reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

anetka półpasiec oczny to na powiece jest, ja mam na dolnej przy samym oku. Niby lekarz kazał mi się na zakaźny stawić w niedzielę rano jak mi spuchnie bardziej, ale dzieci musiałam odebrać od rodziców bo oni do pracy musieli iść.

Justynka zaraz wyśle Ci smska :)
 
reklama
justynka widzę, że i huśtawka dzisiaj zaliczona, super, że z oczkiem już lepiej

emilka o matko u was też spokoju z tymi chorobami nie ma:-(

marzenka o kurczę fajnie by było jakby misio się znalazł, czytając Twojego posta wiesz o którym misiu pomyślałam:sorry: tej foce

anetka super, że spacerek udany, a ty jak się czujesz?
 
Witam popołudniowo :-):-):-)
Maltanka twinguś stoi bo ja dzisiaj piesze wędrówki wybrałam :-D:-D super że z uszkami wszystko w porządku i żadne zabiegi niepotrzebne :tak::tak: jak to czasem nie warto brać sobie do serca słów lekarzy :crazy::crazy:
Justyna nie było mnie bo do lidla na piechotkę poszłam, potem zasiedziałam się w bibliotece i tak mi zeszło :tak::tak: ty małpko ja ci dam kiełbaski z ogniska :-p:-p:-D:-D super foteczki Michałka - widzę że sezon placowy rozpoczęliście :-):-)
Sunday super ta kuchnia, a pomarańcz to ostatnio mój ulubiony kolor tak wiec jak dla mnie traf w dziesiątkę :-D:-D:tak::tak: a kiedy planujecie remoncik?
Antuanet oby laptop wysechł na dobre i zaczął działać :tak::tak:
Marz no zaszalałaś przez weekend, teraz kara i m-c siedzenia w domu :-p:-p;-);-)
Aneta moja teściowa zachwala niskie temperatury w domu zwłaszcza jak sobie przedstawiamy plusy i minusy mieszkania w domku :-D:-D ale co jak co ona z Jackiem całe zimy nie chorują :no::no:
Mirosia widzę że sprawa z mieszkaniem się rozwiązała i bardzo dobrze że zostajecie na starych śmieciach :tak::tak:
Talia mam nadzieję że wizyta u gastrologa rozwiąże przyczyny tych kupek, a gdzie macie wizytę u siebie czy w Lublinie? :confused2::confused2:
Madzienka to widzę że dzisiaj ty się musisz zaszyć pod kołderkę ;-);-):-p:-p
 
Madzienka ja też dzisiaj ledwo co łażę nic mi się nie chce. zamiast zupy wciagnęłam pomarańcza i czekoladki:-p. Gabrysia pogadała i zasnęła:tak:

Justyna ja to się nawet nie orientuję jak to jest ale zaciecie macie w te weekendy
Michaś swietnie się prezentuje w scenerii śniegowej!!!
Emilia oj zdrówka!!! taki półpasiec to pierwsze słyszę:szok:
Z kupami to naprawdę dziwne, a u alergologa byłam ale to nie alergia trop się urwał:-(
 
Zanim ja napisałam posta to tyle nowych przybyło :szok::szok::szok:
Emilka jejku nie macie spokoju tej zimy z chorobami, jak nie dziewczynki to wy :szok::szok: zdrówka dużo podsyłam, a ska tego półpaśca złapałaś bo ponoć to zaraźliwe :confused2::confused2::confused2:
Aneta my cie natchnęłyśmy pizzą i fasolką a mnie Iza kusi tymi swoimi bułeczkami i tak sobie myślę że jakby do tego jakiś sosik zrobić to byłby super obiad, muszę się za to zabrać :tak::tak::tak:
Maltanka słynna Marzenki foczka :-D:-D:-D:-p:-p
 
Hej dziewczynki, Tymek chory wstał.... Był z J u lekarza i osłuchowo czysto, woda z nosa leci... śpi teraz i mam nadzieję, ze się w lepszym nastroju obudzi, bo tak to ciągle płacze.... tylko bajki chce oglądać i to jeszcze mam z nim leżeć i go przytulac... No szkoda mi go strasznie...
a nocki do kitu, mało co spała, bo jak nie jeden to drugi, tymek chyba o 4 przyszedł, a zasnęłam po 1, bo Sz. się budził, no życ nie umierać...
ANaconda, ja jeszcze utrzymuję to nocne karmienie, bo w dzień prawie nie je... ale jak odstawiałaś w nocy? dawałaś wode do picia jak się obudziła? obiecałam sobie, że jeszcze do roku wytrzymam;) a póxniej to odstawiam, bo wykorkuję:-p:sorry:

Justynka, Super zimowy Michałek:tak:

no i wstał jeszcze bardziej rozdrażniony.....
Pozdrawiam Was wszystkie.....
 
Atali na noc daj kaszkę a w nocy do picia wodę dla zachęty możesz dodać ciut herbatki dla niemowląt :-)

Emilka współczuję!! dużo zdrówka!! Mam nadzieję ze z okiem szybko pmogą!!

Justynka Michał słodziak :-) oj tez bym na spacer wyszła :sorry:

Gabrysia ok po temperaturze śladu nie ma, za to Norb znów mi się obudził z tmp 39 :szok: po nurofenie szybko zeszła , wszystko wkłada do buzi a jak sie urazi w dziąsło to histeria ..... apetyt normalnie ma. Tylko taki mamowy, z rąk nie chce zejść... w sumie mu sie nie dziwię jak mnie cos boli to tez marudzę i mam ochotę przeleżeć w ciepłych ramionach cały dzień ;-)


śnieżek pada słoneczko wygląda cudnie - chce na spacer!!! ;-)

anetka to pyszny weekend miałaś :-)
ja jutro wątróbkę robię ;-)



wiecie co bym zjadła jakies dobre mięsko z grilla :-) kiedy grillujemy ??? ;-)




Marz oby delfin się znalazł !!!!



Talia jedz jedz!!!! zdrowo sie tam odżywiać!!! oby gastrolog pomógł!!

Atali duzo zdrówka i cierpliwości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Atali tak jak Karolina pisała, przed nocnym spaniem dawałam kaszkę a w nocy samą wodę i takim sposobem chyba tylko 3 noce się obudziła na jedzenie bo jakoś woda jej nie smakowała :-D:-D:-D
Zdrówka dla Tymka :tak::tak:
Jak wychodziłam po Maję to było słonko, jak wracałyśmy to porządnie sypał śnieg a teraz znowu słonko :baffled::baffled:
Karlita temperatura przeszła z jednego na drugie :sorry::sorry: oby już nie rosła :tak::tak:
 
Do góry