reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

I co na to Twoja mama?

Skumuluję to, co pisałaś do tej pory:
Jeżeli te testy faktycznie są Twoje, to miałas pozytywy już jakieś 2 tygodnie temu.
Wrzucałaś też już betę i tamta była wyższa niz ta wrzucona dzisiaj. O ile to była Twoja beta.
Taki stan rzeczy wskazuje najprawdopodobniej na poronienie. Tym bardziej, że pisalaś, że zaczynasz krwawić. Beta po 2 tygodniach od pozytywnych testów powinna wynosić przynajmniej kilka tysięcy.

Zbadaj betę jeszcze raz za 48h i jeżeli będzie niższa, to poronienie. Ale jeżeli będzie wyższa, to powinnaś jechać do lekarza, bo to wskazuje na ciąże pozamaciczną.

Czy to jest dla Ciebie zrozumiałe?
Jeżeli potrzebujesz pomocy to możesz mi wysłać na priv swój numer albo nuner Twojej mamy, to wytłumaczę.
 
reklama
Kazda kobieta miała u mnie w rodzinie miała tak samo co ja ze one mialy 3 miesiące lub 4 miesiące okres nawet nie wiedziały o tym że ciąża
 
Kazda kobieta miała u mnie w rodzinie miała tak samo co ja ze one mialy 3 miesiące lub 4 miesiące okres nawet nie wiedziały o tym że ciąża
ale to nie o to chodzi. Chodzi o to, że po takim czasie od pozytywnych testów betę powinnas mieć liczoną w tysiącach.

I nie, w ciązy nie ma okresu. Są krwawienia, ale to nie okres.
 
Zrobiłam dziś z rana, bielutki
 

Załączniki

  • IMG_6268.jpeg
    IMG_6268.jpeg
    910,7 KB · Wyświetleń: 56
  • IMG_6269.jpeg
    IMG_6269.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 52
  • IMG_6271.jpeg
    IMG_6271.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry