reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

UWAGA WSZYSTKIE NOWE MAMY!!!!

PROSZĘ PODAJCIE MI SWOJE IMIONA...ewentualnie poprawcie mnie

APEL DO
-mamolka851
-Motylla Paulina, syn Krystian
-biedronka83 Iza, córka Alicja
-Martyna100 Kinga;-)

moje się zgadza

wiecie tak sobie wczoraj myślałam jak ciąże mogą być różne ...
z Gabi do końca żyłam na pełnych obrotach, nic niepokojącego się nie działo, spokojna, szczęśliwa ... męczyły mnie standardowe dolegliwości ciążowe ...
teraz od samego początku są jakieś problemy co mnie strasznie stresuje ... mam nadzieję że te 4 miesiące zlecą bardzo szybko i będę tuliła już naszego synka.
wydaje mi się że mój organizm nie do końca się zregenerował po poprzedniej ciąży ...

maltanka dzisiaj robię Twoje drożdzóweczki :-D
mężowi już obiecję od 3 dni i jakoś czasu nie miałam

Tak słyszałam że druga ciąża jest bardziej 'problemowa' ale trzeba słuchać lekarzy, odpoczywać ile się da (mając drugie dziecko obok nie jest to łatwe) i będzie dobrze. Najważniejsze to pozytywne myśli.

A drożdżóweczki miałam robić rano ale nie było masła w lodówce a do sklepu nie chciało mi się wyjść. Może wieczorem się uda bo juz też od 2 dni chodze i myśle o nich.

Maltanka witaj w klubie, moja Ala też zaczęła wstawać o 6 rano. Masakra jakaś.
 
reklama
Hej, my znowu pospałyśmy, jesteśmy już po śniadanku i idziemy na zakupy...u mnie na termometrze 19 stopni:szok:
Ja dzisiaj tez robię te marsowe kuleczki a ten ryz o ktory pytacie jest w aldiku przynajmniej w naszym:tak::tak::tak::tak:

Dzień dobry dziewczęta!!

Dzisiaj ja się witam pierwsza, pochmurno i w kiepskim nastroju....:-:)-:)-(

Życzę wam więcej pozytywnych wibracji niż u mnie i miłego dnia!!

A cóż to się stało???uśmiechu życzymy i poprawy nastroju

Marta i Maltanka to mnie rozszyfrowałyście:-D:-D:-D:-D

Miłego dnia
 
Hej i ja mówię dzień dobry!!!

Nela śpi a ja siedzę z kawusią... obiadek nastawiony więc mam chwilkę na odpoczynek - ale mam tyle zaległości że nie wiem za co najpierw się brać więc odpoczynek chyba poczeka a ja idę segregować ubranka... mam chyba ze 4 pudła do posegregowania i opisania :-)
Ale mi się nie chce....... ale niestety nikt za mnie tego nie zrobi więc dajcie mi kopniaka żebym się ruszyła...
 
Misia spisz już???

To gaszę światło...

DOBRANOC!!!

poszłam niby spać, ale spać mi nie dano:no::no:Natalka usnęła dopiero przed 3 w nocy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:chyba brakowało jej majteczek, bo w sumie od 3 tż w nich spała:sorry2:

Hello śpiochy wstawać!!!

ja Ci się spało i Mikołajowi z czopkiem?
Super ze Mikołaj już sam posiaduje.
M ogląda ja całe szczęście się nie wcuiągnęłam:-D

Pięknie ma teraz natalka spokój, niech sobie ćwiczy do woli i cieszy się z "wolności"
Antuanet24 życzę zdrówka dla Kubusia zeby obyło się bez antybiotyku:tak:

Ja wczoraj byłam taka padnięta że tylko Was pocztytałąm wszystkiego nie wyłapałam ale mimo wszystko starałam się:zawstydzona/y:
Dziś jedziemy do Lublina cakiem niedługo tylko mój M pojechał jeszcze do pracy po jakieś dokumenty. Aha zdobył 7 miejsce na tych zawodach indywidualnie i 3 drużynowo jak na amatora jest z siebie dumny!

mam nadzieję kupić sukienkę bo jutro mamay wesele i to bedzie niezły stresić dla mnie bo Gabi ma się opiekowac moja siostra całe szczęsie bedą pod ręką w hotelowym pokoju.
Gabi już lepiej pije z butli ale niestety ode mnie a od M nie chce:szok:
Ale z czasem i to przyjdzie tylko cos mało rano je dopiero rozkręca sie w ciagu dnia i chyba na śnadanko zaproponuje jej kaszkę.

