reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Oczywiście już dzisiaj po tych własnie przebojach z testami pobiegłam też do laboratorium....Teraz dostałam wynik bHCG - 137 !!!!!! Aż mnie nosi, z jednej strony interesuję się ginekologią i wiem ile może pójść "nie tak" z ciążą pozamaciczną włącznie nie mówiąc już o wczesnych poronieniach, a z drugiej z taką radością pisałam narzeczonemu wczoraj z dyżuru że jest mi niedobrze drugi dzień z rzędu, że nie utrzymam tajemnicy ani dnia dłużej. Już widzę moje chodzenie po ścianach do USG, dopóki nie zobaczę nowego tworu w dobrym miejscu jamie macicy. Chyba jednak należy sie cieszyc ?!?!?! Zamartwianie się na zapas to najgorsza rzecz, a cel na teraz został spełniony, zapyliliśmy ewidentnie :D Jeju jak ja się cieszę, na co dzień realistka do bólu, chyba popędzę przed powrotem tz po jakis gadżet typu skarpetki niemowlęce jako forme przekazania wyniku HCG
 
reklama
Błagam powiedziedzcie mi czy to cień cienia czy to kreski testowe fabryczne? Cykle mam maksymalnie do 31dni (miałam taki jeden najdluzszy) @ spóźnia się ok 4-5dni, owulacja wg apki flo 17 stycznia, z mężem staramy się od 5cykli, ten miesiąc miał być 6cyklem i diagnozowanie niepłodności z zalecenia lekarza (mam 31lat, antykoncepcję hormonalna brałam lat 9) ale @ się nie pojawiła. Czuję ból podbrzusza codziennie jak przy okresie i boli mnie czasem lewy jajnik. Ok 8 dni po owulacji też poczułam nagły ból macicy jak przy @. Pierwszy test robiłam 25mlu/ml w piątek po pracy i wyszła blada kreska, wieczorem zrobiłam test mega czuły pink z Rossmanna 10mlU/ml i negatyw. Rano w sobotę powtórzyłam test baby boom 25 i wyszła bledsza kreska niż w pt po pracy. Dzisiaj postanowiłam powtórzyć test, pink 10 mimo, że obiecywałam sobie nie nastawiać się i nie robić tych testów dzień po dniu tylko odczekać do wt i iść na betę. Ale chyba coś jest na rzeczy, nie mylę się?
received_1753418818160350.jpeg
20210207_085804.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Błagam powiedziedzcie mi czy to cień cienia czy to kreski testowe fabryczne? Cykle mam maksymalnie do 31dni (miałam taki jeden najdluzszy) @ spóźnia się ok 4-5dni, owulacja wg apki flo 17 stycznia, z mężem staramy się od 5cykli, ten mieisac miał być 6cyklem i diagnozowanie niepłodności z zalecenia lekarza (mam 31lat, antykoncepcję hormonalna brałam lat 9) ale @ się nie pojawiła. Czuję ból podbrzusza codziennie jak przy okresie i boli mnie czasem lewy jajnik. Ok 8 dni po owulacji też poczułam nagły ból macicy jak przy @. Pierwszy ten robiłam 25mlu/ml w piątek po pracy i wyszła blada kreska, wieczorem zrobiłam test mega czuły pink z Rossmanna 10mlU/ml i negatyw. Rano w sobotę powtórzyłam test baby boom 25 i wyszła bledsza kreska niż w pt po pracy. Dzisiaj postanowiłam powtórzyć test, pink 10 mimo, że obiecywałam sobie nie nastawiać się i nie robić tych testów dzień po dniu tlyko odczekać do wt i iść na betę. Ale chyba coś jest na rzeczy, nie mylę się?Zobacz załącznik 1235466Zobacz załącznik 1235467

To nie wygląda jak kreski testowe. Dla mnie pozytyw.
Pink test Ci pewnie nie wyszedł , bo był zrobiony wieczorem.
Zresztą jak jesteś 4 dni po to leć na betę i będzie 100 % :)
 
Błagam powiedziedzcie mi czy to cień cienia czy to kreski testowe fabryczne? Cykle mam maksymalnie do 31dni (miałam taki jeden najdluzszy) @ spóźnia się ok 4-5dni, owulacja wg apki flo 17 stycznia, z mężem staramy się od 5cykli, ten mieisac miał być 6cyklem i diagnozowanie niepłodności z zalecenia lekarza (mam 31lat, antykoncepcję hormonalna brałam lat 9) ale @ się nie pojawiła. Czuję ból podbrzusza codziennie jak przy okresie i boli mnie czasem lewy jajnik. Ok 8 dni po owulacji też poczułam nagły ból macicy jak przy @. Pierwszy ten robiłam 25mlu/ml w piątek po pracy i wyszła blada kreska, wieczorem zrobiłam test mega czuły pink z Rossmanna 10mlU/ml i negatyw. Rano w sobotę powtórzyłam test baby boom 25 i wyszła bledsza kreska niż w pt po pracy. Dzisiaj postanowiłam powtórzyć test, pink 10 mimo, że obiecywałam sobie nie nastawiać się i nie robić tych testów dzień po dniu tlyko odczekać do wt i iść na betę. Ale chyba coś jest na rzeczy, nie mylę się?Zobacz załącznik 1235466Zobacz załącznik 1235467
Zdecydowanie jest na rzeczy 😁😁😁
 
Błagam powiedziedzcie mi czy to cień cienia czy to kreski testowe fabryczne? Cykle mam maksymalnie do 31dni (miałam taki jeden najdluzszy) @ spóźnia się ok 4-5dni, owulacja wg apki flo 17 stycznia, z mężem staramy się od 5cykli, ten mieisac miał być 6cyklem i diagnozowanie niepłodności z zalecenia lekarza (mam 31lat, antykoncepcję hormonalna brałam lat 9) ale @ się nie pojawiła. Czuję ból podbrzusza codziennie jak przy okresie i boli mnie czasem lewy jajnik. Ok 8 dni po owulacji też poczułam nagły ból macicy jak przy @. Pierwszy ten robiłam 25mlu/ml w piątek po pracy i wyszła blada kreska, wieczorem zrobiłam test mega czuły pink z Rossmanna 10mlU/ml i negatyw. Rano w sobotę powtórzyłam test baby boom 25 i wyszła bledsza kreska niż w pt po pracy. Dzisiaj postanowiłam powtórzyć test, pink 10 mimo, że obiecywałam sobie nie nastawiać się i nie robić tych testów dzień po dniu tylko odczekać do wt i iść na betę. Ale chyba coś jest na rzeczy, nie mylę się?Zobacz załącznik 1235466Zobacz załącznik 1235467
Moim zdaniem to są pozytywne testy. [emoji6]
 
Błagam powiedziedzcie mi czy to cień cienia czy to kreski testowe fabryczne? Cykle mam maksymalnie do 31dni (miałam taki jeden najdluzszy) @ spóźnia się ok 4-5dni, owulacja wg apki flo 17 stycznia, z mężem staramy się od 5cykli, ten mieisac miał być 6cyklem i diagnozowanie niepłodności z zalecenia lekarza (mam 31lat, antykoncepcję hormonalna brałam lat 9) ale @ się nie pojawiła. Czuję ból podbrzusza codziennie jak przy okresie i boli mnie czasem lewy jajnik. Ok 8 dni po owulacji też poczułam nagły ból macicy jak przy @. Pierwszy ten robiłam 25mlu/ml w piątek po pracy i wyszła blada kreska, wieczorem zrobiłam test mega czuły pink z Rossmanna 10mlU/ml i negatyw. Rano w sobotę powtórzyłam test baby boom 25 i wyszła bledsza kreska niż w pt po pracy. Dzisiaj postanowiłam powtórzyć test, pink 10 mimo, że obiecywałam sobie nie nastawiać się i nie robić tych testów dzień po dniu tylko odczekać do wt i iść na betę. Ale chyba coś jest na rzeczy, nie mylę się?Zobacz załącznik 1235466Zobacz załącznik 1235467
Pozytywny. Gratulacje
 
reklama
Błagam powiedziedzcie mi czy to cień cienia czy to kreski testowe fabryczne? Cykle mam maksymalnie do 31dni (miałam taki jeden najdluzszy) @ spóźnia się ok 4-5dni, owulacja wg apki flo 17 stycznia, z mężem staramy się od 5cykli, ten mieisac miał być 6cyklem i diagnozowanie niepłodności z zalecenia lekarza (mam 31lat, antykoncepcję hormonalna brałam lat 9) ale @ się nie pojawiła. Czuję ból podbrzusza codziennie jak przy okresie i boli mnie czasem lewy jajnik. Ok 8 dni po owulacji też poczułam nagły ból macicy jak przy @. Pierwszy ten robiłam 25mlu/ml w piątek po pracy i wyszła blada kreska, wieczorem zrobiłam test mega czuły pink z Rossmanna 10mlU/ml i negatyw. Rano w sobotę powtórzyłam test baby boom 25 i wyszła bledsza kreska niż w pt po pracy. Dzisiaj postanowiłam powtórzyć test, pink 10 mimo, że obiecywałam sobie nie nastawiać się i nie robić tych testów dzień po dniu tylko odczekać do wt i iść na betę. Ale chyba coś jest na rzeczy, nie mylę się?Zobacz załącznik 1235466Zobacz załącznik 1235467
Dla mnie pozytywne :)
 
Do góry