reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪
Dziewczyny czy tylko ja widzę tutaj cień cienia? 3 dni do terminu miesiączki...
 

Załączniki

  • 20210506_062451.jpg
    20210506_062451.jpg
    908,8 KB · Wyświetleń: 300
reklama
Dzień dobry
Okres spóźnia mi się już tydzień. W terminie spodziewanej miesiączki kilka plamek. Dzisiaj test i coś takiego - czy to ma jakiś sens czy sobie wyobrażam? Jutro chce iść na bete ia w przyszłym tygodniu do lekarza niezależnie od wyniku
Pozdrawiam najserdeczniej
IMG_20210513_154430.jpg
IMG_20210513_154457.jpg
 
Dzień dobry
Okres spóźnia mi się już tydzień. W terminie spodziewanej miesiączki kilka plamek. Dzisiaj test i coś takiego - czy to ma jakiś sens czy sobie wyobrażam? Jutro chce iść na bete ia w przyszłym tygodniu do lekarza niezależnie od wyniku
Pozdrawiam najserdeczniejZobacz załącznik 1271099Zobacz załącznik 1271100
Cień widać chociaż tydzień po terminie powinna być już wyraźna. Masz regularne cykle?
 
reklama
Dzień dobry
Okres spóźnia mi się już tydzień. W terminie spodziewanej miesiączki kilka plamek. Dzisiaj test i coś takiego - czy to ma jakiś sens czy sobie wyobrażam? Jutro chce iść na bete ia w przyszłym tygodniu do lekarza niezależnie od wyniku
Pozdrawiam najserdeczniejZobacz załącznik 1271099Zobacz załącznik 1271100
Mała czarna ma rację. Jak masz nieregularne cykle, to możliwe, że jest normalna ciąża z przesuniętej owulacji. Zresztą jak masz zwykłe, to i tak może się przesunąć. Beta powtórzona da odpowiedź :)
 
Do góry