reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam i ja

fogia ja obstawiam dziewuchę:tak::tak::tak:

karlita uważaj na siebie:tak:

iza super że Karol odnalazł się w przedszkolu i super że juz lublinianka jesteś:tak::tak::tak:

martyna poleż trochę i odpocznij:tak::tak::tak:

talia i jak zakupy?? fajnie że GAbi lepiej z butli je:tak::tak:

a u nas noc jak zawsze:baffled::baffled::baffled: tyle że o 1,30 Mikołaj obudził sie bo kupa była:baffled::baffled:naszczęscie po 2 juz zasnął, budził sie kilka razy ale trochę mniej nerwowo, tak więc sama nie wiem czy czopek pomógł czy nie:baffled::baffled:
dobrze że jutro sobota:tak::tak:
 
reklama
hej dziewczynki....przeczytałam co naskrobałyście, ale nie mam sił odpisać....
Humorek lepiej....poprostu coś gorzej się dziś czuję....nisko mnie jakoś Borysek kopie....i słabo mi....

Zajrzę pod wieczór...

Motylla
dzięki za troskę....

odpoczywaj:tak::tak:

karlita kalafiorowa pycha:-)

a moje właśnie wstało:baffled: nie doś że wstaje rano to jeszcze w dzień nie chce spać:wściekła/y: rapte godzinę pospał:angry:
zgadzam się:tak::tak::tak:
moje to samo....nawet 20 minut nie pospała:angry::angry:

zgadnij kotku co mam w środku :-D:-D

dziewczynka:sorry2::tak:

witam i ja

fogia ja obstawiam dziewuchę:tak::tak::tak:

karlita uważaj na siebie:tak:

iza super że Karol odnalazł się w przedszkolu i super że juz lublinianka jesteś:tak::tak::tak:

martyna poleż trochę i odpocznij:tak::tak::tak:

talia i jak zakupy?? fajnie że GAbi lepiej z butli je:tak::tak:

a u nas noc jak zawsze:baffled::baffled::baffled: tyle że o 1,30 Mikołaj obudził sie bo kupa była:baffled::baffled:naszczęscie po 2 juz zasnął, budził sie kilka razy ale trochę mniej nerwowo, tak więc sama nie wiem czy czopek pomógł czy nie:baffled::baffled:
dobrze że jutro sobota:tak::tak:

hmmm...może pomógł, tylko co innego przeszkodziło:sorry2:
 
Martusia zupka zdrowa mniam mniam można jeść i jeść ;-)

Martynko
poleż sobie, poczytaj jakąś książkę :-) a może obejrzysz jakiś fajny film ??

maltanka ciesz się moja Gabi nie poszła spać .... za to zrobiłam jej mini sesję ;-)



Uploaded with ImageShack.us
 
czapkę kupiłam Gabi rok temu a będzie dobra na tą zimę hehehe

Fogia biorąc pod uwagę co się dzieje to drogą eliminacji obstawiam chłopca
mimo że już zaczęłam odkładać dziewczęce ciuszki z myślą o mamusiach z BB ;-)
 
hej kochane ja już po spacerze i zakupach
nastawiłam zupkę kalafiorową mam na niż dzisiaj wielka ochotę :-)
gotuję taki wielki gar że mogłabym Lubelskie mamuśki dzisiaj nakarmić ;-) ktoś chętny ?? ;-)

i muszę się pochwalić że dzisiaj obie z Gabi dostałyśmy śniadanie do łóżka ;-)

wiecie co na mini mini leci właśnie Olinek Okrąglinek jakaś nowa bajka a Gabi jak zaczarowana siedzi i śmieje się w głos ;-)

Zupka kalafiorowa mniam mniam...

My tez oglądamy olinka...dobrze bobrze:-D:-D:-D

wow śniadanie do łóżka:-):-):-):-)

a u nas noc jak zawsze:baffled::baffled::baffled: tyle że o 1,30 Mikołaj obudził sie bo kupa była:baffled::baffled:naszczęscie po 2 juz zasnął, budził sie kilka razy ale trochę mniej nerwowo, tak więc sama nie wiem czy czopek pomógł czy nie:baffled::baffled:
dobrze że jutro sobota:tak::tak:

Mandziula kupa to pewnie następstwo czopka...Viburcol działa bardziej uspokajająco a nie przeciwbólowo

zgadnij kotku co mam w środku :-D:-D

dziewczynka


Cudna
 
reklama
Mamuśki ponieważ zaszły zmiany w związku z naszym spotkaniem to może nie zmieniając planów spotkamy się w ten wtorek, kto oczywiście będzie miał czas i ochotę....co Wy na to???

Jeśli będziecie chętne założymy spotkanie...i spotkamy się, czekam co Wy na to....


I jeszcze jedna wiadomość...Akademia Zdrowego Rozwoju w Lublinie jest 23 września w godz.11-18 taką dostałam informację więc mam nadzieje że wybierzemy się tam razem....moja propozycja to godz.11 - zakładam spotkanie na AM
 
Do góry