Miłego dzionka dziewuszki ja zmykam bo dzień intensywny mnie czeka a pogoda raczej mało energetyczna

udanych zakupów :tak::tak::tak:dobrze, że Gabi już lepiej pije z butli...oby tak dalej:tak::tak:

Hej babeczki:-), nie mogę doczekać się spotkania z wami, młode jeszcze nie wiedzą że do Bugi jadą:no::-p:-).
Siadłam na chwilę, bo Olek zapomniał kompa wyłączyć i przez ponad godzinę chodził:crazy:.
A Madzienka taka dociekliwa bo pewnie naklejki rozpoznawcze robi;-):tak::-).
Co do "Szpilek.." to nawet, nawet - udał się Polsatowi film;-):tak:.
Dziś mnie mniej będzie bo mam na jutro zamówienie na sernik i miodownik:tak::-p - trochę grosza wpadnie:tak::rofl2::cool::cool:.

nie przepracuj się:tak:

Sezon 7 będzie , pod koniec września na FOX`ie . Światowa premiera 7 sezonu już 20 września 2010.


zapowiada się bardzo ciekawie :-D:-D:-D:-D

misia Madziańka wiedziałam ze jeszcze ktoś zapali światło :-D nasze nocne marki ;-)

Martusia nie przemęczaj się!!!!

wiecie tak sobie wczoraj myślałam jak ciąże mogą być różne ...
z Gabi do końca żyłam na pełnych obrotach, nic niepokojącego się nie działo, spokojna, szczęśliwa ... męczyły mnie standardowe dolegliwości ciążowe ...
teraz od samego początku są jakieś problemy co mnie strasznie stresuje ... mam nadzieję że te 4 miesiące zlecą bardzo szybko i będę tuliła już naszego synka.
wydaje mi się że mój organizm nie do końca się zregenerował po poprzedniej ciąży ...

maltanka dzisiaj robię Twoje drożdzóweczki :-D
mężowi już obiecję od 3 dni i jakoś czasu nie miałam

no pewnie tak jest, że po pierwszej ciąży organizm się napracował i przy kolejnych trudniej mu:sorry2:
 
A zapomniałam Karlitka nie życzę ci tego przez co ja przechodziłam - leżenie do końca z powodu otwierającej się szyjki...
Mam nadzieję że jak się pooszczędzasz trochę to będzie ok! Przede wszystkim - nie noś małej!!!! w żadnym wypadku jej nie ulegaj, naucz ją niech chodzi na nóżkach! po drugie jak tylko możesz to leż i odpoczywaj... leż leż leż... Norbercikowi i Tobie się teraz to należy!!! nie miej wyrzutów sumienia tylko pomyśl że to dla waszego dobra - bo lepiej żebyś mogła do końca być z Gabi!!! nie chcę cię straszyć tylko raczej przestrzec że na serio - lepiej wczesniej pomyśleć i więcej leżeć i odpoczywać niż potem żałować...
A te 4 miesiące zlecą nie wiadomo kiedy! zobaczysz... już za chwilkę będziesz tuliła tego maluśkiego kluseczka w rączkach!!!!!
 
Marta i Maltanka to mnie rozszyfrowałyście:-D:-D:-D:-D
Bo my zdolne bestie jesteśmy;-):tak::-D:-D:-D.
Zupka się pryczy - ma być barszcz biały z jajkiem, białą kiełbasą i serem(dla M).
A i zaklepałam sobie na poniedziałek wizytę u lekarza :-):-) - tak więc ze zdjęciem przyjadę:tak::-).
Ale gapa ze mnie właśnie mi stuknęło 10000 postów:szok::szok::rofl2::-D:-D - to po soczku;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Maltanka, to jest efekt zbyt długiego obcowania ze sobą;-):tak::-D:-D:-D:-D.

