiałość
Mnie tez nigdy tak nie bolały a teraz bolą, i mimo ze uprawiałam seks nie raz i nie dwa przez ostatni miesiąc bez zabezpieczenia to w ciąży nie jestem. Zanim znów wstawisz zdjęcie negatywnego testu bo bolą cię suty to dokształć się, bo ileż można.
 
reklama
Dziewczyny spokojnie. Wiem ze dla Was to absurd, ale trochę się zestresowałam, bo nigdy mnie tak nie bolały, wiem ze biore tabletki i organizm się przystosowuje, ale miałam 1 w życiu niezabezpieczony stosunek, wiec proszę o wyrozumiałość

Przed braniem powinnas przeczytac ulotke. Tam masz wszystko o skutkach ubocznych.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry