reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Mirosia trzymam kciuki aby mały spokojnie przespał noc w swoim łóżeczku:tak:

Atali zdrówka dla Tymka, dostaliście jakieś leki??

Misia o widzę że imię już wybrane:-)

Iwonka plan na Bugi jest w czwartek:tak:

Karlita
i jak sytuacja z temperaturami u dzieci??


Zmykam do kuchni sprzątać po kolacji, i do łóżeczka. Michał pewnie jutro rano postawi mnie na nogi bo wcześnie usnął.

Dobranoc:-)
 
Witajcie,
dorwałam się do lapika M. bo w moim dysk padł... dobrze że miałam dwie partycje to dane udało się odzyskać...

Zajrzałam na chwilkę bo zaraz muszę kończyć pakowanie...

Chciałam Wam podziękować za wszystkie miłe słowa... dodały mi otuchy ;-) Marz a czytając twojego posta aż mi się łezka zakręciła... dziękuję raz jeszcze!!!! Kochane jesteście!!!!

I zdrówka podsyłam - bo czytałam że chorowitków nam przybyło... :sorry2: nie chorować nam tu bo wiosna idzie!!!

ps. ja też wczoraj miałam spotkanie z lekarzem bo wydawało mi się że Julo zaczyna krtaniowo kasłać - ale w nocy dałam mu wziewki i chyba chorobę wyciszyłam... dr twierdzi że Julcio ma tylko zaczerwienione gardło... na wszelki wypadek zostanie w domu dopóki ja będę w szpitalu żeby się nie rozchorował M. :sorry:

Nie będę się odnosić do pojedynczych postów bo tyle napisałyście że do wszystkich nie dam rady się odnieść - a nie chcę wybiórczo odpisywać więc wybaczcie - zmykam kończyć pakowanie...

Miłego dnia!!!!
 
witam
wpadłam sie przywitac tylko
z rana zaliczylłam biedronke na wieniawskiej teraz pije kawusie bo cos mnie suszy :-D
wczoraj nie było kiedy bo po pracy z wierczorka wybrałam sie na aqua aerobic i było super w koncu sie poruszałam troche, naładowałam baterie, jutro ide na zumbe :-)
aha i moge sie pochwalic zej uz jestem włascicielka C3
tylko nie ma opon zimowych :-):-) :-)
 
Witajcie

Ja z kawką, w domu cisza, duży w pracy, mały w przedszkolu, a ja muszę do centrum dzisiaj wyskoczyć
:tak:

anaconda
ja tu z kawką a ty co? śpisz?

atali jak nocka dzisiaj, jak Tymek?

karlita a jak u was z temeraturą ps. ooooo mięsko z grila też bym zjadła taką karkóweczkę:tak::-)

sunday a ty jesz coś innego oprócz rosołku, bo ostatnio tylko o rosołku słyszę:confused: czy to jakaś dieta?

madzienka nie nikt nie chce ci pomóc w prasowaniu:-p no chyba że w zjadaniu łakoci:-D ps. widziałam wczoraj, że koniec lutego początek marca ma być nawet po 10 stopni:sorry: nie wiem czy to dobrze takie ocieplenie zaraz po mrozie szybkie, znowu pełno tych zarazków bedzie fruwać

mirosia Najlpesze Życzenia dla Olka
Oleczku
W dniu twoich urodzin gorące życzenia

wiele uśmiechu i powodzenia,
niech Cię nie trapią żadne zmartwienia
i niech się spełnią wszystkie marzenia.

gon1a chwal się autkiem, jak ci się jeździ? bo ja też szukam czegoś małego:tak:







 
Witajcie, ja tylko na chwilkę bo zmykam na szkolenie....na szczęście ide z kolezanką to nadrobię zaległości plotkowe...

miłego dnia...

Oleczku buziaczek urodzinowy!!!
 
hej,

My jeszcze przed śniadankiem, michał zajął się gąsienicą to mam sekundę. U nas nocka upłynęła spokojnie przespaliśmy całą, obudziliśmy się o 7,30. Jak zjemy to zmykamy do Lidla.

Madzienka przyjemnych ploteczek na szkoleniu:laugh2:

Gona gratuluję nowego autka

Izka zdjęcia super!!! Dzięki za ten link z radiem dla dzieci, już drugi dzień słuchamy:-)

Sunday wstałaś juz????

Maltanka udanego załatwiania spraw na mieście:tak:

Anaconda
ty pod kołderką jeszcze???

Madziara zdrówka dla Julka i kciuki zaciśnięte za Ciebie:tak:

Mirosia:
Oleczku

Idzie misio...Idzie słonik...
Idzie lalka...No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi życzeniami...
Bo to dzień radosny wielce...
Masz już jeden roczek więcej...



 
Witam :-):-):-)
A ja dzisiaj wcale nie musiałam rano się zrywać :-p:-p:-p
Pogoda cudna, dziewczyny wiosna idzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak::tak::tak:
Mirosia wszystkiego najlepszego dla Oleczka z okazji urodzinek, buziak ogromny :-):-)
Justyna kup mi w lidlu kawę i papier toaletowy :-p:-p:-D:-D
Gon1a pochwal się autkiem, no i skończą się jazdy autobusem ;-);-)
Izka widać że Karolek super sobie radzi na stoku :tak::tak: a jak tam Pawcio, skórka się poprawia? :confused::confused:
Madzienka udanego szybkiego szkolenia :tak::tak:
Marz no no widzę że dzisiaj mobilizację zaplanowałaś pełną parą :-p:-p:-D:-D
Maltanka to dzisiaj ty do centrum się wybierasz? Popatrz co jest ciekawego :tak::tak:
Madziara kciuki mocno zaciśnięte - będzie dobrze :tak::tak:
Karlita a jak tam twoje maluchy, gorączkują? Wybierasz się dzisiaj na zumbę? :confused::confused:
Sunday a ja cie podziwiam za tą twoją dietkę, ja próbuję się powstrzymywać a potem na noc się objadam i taki tego finał :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

 
reklama
Olku wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, rośnij zdrowo
maltanka wczoraj został opłacony dzis zarejstrowany a dzis albo jutro go przyprowadzimy, maz wszystko załatwiał i wczoraj jezdził na stacje z panem z marketu niestety nie miałam okazji go prowadzic jeszcze
izka super zdjęcia AKrola niezle daje sobie rade
mirosia fajnie ze z mieszkanekiem sie wyjasniło, a Ty sie tak nie objadaj słodyczami bo pozniej bedziesz płakac jak ja nad zbednym bagazem;-) a co z ciuchami, chcesz je jeszcze??

u nas nocka dzis tez udana bez pobudki tylko Asia przyszła w nocy do mnie:-) kiedy ona zacznie spac sama??
 
Do góry