reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam WALENTYNKOWO

Marzenko bardzo mi przykro, tulę Cię mocno
[*] dla Babci

Karlitka dziś nie mogę już II semestr się zaczął :-(

zmykam na razie, wieczorem zaglądnę na dłużej, miłego popołudnia :-)
 
reklama
Witam się i ja:-)

Dzisiaj spacerowaliśmy po wąwozie w towarzystwie Anetki i Oleńki, za co bardzo dziękujemy:tak:;-)Michał już drzemie, obiadek mam podszykowany. Zdrzemnęłabym się ale mam trochę zajęcia domowego:-(

Marz współczuję i bardzo mi przykro
[*]

Sunday i jak Maksio chętnie poszedł do przedszkola??

Maltanka gdzie się podziewasz?

Anaconda czekam na fotki aniołka:tak:

Atali wybieranie zdjęć to jeszcze nic ale potem trzeba je podpisać i ułożyć i włożyć do albumu to tego już nie znoszę:no:
Do Bugi chętnie się wybierzemy:tak:

Madziara dobrze mieć siostrę w pobliżu:tak:

Mirosia fajna sukienka:-)Powodzenia na wizycie:tak:

Iwonka kawa postawiła Cię na nogi?
 
witam dawno mnie tu nie bylo.....duzo sie u nas pozmienialo...starszy chodzi do przedszkola mlodszy ze mna w domku....zostalam sama z dziecmi niestety rozeszlismy sie z mezem(rozwod) ale mam nadzieje ze jakos damy rade....

a teraz z innej beczki dziewczyny czy wasi mężowie, partnerzy, czy koledzy nie maja czasem busa lub samochodu duzego co by mozna bylo przewiesc regał?bardzo prosze o jakies info.
 
Witam popołudniowo :-):-)
Zdjęcia porobione ale okazało się że jeszcze mama Julki była z aparatem i też pstrykała :tak::tak:
A jeszcze umówiłam się na bilans sześciolatka i zaraz idziemy pomierzyć się i poważyć :tak::tak:
Maja mega zadowolona po balu :tak::tak: fotki wstawię jutro bo dzisiaj już nie będzie kiedy :tak::tak:
Marz światełko dla babci [*] a dla ciebie moc tulasków, trzymaj się dzielnie
Justyna widzę że tobie żadna pogoda nie straszna na spacer :-D:-D no a jak jeszcze w towarzystwie Anetki to wcale się nie dziwię że spacerek udany :-):-)
Rychelki z busikiem nie pomogę, poszukaj może w anonsach :confused2::confused2: no i życie jeszcze przed tobą - dobrze będzie :tak::tak:
Atali przede mną też wybieranie zdjęć a zabieram się za to od września :-D:-D
Mirosia sukieneczka super, a co do wynajmu mieszkania to poszukaj ogłoszeń w necie, od 700zł możesz wynająć dwupokojowe :tak::tak:
Dobra zmykam szykować nas :tak::tak:
 
Apel do wszystkim mam przedszkolaków !!!!
Sanepid uchwalił darmowe szczepionki przeciw ospie z powodu dużej ilości zachorowań, idźcie do przychodni i się zapytajcie bo Maja właśnie została za darmo zaszczepiona, nie wiem jak jest z młodszymi dziećmi
 
Anaconda, pielęgniarka, która szczepi mówiła mi już jakiś czas temu, że jak przyniosę zaświadczenie, że przyjęty do przedszkola to mi za darmo zaszczepią... Myslałm, ze wszystkie przedszkolaki mają za darmo...
 
witam, witam
dzisiaj miałam stresa bo musiałam powiedzieć dyr. że w przyszłym tygodniu idę do szpitala czyli na zwolnienie... nie skakała z radość :-D:-D:-D tym bardziej że dopiero co byłam na urlopie....

madziara mam nadzieję że wszystko będzie ok i szybko wrócisz do domu...
misia podlała listek na podłodzę.... kochana dziewczyna... uwielbiam takie historie....dzieci są niesamowite
Moniczka nie stresuj się kropidłem... oddasz mi przy okazji, przynajmniej będzie pretekst do spotkania
mirosia dobrze że wyniki w porządku.... oby tak dalej
Iwonka ale Twój J ma z Tobą dobrze o 3 w nocy dostać tort w kształcie serca.... dobra jesteś... a że tylko z 2 jajek... to nic.... mój nawet na taki nie zasłużył:-D:-D:-D
iwonka07 to prawda, moim mężczyźni jak nie zjedzą mięsa to są źli....żarłoki
marz21 kondolencje....
[*] dla babci, teraz jest w lepszym miejscu
justynka hej może kiedyś się spotkamy na spacerku w wąwozie....
anaconda super że Maja zadowolona z balu... z niecierpliwością czekamy na zdjęcia

własnie ja się zastanawiałam nad tą szczepionką przeciwko ospie... mój cezary co prawda nie chodzi do przedszkola ale jest zapisany do mojego.... więc chyba go zaszczepie....


a teraz z innej beczki.... moja koleżanka z pracy teraz jest na urlopie i na jej miejsce przyszła dziewczyna z innego naszego przedszkola... i ona wczoraj powiedziała mi że jest jeden pan który bardzo chciał zdobyć mój numer telefonu....tj DJ który prowadził w naszym przedszkolu bal karnawałowy....fajnie jest wiedzieć że jeszcze podobam się facetom... ha ha przynajmniej jednemu :-D:-D:-D:-D
no dobra spadam bo pranie się skończyło i jakos samo nie chce się powiesić....
miłego wieczoru
 
Witam wieczorowo,
Pawełek już śpi, dziś łobuz nie spał prawie wcale w dzień, zaledwie 45min. Więc wykąpałam Go dałam butle i zasnął w 3 minuty :-)

Madzienka to wybrali sobie termin, jakby nie mogli tego po sezonie zrobić, długa fajna jesień była, w sam raz na remonty. A tak otworzą końcem października, przyjdzie zima klapa z radochy z „nowego” parku. Szkoda.

Mirosia
sukieneczka ładna

Justyna
, Aneta szacuneczek, spacer w taką pogodę, brrr

Iwonka
z czym była ta kawa???

Rychelki witaj, ja niestety też nie pomogę z busem, a rozwód to nie koniec świata, wiem coś o tym, będzie dobrze

Anaconda
!!! dzięki wielkie za przypomnienie o bilansie, ja o poprzednich zapomniałam a z przychodni nikt nie dzwonił więc jak tym razem nie zapomnę to będzie pierwszy bilans Karola w Jego 6cio letnim życiu – hi hi – fajna matka ze mnie
No i dzięki za info o szczepieniu, ja co prawda Karola szczepiłam dodatkowo jak był mały, ale zapytam przy okazji bilansu czy to się powtarza co ileś lat

Elza
, do szpitala?
 
reklama
witajcie
ja szybciutko bo mały marudzi zleciał mi dzionek szybciutko ze nawet nie zagladnełam do Was
anaconda jak zdjątka, u nas bal jutro u nas niezmiennie ksiezniczka
justyna, aneta fajnie ze spacerek udany
mirosia super kiecka jak z mieszkaniem, 700 zł zdecydowanie za mało za samodzielnie wynajmowane mieszkanko i to 2 pokojowe z tego co sie orientuje to min 1200 zł + oplaty a jeszcze do tego na czechowie tulaski na smuteczki
no i musze leciec....:baffled:
 
Do góry