:-D:-D:-D:-D:-D:-D

maltanka dzisiaj robię Twoje drożdzóweczki :-D
mężowi już obiecję od 3 dni i jakoś czasu nie miałam

daj znać jak wyszły,...ps będzie dobrze

Maltanka witaj w klubie, moja Ala też zaczęła wstawać o 6 rano. Masakra jakaś.

no masakra ciemno jeszcze na dworze a te wstają:sorry2:

Ja dzisiaj tez robię te marsowe kuleczki a ten ryz o ktory pytacie jest w aldiku przynajmniej w naszym:tak::tak::tak::tak:

:-D ja właśnie zrobiłam:tak:

madzienka pw....piszę:tak:

Ale gapa ze mnie właśnie mi stuknęło 10000 postów:szok::szok::rofl2::-D:-D - to po soczku;-);-)

pycha, pycha
 
Hej Kobitki!

Nie mogę, ile Wy piszecie!
A muszę Wam się pochwalić, od 2 dni jestem Lublinianką pełną gębą - zameldowaliśmy się na mieszkanku naszym:D
Jest fajnie, ale męczy mnie strasznie mieszkanie na kartonach, czekamy na meble (Karlitka pewnie jesteś na bieżąco - oj już nie mogę doczekać się poznania Ciebie, bo Twojego E. już poznałam - bardzo sumpatyczny człowiek;) i jak tylko się umeblujemy to zapraszam!!!

Ale wracając do kartonów - mam powoli dosyć. No i w tym całym zamieszaniu jeszcze nasze koty harcują - oj Raj na Ziemi - mówię Wam.

Dziś P. zawiózł Karola do przedszkola więc ja mogłam trochę pospać i nazbierać sił. Oj bardzo się cieszę że Karol tak przyjął nowe miejsce i przedszkole.

Dobrze Kochane, pozaglądam jeszcze na inne wątki, muszę ponadrabiać zaległości i idę obiadek gotować - dziś pomidorówka!

Pewnie przez weekend nie będę miała jak zaglądnąć więc jak co to do poniedziałku!!!
 
My po mega długim spacerku, na dworze mimo szarości dość przyjemnie....
Za chwilkę wypije sobie mleczko zabarwione kawką i Was też na takie zapraszam..
Oto kawka wykonania moje P zapraszam
Zobacz załącznik 282598

Hej i ja mówię dzień dobry!!!

Nela śpi a ja siedzę z kawusią... obiadek nastawiony więc mam chwilkę na odpoczynek - ale mam tyle zaległości że nie wiem za co najpierw się brać więc odpoczynek chyba poczeka a ja idę segregować ubranka... mam chyba ze 4 pudła do posegregowania i opisania :-)
Ale mi się nie chce....... ale niestety nikt za mnie tego nie zrobi więc dajcie mi kopniaka żebym się ruszyła...

Cześć Kochana...udanego segregowania:tak::tak::tak:oby Nelcia pospała troszeczkę....

A zapomniałam Karlitka nie życzę ci tego przez co ja przechodziłam - leżenie do końca z powodu otwierającej się szyjki...
Mam nadzieję że jak się pooszczędzasz trochę to będzie ok! Przede wszystkim - nie noś małej!!!! w żadnym wypadku jej nie ulegaj, naucz ją niech chodzi na nóżkach! po drugie jak tylko możesz to leż i odpoczywaj... leż leż leż... Norbercikowi i Tobie się teraz to należy!!! nie miej wyrzutów sumienia tylko pomyśl że to dla waszego dobra - bo lepiej żebyś mogła do końca być z Gabi!!! nie chcę cię straszyć tylko raczej przestrzec że na serio - lepiej wczesniej pomyśleć i więcej leżeć i odpoczywać niż potem żałować...
A te 4 miesiące zlecą nie wiadomo kiedy! zobaczysz... już za chwilkę będziesz tuliła tego maluśkiego kluseczka w rączkach!!!!!

Karlita posłuchaj Madziarki madrze pisze:tak::tak::tak::tak:

Bo my zdolne bestie jesteśmy;-):tak::-D:-D:-D.
Zupka się pryczy - ma być barszcz biały z jajkiem, białą kiełbasą i serem(dla M).
A i zaklepałam sobie na poniedziałek wizytę u lekarza :-):-) - tak więc ze zdjęciem przyjadę:tak::-).
Ale gapa ze mnie właśnie mi stuknęło 10000 postów:szok::szok::rofl2::-D:-D - to po soczku;-);-)

Gratulacje.....

Maltanka odpiszę, tylko musi mi P wszystko powiedzieć:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry