reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Mam jeszcze takie zdjęcie
 

Załączniki

  • C59F6DEB-72BC-4616-B03B-75107F3F4BC9.jpeg
    C59F6DEB-72BC-4616-B03B-75107F3F4BC9.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 178
reklama
Nie wiem, to zależy jak ty to znosisz. Jeśli chcesz rob i codziennie. Nikt xi tego nie zabroni
Ogólnie bardziej chodzi o to, że chce wiedzieć jak jest, nie boli mnie to że jeszcze nie wyszło. Ale nie wiem czy czekać do wtorku, czy jednak jeśli coś to 5 dni przed choćby jest szansa na bladziocha z rana
 
Ogólnie bardziej chodzi o to, że chce wiedzieć jak jest, nie boli mnie to że jeszcze nie wyszło. Ale nie wiem czy czekać do wtorku, czy jednak jeśli coś to 5 dni przed choćby jest szansa na bladziocha z rana
Poczekaj do terminu miesiączki, skoro nic Cię nie pogania ;)
 
reklama
Dobrze, zaryzykuje i spróbuje jutro rano, a jak nie to już poczekam do wtorku :/
To już jest Twoja wola, kwestia jak Twoja psychika na to. Ja nie neguje jeśli ktoś świadomie chcę sobie sprawdzać szybko i często to to jest czyjaś sprawa. Proszę bardzo. Ale trzeba brac pod uwagę, że może się nie udać tak szybko badz wcale itp niestety. To ze ja miałam jasna kreske która ja widziałam 4dni przed, inna będzie miec dzien przed. A jeśli masz robić sobie krzywdę i opłakiwać białe testy, to zluzuj i naucz się cierpliwości. 3mam kciuki za Ciebie, bo nic lepszego się tu chyba nie zdarza jak pozytywny test beta i cudowna zdrowa ciąża.
 
Do góry