reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziewczyny ja to pod kołderkę to się wsuwam tak bliżej czwartku - piątku, dzisiaj i jutro jeszcze daję radę :-D:-D:-D
Talia super, że zajrzałaś bo my się tutaj martwiłyśmy o ciebie :tak::tak: oj szkoda że Gabrysia nie uchroniła się przed zastrzykami ale oby to był już koniec chorób :tak::tak: a te ładne kupy podczas zastrzyków a teraz znowu rzadsze to już szok normalnie :confused2::confused2: wybierz się może z nią do gastrologa, może tu coś trzeba posprawdzać :confused2::confused2:
 
reklama
sienio bo tu trzeba się zgadać i działać ooooooooooooooooo

Madzieńka jak tam du zo pracy??? jak przesłuchania ???

Fogia wow jakie pyyyyyszności :-)

Justynka jak Michaś ???

Anetka co u Was ?? jak Ola ??

talia zdrówka DLA WAS!!!!

Antuanet jak Twoje szkrabiki ???? mam nadzieję że zdrowe!!!

Madziarka kiedy idziesz do szpitala ??? oby wyniki były dobre!!!!



ja mam dwójkę w domu .... Norbert obudził się o 1:20 i spać już nie chciał, na szczęście bez temperatury i poszedł spać po 2:30 a Gabi obudziła się o 4 z tmp 38,8 :confused2: i chciała bajki oglądać .... jestem padnięta i wkurzona noooooo a tak we czwartek z E staliśmy w dziecięcej sypialni i cieszyliśmy się ze śpią tak spokojnie. Normalnie nafaszeruje dzisiaj czosnkiem i cebulą ;-) :-D

J
 
Poszłabym dzis na urlopik, ale u mnie to nie tak łatwo, bez wczesniejszego ustalenia, a tak mi sie nie chce isc:confused2: mialam dzis ustaliz z kierowniczka datę zaleglego urlopu (tzn ja ją juz znam:-p), ale złamała nogę nie bedzie jej jakis czas i kurcze nie wiem co robic...
ide sie chyba zbierać:confused2:

Sienio a urlop na żądanie - o czyms takim kierowniczka nie wie;-)
pewnie ktoś ja zastapi więc ustalaj ten ulop zaległy...

Talia super, że zajrzałaś bo my się tutaj martwiłyśmy o ciebie :tak::tak:

sorki to trochę moja wina bo Talia napisała mi ze nie ma kompa tylko ja zapomniałam wam przekazać:sorry::sorry::sorry:

Talia zdróweczka dla was....

Madzieńka jak tam du zo pracy??? jak przesłuchania ???


ja mam dwójkę w domu .... Norbert obudził się o 1:20 i spać już nie chciał, na szczęście bez temperatury i poszedł spać po 2:30 a Gabi obudziła się o 4 z tmp 38,8 :confused2: i chciała bajki oglądać .... jestem padnięta i wkurzona noooooo a tak we czwartek z E staliśmy w dziecięcej sypialni i cieszyliśmy się ze śpią tak spokojnie. Normalnie nafaszeruje dzisiaj czosnkiem i cebulą ;-) :-D

daję radę dziękuję....

zdróweczka dla maluszków....
 
Witajcie, my wczoraj jednak nie dojechaliśmy do Olimpu, po obiadku zebraliśmy sie i pojechaliśmy do znajomych i tak siedzielismy u nich do wieczora :-)Maksio mial kolege w swoim wieku, wiec juz za tydzien jestemy umowieni u nas :tak::tak:

Dzisiaj spokojnie do przedszkola,bo nie trzeba bylo się spieszyć, wiec i wyspani i "prawie weseli" poszlismy do przedszkola. Dzieciaki w przedszkolu w marcu jada do teatru muzycznego na bajkę, ciekawa jestem jak Maks zareaguje, bo niby teraz rozumie bo mówię ale tu bedzie jak dla nich wydarzenie. :-)

Wczoraj u znajomych rozmawialiśmy do remoncie, bo kolega zajmuje się tą branżą, no i zachciało mi się poważnie remontu- tylko wiadomo o co chodzi...:-( I dzisiaj zakupilam gazetke M jak mieszkanie i znalazlam fajną-jak dla mnie kuchnię...:tak: tylko ciekawe co W powie... bo mamy zupelnie inne gusta:baffled:


mirosia oo to "lokatorzy" sie wyprowadzili??

anaconda to nici dzisiaj ze spania;-)

karlita zdrówka dla Gabi!!!

Justyna ojej bidulka, to dobrze ze juz poniedzialek. A moj W dzisiaj w nocy wstal napić się, wraca do łóżka i mówi: tak mi się pić chciało,że mi już śniło że piłem:-D

Eliza trzymamy kciuki, wszystko będzie dobrze:tak::tak::tak:

talia witaj po przerwie:-)
 
Aneta jak u Was nie zamarzłyście??

nie :-D najgorsza była środa, teraz już 18 stopni :tak:

aneta co tam u Was? nie marzniecie;-)? grzejcie się tam:-)

już nie marzniemy, i grzejemy się pod kołderką :-p

Aneta obyscie nie przeplacily choroba w takiej temperaturze.....u moich rodzicow nad ranem jest chlodniej i nie raz B sie rozkopie i musze go brac do lozka i rozgrzewac:-)

Ola od urodzenia przyzwyczajona do niskich temperatur :tak: a Ola nie zaśnie jak czuje na sobie kołderkę, dopiero później można ją przykryć i tak kilka razy w nocy, nie lubi być za ciepło ubrana :sorry: oprócz kataru i raz poważniejszej choroby z gorączką to trzyma się dzielnie, lekarz twierdzi że to może dzięki temu że u nas nie jest za ciepło :-D

Anetka co u Was ?? jak Ola ??

u nas dobrze, dziękuję, Ola też ma się dobrze



Miałam więcej odpisać, ale zanim Was przeczytałam to już musimy się zbierać na spacer, Paweł śpi po nocy to damy mu trochę pospać w ciszy, bo Ola od rana skacze po podłodze i kręci się w kółko robiąc tany, tany, dobrze że nie mamy nikogo pod sobą bo by nas wyklęli.

Jak położę później Olę spać to wpadnę na dłużej, idzemy na spacer.

Miłego dnia.
 
mirosia u mnie tez zupelnie inne rozstawienie, ja mam dlugą kiszkę-kuchnię... no ale można zapożyczyć coś z projektu :-) ja też chcę jasną kuchnię-choć podobaja mi się tez ciemne,no ale to trzeba już mieć i większe wnetrze,zeby nie zrobić "klitki".

aneta dobrze ze u Was dobrze :-p :tak::tak::tak:
 
Witam się i ja
madzienka podczytywałam Was ale złapałam doła i nic nie pisałam...dzięki za telefon;-) A chrzciny zamówiliśmy w Akropol-u na 22.04.:tak:A u nas też puzzle cały czas na topie, też składa 60-tki:-)
madziara78 a kiedy idziesz do lekarza?
maltanka a co tam u Was?
karlita żyjemy, dzieciaki tfu-tfu zdrowe, mam nadzieję że chociaż z tydzień Kuba pochodzi do przedszkola. Zdrówka dla Twoich maluchów,oby ich nic nie brało.
aneta82 dobrze że już te mrozy odpuściły, łatwiej teraz ogrzać dom...
elza szybkiego powrotu do zdrowia.A kiedy masz ten zabieg?
sienio a Julcia w przedszkolu?
talia ja też mam problem ze swoim laptopem, ciekawe ile zajmie naprawa...
mirosia super że już sami w mieszkanku jesteście.A jak się czujesz?
sunday a to kuchnię chcesz zmieniać czy w całym mieszkaniu remont?
marz21 fajnie że się udało wyjść z małżem, a film fajny? Zamówiliśmy na 22.04 w Akropolu, to jest niedaleko od naszego kościoła.
U nas odpukać dzieciarnia zdrowa, mała tylko raz się budzi na karmienie ok 3 a tak sobie śpi:-) Dzisiaj Kuba poszedł do przedszkola, ale jakoś tak niezbyt chętnie-mam nadzieję że tam nie płacze...Ja nadrobiłam zaległości na BB bo w sobotę wylałam wodę ze szklanki na swojego laptopa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Narazie P położył go na grzejnik, może wilgoć zejdzie do jutra a jak nie to będę szukała jakiegoś specjalisty od laptopów...Zaraz jadę do apteki zamówić szczepionkę dla małej, dzisiaj odebrałam wyniki i Wiki faktycznie nie miała ospy:rofl2::rofl2::rofl2: A już myślałam że tak łagodnie przeszła.Miłego dzionka:-)
 
reklama
Antuanet mojemu domkowi przydałby się całościowy remont...i ja też bym chciala tak na mc sie wynieść i wrócić do "starego-nowego" mieszkania:-) no ale niestety potrzeba duzoooo pieniążków....:-:)-:)-(
 
Do góry