reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Z ubrankami chodzi o to,że ja dłużej jestem w ciąży wiec ten miesiąc czy 2 nim urodzi to mogliby się bez nich obyć:tak::sorry2:. Oboje nie pracują, na nich robi ojciec młodego:sorry2: (poza tym ma jeszcze żonę i córkę na utrzymaniu) a młody ostatnio kupił sobie małego węża:baffled::szok::szok:, a wcześniej pająka ptasznika:baffled::baffled:,wesele jakie było to wiecie - sponsorował ojciec młodego. Teraz dzwonię do młodego na komórkę i nie ma takiego numeru:no: - co tydzień numery i telefony zmieniają:baffled::angry::angry:. Normalnie ręce opadają.
normalnie aż mi ręce opadły jak to przeczytałam:no::no: bez pojęcia ludzie:baffled::no::wściekła/y:
Marta uroczy ten pajacyk:-):-)
ostatnio zrobiłam szarlotkę, ale nie taką zwykłą, z budyniem i bitą śmietaną, P się skrzywił bo on chciał zwykłą:baffled: przyjechał brat też mu nie podeszła:no: ... więcej nie robię :dry::-D
jaki wybredny ten Twój małżonek;-)

Aluśka jak jutro nie znajdę tego katechizmu na Królewskiej to się do ciebie uśmiechnę ;-);-):tak::tak::-):-)
dobrze nie ma sprawy;-)
urocza z Julci listonoszka:-):-)
my dzis po baseniku:tak::tak::tak: Mikołaj ne chciał jeść przed pliskaniem i bidulka poryczał się w trakcie zajęć:-:)-( ale potem wyciągną całą butlę mleka:-D:-D i znowu udało się z maltanką chwilkę porozmawiać:tak::tak::tak: no i zostajemy tam na pażdziernik:tak::tak::tak:
następnym razem może Mikołaj bedzie wiedział że lepiej zjeść przed pluskaniem sie w basenie;-)
aaa i przypominam , jutro dzień chłopaka:-):-):-) pamiętajcie o chłopakach małych i dużych:-)
całkiem zapomniałam:zawstydzona/y:
Mam jeszcze prośbę do mam zaglądających do ccc gdyby rzuciły się Wam w oczęta buciki dziecięce takiego typu dajcie znać...
Zobacz załącznik 288064
fajne te butki:tak::tak:
Aluśka ja ostatnio kupiłam dla Norbercika kocyk u nas tu w pawilonach świetny mięciutki materiał :-) ogólnie to ciepłe koce mam po Gabi bo kto do nas przychodził to z kocykiem ;-)
później już odpowiadałam "zapraszam byle nie z kocykiem " heheheh
no nieźle:-D:-D:-D
już myślała, że maruda nie da mi dotrzeć:no: no i czemu u niej taka waga, skoro właśnie sporą porcję marchewki poprawia mleczkiem:dry::-D:-D
u mnie dziś na obiad pierś z kurczaka z jabłkami:tak:
czy Ty nie mieszkasz gdzieś na Kalinie?tej nowej?:confused::confused::dry::dry:
Tak Misia jestem z Kaliny :cool2: konkretnie z Niepodległości:cool2:
a tu dzisiaj wyciągnęłam małej wózek, który dostała na chrzciny ;-)
szykuje się do roli siostry ;-)

wozb.jpg
przykładna z niej siostra będzie;-):-):-)
 
reklama
Cześć laski!
My już po spacerze mam skierowanie do poradni rehabilitacyjnej i pewnie niebawem załapiemy się do osrodka u nas na zajecia z rehabilitantem:tak:
Ja dzis też pospałam Gabi chyba uczy się ze w nocy się śpi:-)
Piszecie takie straszne rzeczy o ubrankach i pożyczonych sprzetach dla innych dzieci ze mnie aż sie to w głowie nie mieści. Walczcie o swoje ciuszki w końcu należą do Was i Wy mozecie nimi dysponować a nie jakieś inne osoby:szok:
ja tez mam pożyczyć ciuszki mojego M siostrze która w grudniu rodzi i w sumie liczę że zadba o nie jak o swoje a potem odda jak dziecko urosnie.
Zaraz biore się za obiad chociaz u mnie jeszcze sporo cista w lodówce po wczorajszych wieczornych plackach z jabłkami,

Misia macie szczegółowie te badania, my takich nie rozbiliśmy tylko podstawowa morfologia. Na pewno po wpowadzeniu mieska wyniki jeszcze sie poprawia.

Fogia pewnie dobrze było mimo wszystko ponarzekać wspólnie z koleżanka na ta dyr? Fajnie że powolutku zajadasz już coś. A jakie mieszkanko chcecie kupić? Pytam bo my właśnie kupujemy.

Marta
Twoja teściówk to widzę nieźle bajdurzy, jak ja nie lubię takich ludzi:dry::dry:

Coś jeszcze chciałam napisać ale zapomniałam.
Dzis przede mna jeszcze aerobik poskaczę znowu i padnę wieczorem:-)
 
Fogia pewnie dobrze było mimo wszystko ponarzekać wspólnie z koleżanka na ta dyr? Fajnie że powolutku zajadasz już coś. A jakie mieszkanko chcecie kupić? Pytam bo my właśnie kupujemy.
chcieliśmy 3 pokoje nawet o niewielkim metrażu (teraz mamy 2 i na stancji:dry:). Priorytetem było aby Filipek miał swój pokoik, my sypialnię w której byłby kącik dla bejbika i jeden pokój tzw. gościnny.

zaczytałam się na styczniówkach 2011 a tu już 15, na mnie pora. Pierworodnego trzeba odebrać z przedszkola ale aż mi się nie chce wyłazić na tą zimnicę. :no:
 
Ja już z miasta wróciłam, na szczęście katechizm znalazłam i nawet już lasagne przygotowałam, jak przyprowadzę Maję to włączę piekarnik i obiad gotowy :tak::tak:
Co do ubranek to ja po Mai nikomu nie dawałam bo się tłumaczyłam że dla "Gucia" trzymam :-p:-p, ale ostatnio kilka takich ładniejszych dałam kuzynce bo ma córeczkę rok młodszą i nawet jak już mi ich nie odda to i tak mam pełno innych, zresztą jak by był chłopak to i tak trzeba będzie nowe kupować :szok::szok:
 
karlita Ala też dostała na roczek wózek-spacerówke od dziadków ale mimo że złożony to do niego wchodziła i się połamał :szok::zawstydzona/y: tzn. może się go da odratować ale trzeba dziadkowi zawieźć żeby naprawił :tak: jak jej pokazywałam że tam się lalę wkłada to wyjmowała i sama wsiadała

dzięki za link do namiotu, kiedyś widziałam takie w Rossmanie ale teraz ani widu ani słychu, pewnie na allegro kupie,

co do naleśników to moge je jeść codziennie i na słodko i mięsne, fajna też jest naleśnikarnia na Starym Mieście mają dobre naleśniki i niedrogie a czekolada na gorąco rewelacja ... mniam ....

Mam jeszcze prośbę do mam zaglądających do ccc gdyby rzuciły się Wam w oczęta buciki dziecięce takiego typu dajcie znać...
Zobacz załącznik 288064

Już nie smęcę....idę spać...DOBRANOC!!!!!!

podobne śniegowce miały być od poniedziałku w Lidlu ale nie miałam jak zajść więc nie wiem czy są jeszcze


Marta1981 teściowa ze zdolnościami nie ma co ... :szok:

Witam popołudniowo,
my dziś z rana lekarza odwiedziłyśmy bo Ala obudziła się z temp 39 st. Ale niby wszystko ok, lekarka stwierdziła że albo trzydniówka albo zęby. Mamy skierowanie na badania więc jutro albo w sobote z rana wyprawa do Luxmedu :-(
a ja siedze i objadam się marcepanem, wczoraj przyjaciółka mnie odwiedziła i przywiozła słodycze z Norwegii - bez porównania z naszymi polskimi czekoladami :tak:
 
Anaconda, ale Majeczka zalotna na zdjęciu w podpisie;-):tak:.
Pranie wyciągnięte i trzeba by je rozwiesić:dry:, 2 piekarniki pieką, na zakupy szybko i po młodych ale to po 16-ej:-p. Na allegro oglądam wózki:zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
biedronka, ja tak w czerwcu szwedzkimi słodkościami się objadałam;-):tak: - lukrecji miałam już dosyć
 
Hej mamuśki ale mi dzisiaj dzionek szybko leci, nasmażyłam placków ziemniaczanych jak dla pułku:-D:-D:-D, jeśli któraś chętna to zapraszam!!!:tak::tak::tak:

My dzisiaj cały ranek i przedpołudnie wysyłałyśmy listy:-D:-D:-Djuż niedługo naucze się tych wszystkich piosenek ze skrzynki:-D:-D:-D

aaa i jeszcze rysowałysmy, malowałysmy i pieczętowałyśmy....
oto Jula jako malarka:-):-):-)
Zobacz załącznik 288215

a gdzie to madzienka się dzisiaj podziewa????:szok: na telefony nie odpowiada:confused:

Jestem jestem..dzwoniłaś, pisałaś...ja poszukuję mojego telefonu ale chyba jest wyciszony:sorry2: ale podejrzewam że Jula go schowała pod poduszkę:shocked2::shocked2::shocked2:bo nigdzie w domu nie dzwoni, a na razie śpi więc nie przeszkadzam jej:tak::tak::tak:

madzienka podziwiam cie że chodzisz na to aqua i na spinning...bardzo mi się to podoba, ja jak nie byłam w ciąży to uwielbiałam siłownię i fitness, już nie mogę doczekać się jak będę na siłownię chodziła, bo w ciąży jakoś brak mi zapału a poza tym tyle mam w domku do robienia, że mam taki fitness że hej...

Ja zawsze byłam aktywna i dalej mi to zostało tylko z wiekiem jestem trochę bardziej leniwa:-D:-D

my już po lekarzu wszystko ok:tak: pani doktor nas osłuchała, a Hubert zaczął się śmiać jak mu słuchała plecy:-D mamy tylko wybrać syropek do końca

Super że Hubcio juz zdrowy, czekamy na poprawę pogody i spotykamy się na spacerku:tak::tak::tak:

To chyba jakieś od niej ze strony dziedziczne i w genach mają, bo brat M tak samo cuda wianki zmyśla a w niektóre chyba nawet sam wierzy. Bo dzieci po teściu;-) to w obłokach nie bujają:no:.
A to nasz pajacyk:-)
Zobacz załącznik 288165

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

śliczny pajacyk

Anaconda piękne zdjęcie Majeczki!!!!Śliczna dziewczynka!!!
 
talia fajnie, że Gabi daje pospać
anaconda to dobrze, że udało się znaleźć katechizm, ale nie zazdroszczę wyprawy w taką pogodę, śliczne zdjęcie
biedronka o proszę, a ja ostatnio przechodziłam koło tej naleśnikarni na starym mieście i się zastanawiałam czy dobre mają:-D...oby temperatura już nie wróciła
marta i jak masz coś na oku, my kupiliśmy na aalegro bez oglądania i takie g... się okazało, teraz jakby co to bym polowała na x-landera:tak:
madzienka super malarka z Julki, a widzę, że coś zakładasz jej, my pobrudziliśmy wczoraj ubranie pieczątkami...ja mam nadzieję, że ta pogoda się poprawi

oho Juła śpi, a moje właśnie wstało...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry