reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Okej, narażam się może trochę dzisiaj wstawianiem kolejnego zdjęcia ale raz kozie smierć…
No wiec dzisiaj dzień spodziewanej @, zrobiłam test i trzymałam jak mi się wydaje odpowiednią ilość sekund w siuśkach ale mam obawy ze zalałam test, czy jeśli po paru minutach nadmiar koloru zszedł to nie jest zalany?
9FE99406-FD0F-4140-BD2B-C07235C441A3.jpeg
9FE99406-FD0F-4140-BD2B-C07235C441A3.jpeg
4F7D6DFA-5D5C-4DF8-AEDB-476054492EAA.jpeg
96D1649B-D2F1-4EF3-BE60-2FCD58D5928B.jpeg
 
reklama
Witam dziewczyny, w tamtym miesiącu ciąża biochemiczna, okres przyszedł 30 dc. Dzisiaj 34 dzień cyklu i taki test. W niedziele też dwie kreski wyraźne. Co myślicie? W tamtym cyklu beta nie przekroczyla 12. Boję się rozczarowania, że beta będzie znowu spadała.
 

Załączniki

  • D85281DC-A373-44A0-BCCC-11EE330B7EAF.jpeg
    D85281DC-A373-44A0-BCCC-11EE330B7EAF.jpeg
    980 KB · Wyświetleń: 205
Witam dziewczyny, w tamtym miesiącu ciąża biochemiczna, okres przyszedł 30 dc. Dzisiaj 34 dzień cyklu i taki test. W niedziele też dwie kreski wyraźne. Co myślicie? W tamtym cyklu beta nie przekroczyla 12. Boję się rozczarowania, że beta będzie znowu spadała.
Bardzo mocne kreski :) Mój pink strumieniowy przy becie 13 ledwo widoczna druga kreska, u Ciebie pewnie dużo wyższa beta. Wiem, że strach jest (sama jestem po poronieniu) ale trzeba mieć nadzieję, że tym razem sie uda. U mnie beta w 27 dc 13, dzisiaj 31 dc i czekam na wyniki bety
Powodzenia :)
 
Witam dziewczyny, w tamtym miesiącu ciąża biochemiczna, okres przyszedł 30 dc. Dzisiaj 34 dzień cyklu i taki test. W niedziele też dwie kreski wyraźne. Co myślicie? W tamtym cyklu beta nie przekroczyla 12. Boję się rozczarowania, że beta będzie znowu spadała.
no ale jakie tu są wątpliwości? ;) to nie są cienie. Testy są pozytywne. A z testów tez nie da się przewidzieć czy ciaża się utrzyma
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny, w tamtym miesiącu ciąża biochemiczna, okres przyszedł 30 dc. Dzisiaj 34 dzień cyklu i taki test. W niedziele też dwie kreski wyraźne. Co myślicie? W tamtym cyklu beta nie przekroczyla 12. Boję się rozczarowania, że beta będzie znowu spadała.
 

Załączniki

  • 60353E4B-2607-4BCA-BAB1-FB31FE7AADEE.jpeg
    60353E4B-2607-4BCA-BAB1-FB31FE7AADEE.jpeg
    106,6 KB · Wyświetleń: 138
reklama
Z przykrością muszę napisać że moje słabe kreski które później potwierdziłam testem cyfrowym nie zrobiły się później mocniejsze, nie zdążyłam udać się na usg i wczoraj, cd 37 zaczęłam krwawić i u lekarza test z moczu był już negatywny, teraz krwawienie jest dużo mocniejsze niż mój normalny okres.
 
Do góry