reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hhh kurcze mi przyszły tydzień odpada bo od niedzieli do przyszłej soboty będę u teściów ....

a co będzie po tym tygodniu ???? :cool2:

piszę do Ciebie PW ;)

Na PW odpisaam:tak::tak::tak:

madzienka a co będzie później:confused::confused::confused::sorry2::sorry2::sorry2:

ja też chętna na spotkanie, na kawkę ...kino średnio lubię ale kurczę prezyszły tydzień też odpada:sorry2:

Mój P wyjeżdża:sorry2: i zostajemy się z Julą same, więc na piwko czy kawkę bez dziecka ja odpadam:-:)-:)-(...

szkoda że w tym tygodniu nie możecie....a już chciałam zaproponować Wam spotkanie w czwartek np.kolo 18...a może którejś mamuśce pasuje i pójdziemy gdzieś poplotkować....

Misia placki jeszcze zostały zapraszam!!!

 
reklama
Mój P wyjeżdża:sorry2: i zostajemy się z Julą same, więc na piwko czy kawkę bez dziecka ja odpadam:-:)-:)-(...
szkoda że w tym tygodniu nie możecie....a już chciałam zaproponować Wam spotkanie w czwartek np.kolo 18...a może którejś mamuśce pasuje i pójdziemy gdzieś poplotkować....


Kurcze mi pasuje w każdy dzień bo ja idę z dzieckiem, w brzuszku:-):-)
Madziu ale jak w tym tyg w czwartek jak dziś jest czwartek?i 18 już była:-)

Dziewczyny to jak?? kiedy spotkanie, halo..pospolite ruszenie:-):-):-)
Dziewczyny nie mogą w nast tygodniu, to może po nast weekendzie?czyli po niedzieli 3 ciego?
ja proponuję fajne miejsce gdzie można wypić super herbatkę i zjeść egzotyczne jedzonko Cafe oriental: Cafe Oriental - galeria
Byłam tam już parę razy, jedzonko jest przygotowywane na świeżo więc czeka się nawet 40 min i jest pycha ,a wybór herbat i przekąsek też jest fajny, i jest taki kącik z poduchami gdzie mogłybyśmy zasiąść:-):-)
 
Witam wieczorową porą zdać relacje z wizyty u lekarza:cool2:
Wcześniej nie mogłam się pojawić bo musiałam Amandę odebrać od sąsiadów:nerd:

Martynka rośnie jak na drożdżach wazy już 1850g a mierzy nie wiadomo:-p
Położona jest już główka do dołu i nie powinna się już przekręcić:cool2:
Ciśnienia mi nie mierzył i dobrze bo miała bym wysokie z racji tego że trochę sie na wizytę oczekałam:angry: najpierw jakaś babka przede mną się wepchała a potem przyszła żona lekarza i weszła po tej bo niby miała coś ważnego swemu chłopu przekazać i się trochę zasiedziała jakby nie mogli porozmawiać w domu:angry:

Cóż poza tym gin stwierdził że bóle brzucha tuż pod żebrami moga być spowodowany nie skurczami ale przez zgagę która ostatnimi czasu dawała mi nieźle popalić:dry: i mam na nią brać rennie lub inne specyfiki ktorych nazw już nie pamiętam:baffled:
Na bóle obejmujące całą powierzchnię brzucha mam brać no-spę ta zwykła a jak ona nie będzie pomagać to tą fortę poza tym mam brać magnez tak jak biorę 3 razy dziennie:cool2:
No to chyba tyle by było:nerd:
 
Kurcze mi pasuje w każdy dzień bo ja idę z dzieckiem, w brzuszku:-):-)
Madziu ale jak w tym tyg w czwartek jak dziś jest czwartek?i 18 już była:-)

Dziewczyny to jak?? kiedy spotkanie, halo..pospolite ruszenie:-):-):-)
Dziewczyny nie mogą w nast tygodniu, to może po nast weekendzie?czyli po niedzieli 3 ciego?
ja proponuję fajne miejsce gdzie można wypić super herbatkę i zjeść egzotyczne jedzonko Cafe oriental: Cafe Oriental - galeria
Byłam tam już parę razy, jedzonko jest przygotowywane na świeżo więc czeka się nawet 40 min i jest pycha ,a wybór herbat i przekąsek też jest fajny, i jest taki kącik z poduchami gdzie mogłybyśmy zasiąść:-):-)

Martynka za tydzień 7 pażdziernika mi chodziło:tak::tak::tak:

Ja jestem za:tak::tak::tak:a knajpka jaka fajowa, tylko obiecasz że tym razem przyjdziesz:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p:-p

Kto jeszcze???

Aluska
super że wizyta udana a Martynia rosnie zdrowo!!!!
 
tak jak pisałam ja odpadam do 10tego października :-(

aluśka super że Martynka rośnie i ma poprawne ułożenie oby tak dalej :)

na zgagę spróbuj migdałów mi pomagały i żelki ;-)
 
Aluśka super ze wizyta udana i Martynka rośnie:-D:-D:-D
Martynka za tydzień 7 pażdziernika mi chodziło:tak::tak::tak:

Ja jestem za:tak::tak::tak:a knajpka jaka fajowa, tylko obiecasz że tym razem przyjdziesz:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p:-p

Kto jeszcze???

:-):-) No to może 7 mego:-):-):-)
Jassne że tym razem będę:tak::tak::tak:
Dziewczyny halo, 7 październik babski wypad do Orient Cafe:-)

Kombinujcie, kto chętny????????

A ja się kładę, coś kiepsko się czuję, dokucza mi ból lewej nogi, i to nie biodra tylko jakby kość w pachwinie przy chodzeniu, myslicie ze to coś z miednica czy co?czy poprostu jakos sobie musiałam nadwyrężyć?

Tymczasem mówię dobranoc i do jutra:-):-):-):-)
 
reklama
misia spoko jak się uda i wyjdzie dobry :-Dto zapraszam;-):tak:
aluśka cieszem siem że z małą wszystko w porządku:tak:
martyna co do bólu nogi to nie wiem, ale ja w ciąży miałam różne dziwne bóle, które potem przeszły

a my czekaliśmy na "speca" od int. mieli nam antenę wymienić, bo słabo chodzi i nie przyszli, nosz:angry:

przez to nie poszłam do sklepu

jutro się wybieram i mam wieczór w kuchni z torcikiem:tak:

co do spotkania to może uda się coś wykombinować, ale ciii na razie nie obiecuje na 100 %, wstępnie nawet pasuje czwartek
 
Do góry