reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

No takie rzeczy niestety przy seksie sie zdarzaja. Ale jesli juz sie stalo to ciesz sie bo pamietaj ze wiele jest osob ktore chca a nie moga a przynajmniej bedziesz miala fajna roznice wieku :)
Teraz na biegu jakaś praca... o to się martwię bo miałam od września zaczynać szukać na spokojnie bo słabo będzie jak nie wrócę.. teoche brakuje tej pensji wiaodmo już mieliśmy sobie polepszyć a tu dalej grrrr... zabije... nie wiem jak mu to wg powiedzieć! Jak powiedzialyscie o ciąży? Swoim mężom/partnera?
 
reklama
Teraz na biegu jakaś praca... o to się martwię bo miałam od września zaczynać szukać na spokojnie bo słabo będzie jak nie wrócę.. teoche brakuje tej pensji wiaodmo już mieliśmy sobie polepszyć a tu dalej grrrr... zabije... nie wiem jak mu to wg powiedzieć! Jak powiedzialyscie o ciąży? Swoim mężom/partnera?
Ja weszlam po wizycie u gin kiefy sie dowiedzialam z tekstem "szykuj sie na remont" bo jedyne co mialam w glowie to to ze mielismy zaczynac remont a tersz to juz trzebabylo 😂
 
Ja weszlam po wizycie u gin kiefy sie dowiedzialam z tekstem "szykuj sie na remont" bo jedyne co mialam w glowie to to ze mielismy zaczynac remont a tersz to juz trzebabylo 😂
Hahahaha a my sprzedaliśmy mieszkanie !!!!
Nie wiem teraz co robić bo ci”nowi” czekają na kredyt... a my mieliśmy iść na rok an wynajem i kupować dom blizniak... kasa ze sprzedaży na wkład własny i wiesz... ale teraz ? Co zrobię jak nie dostanę kredytu na dom.. za duże ryzyko. A ci „nowi” wpłacili 5tys i jak ja zrezygnuje to muszę oddać 10tys 🤭🤭🤭🤭🤭
 
Dziewczyny moglybyscie mi napisac jak u Was objawialo sie plamienie implantacyjne,czy w ogole takie mialyscie?
Wczoraj czulam wiekszosc dnia straszny bol jajnika i podczas badania szyjki zauwazylam brazowo- rozowy sluz z zylkami krwi,dzis tez jest ale widoczne tylko podczas badania szyjki- wkladka czysciutka 🙈 Boli dzis nie mam- wszystko minelo i nie wiem czy to przed @ czy moze nam sie udalo. Nie chce narazie testowac,zeby sie nie nakrecac. Dzis mam 35dc, @ powinnam dostac wedlug kalendarzykow(mam dwa dla pewnosci) miedzy 31.07 a 03.08. Owulacja byla miedzy 23 a 25 dc Wyczytalam gdzies,ze implantacja odbywa sie bezbolesnie,dlatego bede wdzieczna za pomoc :)
 
Dziewczyny moglybyscie mi napisac jak u Was objawialo sie plamienie implantacyjne,czy w ogole takie mialyscie?
Wczoraj czulam wiekszosc dnia straszny bol jajnika i podczas badania szyjki zauwazylam brazowo- rozowy sluz z zylkami krwi,dzis tez jest ale widoczne tylko podczas badania szyjki- wkladka czysciutka 🙈 Boli dzis nie mam- wszystko minelo i nie wiem czy to przed @ czy moze nam sie udalo. Nie chce narazie testowac,zeby sie nie nakrecac. Dzis mam 35dc, @ powinnam dostac wedlug kalendarzykow(mam dwa dla pewnosci) miedzy 31.07 a 03.08. Owulacja byla miedzy 23 a 25 dc Wyczytalam gdzies,ze implantacja odbywa sie bezbolesnie,dlatego bede wdzieczna za pomoc :)
plamienie jest przewaznie skape brazowo rozowe bez zywej krwi 🤗 ja tez wlasnie eczoraj mialam takie klucie i mimalnie brazowy sluz. trzymam za nas kciuki ❤
 
Dziewczyny moglybyscie mi napisac jak u Was objawialo sie plamienie implantacyjne,czy w ogole takie mialyscie?
Wczoraj czulam wiekszosc dnia straszny bol jajnika i podczas badania szyjki zauwazylam brazowo- rozowy sluz z zylkami krwi,dzis tez jest ale widoczne tylko podczas badania szyjki- wkladka czysciutka 🙈 Boli dzis nie mam- wszystko minelo i nie wiem czy to przed @ czy moze nam sie udalo. Nie chce narazie testowac,zeby sie nie nakrecac. Dzis mam 35dc, @ powinnam dostac wedlug kalendarzykow(mam dwa dla pewnosci) miedzy 31.07 a 03.08. Owulacja byla miedzy 23 a 25 dc Wyczytalam gdzies,ze implantacja odbywa sie bezbolesnie,dlatego bede wdzieczna za pomoc :)
Jak dla mnie to początek okresu, lub przez to badanie szyjki ,pojawia się krew ,zawsze masz takie długie cykle?
 
plamienie jest przewaznie skape brazowo rozowe bez zywej krwi 🤗 ja tez wlasnie eczoraj mialam takie klucie i mimalnie brazowy sluz. trzymam za nas kciuki ❤
Kurcze ja mam wlasnie brazowo- rozowe, ale zauwazylam tez bardzo drobne zylki krwi- nie duzo minimalnie,gdyby nie papier to nawet bym nie wiedziala🙈
Bol byl wczoraj straszny,myslalam,ze oszaleje 🙈 a dzis jakby reka odjal ehh ale sluz nadal mam zabarwiony i gdyby nie to,ze badam szyjke to nawet bym nie wiedziala. Trzymam i za Ciebie kciuki. Daj znac! ❤
 
Dziewczyny moglybyscie mi napisac jak u Was objawialo sie plamienie implantacyjne,czy w ogole takie mialyscie?
Wczoraj czulam wiekszosc dnia straszny bol jajnika i podczas badania szyjki zauwazylam brazowo- rozowy sluz z zylkami krwi,dzis tez jest ale widoczne tylko podczas badania szyjki- wkladka czysciutka 🙈 Boli dzis nie mam- wszystko minelo i nie wiem czy to przed @ czy moze nam sie udalo. Nie chce narazie testowac,zeby sie nie nakrecac. Dzis mam 35dc, @ powinnam dostac wedlug kalendarzykow(mam dwa dla pewnosci) miedzy 31.07 a 03.08. Owulacja byla miedzy 23 a 25 dc Wyczytalam gdzies,ze implantacja odbywa sie bezbolesnie,dlatego bede wdzieczna za pomoc :)
Ja przy pierwszej ciąży parę dni przed okresem miałam taki różowy śluz myślałam że @sie zbliża i już nosiłam podpaskę, ale to chyba było zagniezdzenie bo parę dni później test pozytywny
 
reklama
Jak dla mnie to początek okresu, lub przez to badanie szyjki ,pojawia się krew ,zawsze masz takie długie cykle?
Miesiaczki mam nieregularne odkad pamietam. Badam szyjke juz dlugo i nigdy zylek krwi nie mialam w sluzie, tak samo plamienia przed @,ale bylam na USG moze to jest powodem. No i ten bol jajnika mnie martwi czy to nie jest czasem spowodowane nadchodzaca @, chociaz nigdy mi sie to nie zdarzalo. Na testy jeszcze czas wiec pozostaje mi czekac 😊
 
Do góry