reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?


Aneta
zdrówka życzę - a myjesz owoce przed podaniem? np banana czy pomaranczę ponoć trzeba umyć przed obraniem - bo na skórce jest dużo rota i tak na rękach można przenieść je na obrany owoc - tak mi kiedyś pediatra podpowiedział.... od tamtej pory ja zawsze wszystkie owoce myję... lepiej dmuchać niż później się męczyć ;-):tak:
Pokaż fotki komunijne...
Madziarka,owoce myje zawsze,ale ostatnio Karola wogule mi ich jesc nie chce,jesli juz to jablko.....


Anet zdrówka podsyłam

Dzieki,juz Karolci lepiej.....


Witam,dzis bylismy na festynie u nas na wiosce,nawet bylo fajnie mimo ze za zimno troszke,dziewczynki sie wyszalaly,w loterii kila fantow zdobyly....a teraz szaleja w domu,wiec mam chwilke zeby do was zajzec.......
A co do zdjec z komunii to jeszcze nie zgralam ,bo zmieniamy kompa(moze jutro juz w domu bedzie) bo stary mimo "remontu" nadal szwankuje i dlugo sie nie da posiedziec,bo sie cos rozlacza ciagle....ehhhhh....ale co sie dziwic,tosz to dziadek juz....hi,hi.....

a tak wogule,to jak wstawie jakies focie to na NK jak ktoras bedzie chciala to zapraszam....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie po krótkim weekendzie. My cały w wyjazdach. Niedawno wróciliśmy do domku. Wczoraj wybraliśmy się na wycieczkę,ale czym dalej tym ciemniej i zimniej więc wylądowaliśmy do obiadku w Karczmie Nałęczowskiej. I powiem Wam że karmia super i naprawdę niedrogo, np. latte- 7zł. ;-) Potem, do domku a na wieczór do znajomych. A dzisiaj na małych zakupach w Olimpie- w końcu buty sobie kupiłam i u rodzinki na wsi pod Zamościem, niedawno wróciliśmy. W po wizycie u wujka trochę "zmęczony"- jeszcze od brejdaka dostalismy piwko- nowe butelki Lecha więc i ja też popijam- ZDROWECZKO!!!

Madziara pochwal się ogródkiem :-)

Eliza dzięki, humorek troszke lepszy,ale caly czas mysle o tym. A u mnie przez ten weekend rozjazdowy chalupka nie ruszona :eek:
Jaka piękna blondyneczka na zdjęciu w suwaczku :-)

mirosia Witajcie!!! I jeszcze raz gratulacje!!!

atali "śmieszki"???
super sukieneczka.

Madzienka super,ze zrelaksowaliście się :-) A Maksio wcześniejszej nocki u 4 obudził sie z krzykiem, polecialam do niego, a on mowil cos o rekinie....:eek: nie czaje juz nic....
P.S. Super reklama :tak:

marz mamy lampke na biurku i lampke solną - nic nie daje- musi być górne światło. :baffled:

anaconda kupuj kupuj:-)
dzięki za pocieszenie- do 7lata...?:confused2:

maltanka znowu? zdrówka dla Hubercika :-)
pochwal sie wypoczynkiem :-)

Madziara od poczatku ciazy tylko 2,5 kilo????

anet dobrze,ze u Was juz lepiej :tak:

Justynka wróciliście???
 
Ostatnia edycja:
witam....faktycznie pustawo tutaj dzisiaj mimo że pogoda kiepska...chociaż teraz jakieś słoneczko wyszło... my dzisiaj byliśmy na urodzinach u siostrzeńca tak więc obiadek miałam z głowy... a jutro Czarek razem z tatą idzie do przedszkola na Drzwi Otwarte...ciekawe czy nam wstydu nie przyniesie....
madzienka fajnie że Wam się podobało na tych Dniach Kultury...szkoda że nie miałaś aparatu....
atali a tak pamiętam Patryka... a wiesz że jego tata popełnił samobójstwo (wtedy jak ja już byłam na zwolnieniu w ciąży)...
jak tam zakupy w plazie?????kupiłaś bolerko....
marz 3 obiady z dwójką dzieci bez męża w domu...szacun... ja ledwo jeden ugotuje...
maltanka zdróweczka dla Huberta....a jak już się urządzicie to porób fotki...

och jak mi się nie chce jutro iść do pracy...już się nie mogę doczekać wakacji... jakiś ten rok jest strasznie wykańczający... nigdy mnie tak praca nie męczyła jak w tym roku... nie wiem co jest grane... czyżby wypalenie zawodowe...
 
Sunday a nie myślałaś o ciemnej rolecie dodatkowej żeby na ścianie nie było cieni....
oby lęki nocne szybko minęły...
a co za nowe piwko degustujesz??

Eliza ja tez żałuję że nie wzięłam...pewnie na FB będą bo jak zawsze był "znany" lubelski fotograf;-)
super fotka w suwaczku...

Madziarka jak zakupy???

Anaconda, Justyna, Karlita, Mandziula wróciłyście do domu??
 
Madzienka mamy pomarańczową rolete.
A piwko nie nowe, tylko nowa butelka. Moj brat pracuje w Kampanii Piwowarskiej i czasem jakieś nowości czy gratisy nam daje. A dzisiaj wlasnie dostalismy 3Lechy w nowych butelkach-kazda inny rozmiar i super-wielką flage Tyskiego na Euro- juz u Maksia wisi na całym oknie :-) Wiec juz kibicować możemy. :-D

Eliza daj znac jakie wrażenia Czarującego po przedszkolu?
 
Sunday ja polecam dodatkową...my mamy jasne w oknie a ciemną granatową dodatkowo na ścianie i ona zaciemnia pokój całkowicie wiec temat cieni w Julci pokoju nie istnieje...
a z piwkiem super...

my tez już zbieramy gadżety na euro:-):tak:
 
U moich panienek w pokoju w nocy musi sie mala lampka swiecic,bo sie Karola boi,a śpi od jakiegos czasu z gosia na jednym łóżku wiec zapalam im......a rolety tez obowiazkowo musza byc zaslaniete:-D
 
H już śpi, my dzisiaj cały dzień w sumie sprzątamy
niby w dzień H mi nie kaszle, no ale z nosa się trochę lało
:sorry: zobaczymy jak będzie rano, śþi niby spokojnie

atali
i jak udały się zakupy?

madzienka dzięki jak coś to będę dzwonić ps. też mieliśmy ochotę na cyrk i nawet w piątek po przedszkolu jak byliśmy w realu miałam plan zadzwonić do ciebie żebyśmy razem poszli, ale jak mi H na wieczór zaczął kaszleć i z nosa zaczęło lecieć to mnie rozwaliło po prostu:baffled:

sienio super, że Julka już zdrowa

sunday przyjedziesz to sama zaobaczysz;-)

elza byle do wakacji

karlita hop hop, napisałam pw ???
 
madzienka dzięki jak coś to będę dzwonić ps. też mieliśmy ochotę na cyrk i nawet w piątek po przedszkolu jak byliśmy w realu miałam plan zadzwonić do ciebie żebyśmy razem poszli, ale jak mi H na wieczór zaczął kaszleć i z nosa zaczęło lecieć to mnie rozwaliło po prostu:baffled:

ok to dzwoń...
a co do cyrku, to może lepiej że nie poszłyśmy....wiecie jakie były ceny....:szok::szok::szok:ja do tej pory nie wierze...
w loży 90zł od osoby....
a zwykłe miejsce 60 albo 70....
jestem w szoku :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

zdróweczka dla Hubercika...oby katarek szybko mu odpuścił....
 
reklama
Hej dziewczynki, wpadam na sekundke się zameldowac, bo cos mi się w chałupce zabałaganiło:sorry:
Zakupy, hmmm, nie do końca udane, bo Tylko Tymkowi sandały upolowalismy;)

sunday, jakie butki kupiłaś???

Elza, o ranyyy, nie wiedziałam... ale tylko mamę pamietam....

eee tam od razu wstydu narobi;)

maltanka, to kciuki dalej zaciśnięte za zdrówko Huberta:)

Madzienka, hehe, no to może się załapiecie na jakąś fotke;)
 
Do góry