reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hello śpiochy wstawać!!!

Mikołaj dostał dziś czopek Vibrucol i zobaczymy jak minie noc:tak::tak:
ja Ci się spało i Mikołajowi z czopkiem?
Super ze Mikołaj już sam posiaduje.
Dzisiaj nowa seria Housa!!!:-):-):-) DWA Odcinki!!!:-):-):-)
M ogląda ja całe szczęście się nie wcuiągnęłam:-D

Dzięki dziewczyny za kciuki:-):-)dziś oficjalnie możemy spalić i pożegnać majty:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):rofl2::rofl2::rofl2:możemy zachęcać i ćwiczyć siedzenie:tak::tak::tak:

/
Pięknie ma teraz natalka spokój, niech sobie ćwiczy do woli i cieszy się z "wolności"
Antuanet24 życzę zdrówka dla Kubusia zeby obyło się bez antybiotyku:tak:

Ja wczoraj byłam taka padnięta że tylko Was pocztytałąm wszystkiego nie wyłapałam ale mimo wszystko starałam się:zawstydzona/y:
Dziś jedziemy do Lublina cakiem niedługo tylko mój M pojechał jeszcze do pracy po jakieś dokumenty. Aha zdobył 7 miejsce na tych zawodach indywidualnie i 3 drużynowo jak na amatora jest z siebie dumny!

mam nadzieję kupić sukienkę bo jutro mamay wesele i to bedzie niezły stresić dla mnie bo Gabi ma się opiekowac moja siostra całe szczęsie bedą pod ręką w hotelowym pokoju.
Gabi już lepiej pije z butli ale niestety ode mnie a od M nie chce:szok:
Ale z czasem i to przyjdzie tylko cos mało rano je dopiero rozkręca sie w ciagu dnia i chyba na śnadanko zaproponuje jej kaszkę.

Miłego dzionka dziewuszki ja zmykam bo dzień intensywny mnie czeka a pogoda raczej mało energetyczna
 
reklama
hej talia!!
To udanych zakupków życzę...
A siostra na bank soie poradzi z Gabi, ja często zostawałam z chłopcami mojej sister i najpierw miała obawy a potem chętnie mi ich podrzucała:)\
Udanych zakupków życzę!!

A co to za zawody miał Twój mąż?
 
karlita a gdzie bedzie ten sezon 7 Housa na jesien? My-tzn ja (bo M usnal po pierwszym) obejrzalam wczoraj dwa odcinki :-)
Oszczedzaj sie kochana!!!Dzidzius najwazniejszy!!!:-)
talia bedziecie w Lublinie??? Fajnie, udanych zakupow zycze i pokaz fotke sukienki jak juz kupisz:-)
Martyna a czemu homerk masz kiepski??? przez pogode???

Witam sie i ja!!! Pogoda beznadziejna!!:-( Mam dzisiaj na 13 do pracy i myslalam ze pojdziemy z Maksem na spacer a tu tak okropnie na dworze!!!:-( Maksio pije kakao a ja ide robic kawke a pianka:-) Zajrze potem jeszcze do was tzn nie bede wylaczac lapka:-)

AAAA maltanka moj M kupil juz podescik w biedronce! mowil mi ze sa jest niebieskie z Toy story... wiec wybierz sie jak chcecie kupic:-)
 
hej, hej mam chwilkę bo młody bawi się kotami, ale zaraz zmykam ogarnąć trochę mieszkanie,

najpierw kawka:tak:

antuanet
trzymam kciuki za udane spotkanie, zdrówka dla Kubusia
karlita nie przemęczaj się i wszystko będzie dobrze
martynka no co ty co to a kieepski nastrój
talia gratki dla męża i owocnego poszukiwania sukienki
sundey dzięki no właśnie miałam się wybrać jutro
 
Hej babeczki:-), nie mogę doczekać się spotkania z wami, młode jeszcze nie wiedzą że do Bugi jadą:no::-p:-).
Siadłam na chwilę, bo Olek zapomniał kompa wyłączyć i przez ponad godzinę chodził:crazy:.
A Madzienka taka dociekliwa bo pewnie naklejki rozpoznawcze robi;-):tak::-).
Co do "Szpilek.." to nawet, nawet - udał się Polsatowi film;-):tak:.
Dziś mnie mniej będzie bo mam na jutro zamówienie na sernik i miodownik:tak::-p - trochę grosza wpadnie:tak::rofl2::cool::cool:.
 
karlita a gdzie bedzie ten sezon 7 Housa na jesien? My-tzn ja (bo M usnal po pierwszym) obejrzalam wczoraj dwa odcinki :-)


Sezon 7 będzie , pod koniec września na FOX`ie . Światowa premiera 7 sezonu już 20 września 2010.


zapowiada się bardzo ciekawie :-D:-D:-D:-D

misia Madziańka wiedziałam ze jeszcze ktoś zapali światło :-D nasze nocne marki ;-)

Martusia nie przemęczaj się!!!!

wiecie tak sobie wczoraj myślałam jak ciąże mogą być różne ...
z Gabi do końca żyłam na pełnych obrotach, nic niepokojącego się nie działo, spokojna, szczęśliwa ... męczyły mnie standardowe dolegliwości ciążowe ...
teraz od samego początku są jakieś problemy co mnie strasznie stresuje ... mam nadzieję że te 4 miesiące zlecą bardzo szybko i będę tuliła już naszego synka.
wydaje mi się że mój organizm nie do końca się zregenerował po poprzedniej ciąży ...

maltanka dzisiaj robię Twoje drożdzóweczki :-D
mężowi już obiecję od 3 dni i jakoś czasu nie miałam
 
reklama
Cześć dziewczyny my właśnie z dworku przyszliśmy jest chłodno, ale na szczęście nie pada.A teraz łobuziak mały poszedł spać.Jaka się cisza w mieszkaniu zrobiła.:-)
 
Do góry