reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie ja już po pracy. pracy szybko na szczęście,bo jakos dziwnie się czuje. Zjadlam cieplego rosołku troszke mi sie lepiej zrobiło.
Maksio zajada pierożki babcine, ja mam chwile dla siebie.


Emilka o jej! Zdrowka dla Ciebie!Moze z zimą i choroby od ciebie pójdą.

atali i dla Was zdrowka :tak:

karlita musze przemysleć te puszki, czy coś z nich zrobię,ale pewnie z wiosną przyjdzie troche pomysłów na prace.

aneta oby ci ta energia została,ale tez nie przesadzaj:tak:

Justyna ale super fotki :-)

marz super,ze film sie podobał.

karlita Ty już o grillu, ja narazie marze tylko o wiosnie:tak::tak::tak: no ale jak już przyjdzie to na grilla się pisze:-)
 
reklama

Madzienka
i jak tam w pracy, dużo papierów na dzisiaj masz?


My dzisiaj byliśmy na spacerku bez wózka, Michał sam ładnie chodził a nawet mi uciekał. Pobyliśmy chwilę na placu zabaw, i zrobiliśmy zakupy owocowo warzywne:tak:. Teraz moje bambino drzemie ale bardzo czujnie śpi muszę siedzieć jak mysz pod miotłą;-).
A to dzisiejsze zdjęcia ze spacerku


Zobacz załącznik 439210
Zobacz załącznik 439212

Dałam radę;-);-)jutro jestem cały dzień na szkoleniu....

a fotki Michałka super...

Emilka zdróweczka dla Was....rany półpasiec na oku....brrr brzmi nieprzyjemnie....

Atali i dla was...
coś dzisiaj kiepskie nocki za Wami, trzymam kciuki żeby następne były lepsze...

Karlita biedny Norbuś....niech te zęboliska już wychodzą...trzymam kciuki żeby Gabi uchowała się w zdróweczku...

Sunday zjesz grilla???to szybko robimy;-):-D
bo ja ostatnio słyszę tylko o rosołku:-pjesz coś innego????

a wiecie sama też bym zjadła...ale pytanie czego ja nie zjadłabym:-D:-D:-D

Marzenka i jak delfinek znalazł się??

Talia super awatarek.....

Antuanet jak laptop....??


my właśnie wróciłyśmy do domu, tata zrobił przegląd mojego autka....i oczywiście mi go wypucował:-):-):-)
na mnie nadal czeka góóóóóóórrrrrraaaaaaaa prasowania...che mi ktoś pomóc....???
 
Witajcie, jakoś ostatnio zaniedbałam pisanie tutaj, chociaż podczytywałam Was na bierząco:tak:
Weekend leniwie w domu, a od dzisiaj znowu maraton studia-praca-dom, więc powoli zatrybiam:-)

anetka super że powera dostałaś, oby jak najdłużej dopisywał;-)

marz wypad udany to najważniejsze, chyba też się wybiorę na ten film, skoro mówisz że niezły...

Justyna bardzo ładnie Michaś na spacerku z mamą:tak:

Emilia ojj niech te choróbska już uciekają:confused2:

Karlita zdrówka dla Was, niech dzieciaki szybko się wychorują:tak:

Heheh wszystkie czymś kuszą, Iza bułeczkami-też je mam w planach robić w tym tygodniu, karlita narobiła smaka na fasolkę to też cały gar ugotowałam ;-)

A kiedy planujecie spotkanko czy tam wypad do Bugi?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
oto Karol, zdjęcia nie najlepszej jakości ale są, mam jeszcze filmik ale nie mam pojęcia jak go wkleić :sorry:

1.jpg2.jpg3.jpg

zaraz Was poczytam i coś popiszę, bo dzieciaczki mi już śpią :-)
 
Witam w poniedziałek:tak:
ufff...padam na pyszczek:sorry:rano byłam pobrać krew,po drodze zakupy, a potem pieczenie...najpierw bułeczki Izy (ja robiłam ze szpinakiem i jedliśmy je z czerwonym barszczem:tak:) a potem śniadaniowe:tak:a przed 16 wyszłyśmy na spacer, by spotkać wracającego tatusia:tak:
justynko nie zazdroszczę aż tylu pracowitych wizyt w lesie:no:rekreacyjnie tak...ale nie w taka pogode:sorry:

:-):-):-):-):-):-):-):-)

Gabi jest po zapaleniu oskrzeli, zastrzykach:no: Niestety nie udało sie jej wybrobić, ale już jest Ok tak sądzę choć trochę pokasłuje jeszcze.

W czasie zastrzykó kupy robiła ładne teraz znowy rzadsze, nie wiadomo o co biega.
biedna Gabi...oby juz jej nie męczyło:tak:a z tymi kupami to faktycznie dziwne...u nas akurat odwrotnie...jak antybiotyk to od razu na rzadko:eek:
karlita a no faktycznie daawno sie nie widziałysmy, miałysmy sledzika odrobic, ale e tym tempie to chyba do jajeczka dociagniemy:-p
:-Danochovis na jajeczku i macie 2w1;-)

Poszłabym dzis na urlopik, ale u mnie to nie tak łatwo, bez wczesniejszego ustalenia, a tak mi sie nie chce isc:confused2: mialam dzis ustaliz z kierowniczka datę zaleglego urlopu (tzn ja ją juz znam:-p), ale złamała nogę nie bedzie jej jakis czas i kurcze nie wiem co robic...
no a 4 dni na żądanie?

ja mam dwójkę w domu .... Norbert obudził się o 1:20 i spać już nie chciał, na szczęście bez temperatury i poszedł spać po 2:30 a Gabi obudziła się o 4 z tmp 38,8 :confused2: i chciała bajki oglądać .... jestem padnięta i wkurzona noooooo a tak we czwartek z E staliśmy w dziecięcej sypialni i cieszyliśmy się ze śpią tak spokojnie. Normalnie nafaszeruje dzisiaj czosnkiem i cebulą ;-) :-D
oj,zdrówka dla Gabi i Norba i oby ząbki małemu nie dokuczały:tak:

A no i humor mi dzisiaj dopisuje, bo już nie musimy szukać mieszkania, sytuacja rozwiązana:-) :-) wkońcu mieszkamy sami:tak: szkoda tylko, że nie udało sie tego rozwiązać w sposób normalny i bez zbędnych nerwów, no ale z niektórymi ludźmi się nie da inaczej. Także mogę nareszcie zaprosić do siebie na kawę na luzie:-) Tak więc zapraszam, jakbyście się nudziły:tak::tak:
no to super,że w końcu się to tak ładnie ułożyło....to kiedy remont?

Ola od urodzenia przyzwyczajona do niskich temperatur :tak: a Ola nie zaśnie jak czuje na sobie kołderkę, dopiero później można ją przykryć i tak kilka razy w nocy, nie lubi być za ciepło ubrana :sorry: oprócz kataru i raz poważniejszej choroby z gorączką to trzyma się dzielnie, lekarz twierdzi że to może dzięki temu że u nas nie jest za ciepło :-D

to podobno tez jest metoda:tak:

No właśnie u nas też taka długa kiszka ;-) nie jest może bardzo wąska, bo są węższe, ale właśnie tak prostokątna, ale bardzo mi się ten projekt podoba co wrzuciłaś, bo jest jasna i przez ten pomarańcz ciepła. Teraz nasza jest ciemna kuchnia, jest przytulna, ale zdecydowanie za ciemna i cała w drewnie, jak dojdzie do jej remontu, to będzie taki syf, jak się całe to drewno ruszy, że aż mnie to przeraża:eek:
oj,u nas też była kiedyś cała w drewnie...i wszystko zerwaliśmy...i od razu sie zrobiła większa:-D

Antuanet co to za doły?:sorry:

Madziarka ma małe problemy z laptopikiem więc dzisiaj do nas nie zajrzy....ale pozdrawia Was serdecznie:tak:
:-(pozdrawiamy również:tak:

A dzisiaj byliśmy u laryngologa:tak: i z uszkami wszystko w porządku, a pani doktor jaka super:tak: super, podejście do dzieci ma:tak: Mamy dmuchać od czasu do czasu balonik i za miesiąc na wizytę przyjść:tak:
super!!!!!!!!

Wypad z domu udany:-)a co do filmu no coz BARDZO MOCNY:szok:i jesli mialabym go polecic to owszem ale ogladajac go w zaciszu domowym bo czasem sie troche glupio i niezrecznie czulam bo temat sponsoringu przedstawiony jest naprawde ostro;-)
hmmm....to może po porodzie go obejrzę:-D

Kurcze zgubilismy misia-delfinka maja szukac w przedszkolu:-( naszczescie daje rade bez niego no ale sama do niego sie przywiazalam...dzisiaj poszedl ze swoim nowym nabytkiem z Chukiem chupa chups
oj,szkoda....moze jeszcze się znajdzie:sorry:

My w weekend też zaliczylismy kino byliśmy na Wymyku-nie znałam tytułu ale warty obejżenia temat świetny.
o czym ten film?

My dzisiaj byliśmy na spacerku bez wózka, Michał sam ładnie chodził a nawet mi uciekał. Pobyliśmy chwilę na placu zabaw, i zrobiliśmy zakupy owocowo warzywne:tak:. Teraz moje bambino drzemie ale bardzo czujnie śpi muszę siedzieć jak mysz pod miotłą;-).
A to dzisiejsze zdjęcia ze spacerku


Zobacz załącznik 439210
Zobacz załącznik 439212
ależ super spacerek:tak:

U nas mojego chorowania ciąg dalszy. Ledwo co doszłam do siebie po tej operacji to w sobotę rano wylądowałam na Biernackiego na dyżurze i się okazało że mam półpaśca ocznego. Zajebiście. Dziś jadę na kontrolę na Chmielną bo źle widzę na to jedno oko, dziś w nocy nie spałam bo miałam okropny ból głowy, 3 tabletka dopiero pomogła, a chyba i tak już jej brać nie powinnam, ale myślałam że mi głowę rozsadzi w środku.
ojej,brzmi nieciekawie:no:hmmm...a nie przyniosłaś tego ze szpitala?:sorry:
aneta jak Twoje samopoczucie?
Hej dziewczynki, Tymek chory wstał.... Był z J u lekarza i osłuchowo czysto, woda z nosa leci... śpi teraz i mam nadzieję, ze się w lepszym nastroju obudzi, bo tak to ciągle płacze.... tylko bajki chce oglądać i to jeszcze mam z nim leżeć i go przytulac... No szkoda mi go strasznie...
a nocki do kitu, mało co spała, bo jak nie jeden to drugi, tymek chyba o 4 przyszedł, a zasnęłam po 1, bo Sz. się budził, no życ nie umierać...
zdrówka dla Tymka:tak:
wiecie co bym zjadła jakies dobre mięsko z grilla :-) kiedy grillujemy ??? ;-)
to chcesz śnieg i bałwana czy grilla?:-p

my właśnie wróciłyśmy do domu, tata zrobił przegląd mojego autka....i oczywiście mi go wypucował:-):-):-)
na mnie nadal czeka góóóóóóórrrrrraaaaaaaa prasowania...che mi ktoś pomóc....???
:no:ale jeśli już prasujesz to mogę Ci i moje podrzucić:-p
Witajcie,
oto Karol, zdjęcia nie najlepszej jakości ale są, mam jeszcze filmik ale nie mam pojęcia jak go wkleić :sorry:

Zobacz załącznik 439316Zobacz załącznik 439317Zobacz załącznik 439318

zaraz Was poczytam i coś popiszę, bo dzieciaczki mi już śpią :-)
:szok:to już zawodowy narciarz:tak:

shocked.gif
shocked.gif
ależ mam wieczorem kopaninę w brzuchu,piłkarz na Euro rośnie
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
Jej ale się dziś rozpisałyście 5 stron:szok: nie dam rady odpisać wybaczcie, ale komp mi chodzi jak traktor a robię jeszcze kilka rzeczy w tym samym czasie i mnie trafia :angry:

Ja też wybieram się do BUGI

mirosia oj współczuję Ci tej zgagi, całą ciążę się męczyłam
 
Madzienka znalazl sie naszczescie...z czego bedziesz sie szkolic????
Atali oj biedactwo zdrowka podsylam....
Maltanka Anaconda niestety nie foka nadal na mnie patrzy mimo ze ja schowalam...wczoraj patrzyla sie jednym okiem na P:baffled::baffled::laugh2:
Misia szalejesz w kuchni:-)
Karlita zdrowka dla Twoich maluchow..o watrobka mniam ja nie mam weny na gottowanie teraz:rofl2::sorry:
Iza wow ale z Karola narciarz brawo!!!!!!

Ja wlasnie zamiast dawac w pewnym momencie tylko cos do picia w nocy M dawalam mu mleko i nakrecilam go na nie....teraz jak sie odstawi od cycka a to juz trwac dlugo pewnie nie bedzie to kasza na noc i pozniej pic.....

Wyskoczylam dzisiaj na male zakupy ale chodze po sklepie patrze na polki i nie wiem co mi potrzebne aaaaaaaaaaaaaa co sie ze mna dzieje:no:

Wrocilam ogarnelam kuchnie i lazieneczke i jutro zamierzam miec zorganizowany dzien spacerek itp.....

plateczxki owsiane mi dochodza P mi zrobil(gdyby nie on to z moim czasem lenistwem kolacji bym nie jadla) i powinnam pojsc spac.....
 
reklama
oj z filmikiem mój komp nie uciągnie :zawstydzona/y:
starałam się Was "pocytować" i się zawieszam, no porażka totalna z tym kompem, musi mi go P przeinstalować na nowo, nie wiem czy to wirus czy o co chodzi :zawstydzona/y:

Madzienka dzielna jesteś z tym prasowaniem, ja lubię ale tylko wtedy jak nie mam przymusu, tak od dla relaksu ;-)
misia i jak bułeczki smakowały
mirosia a próbowałaś przestawić łóżeczko w inne miejsce? Podobno zmainy miejsca łóżeczka w pokoju dziecka pozytywnie wpływają na Jego rozwój :-) gdzieś tak słyszałam
a może to jednak przyzwyczajenie ;-)
 
Do góry