reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

dzień dobry :-D:-D

jestem niewyspana :sorry2::sorry2:

usnęłam przed 6 dopiero .... a wstałam o 8smej

sunday tak właśnie na tym targu :-D

Fogia jest duży wybór i różne rozmiary :tak::tak: wczoraj facet miał jakiś zły dzień i gdyby nie to że potrzebowałam spodni to normalnie bym się odwróciła na pięcie i sobie poszła ..... taki był niemiły ... pffff

za spodnie dałam 110zł nie mało ale wyglądają solidnie :-D
na giełdzie też widziałam spodnie ciążowe ale były strasznie cienkie za 99 zł
a mam uraz bo z Gabi przetarłam takie dwie pary ....

super że masz dyskoteki w brzuszku :tak:

mi wczoraj mały tak się wygiął że miałam taki stożek zamiast brzucha :-D


Madziara też się cieszę ze się udało wydzwaniałam po 2 razy w tygodniu i w końcu dostałam odpowiedz najgorsze było to zbywanie że oddzwoni, ze napisze a tu cisza ile można!!!!! tylko ta godzina :-D 8 w niedziele... ale czego się nie robi dla dziecka ... nie wiem jak Gabi będzie wstawać :-D



wczoraj byliśmy też w Plazie kupiałam Gabi czapkę i rękawiczki
mąż kupił sobie kurtkę bardzo fajną w h&m
ja dla siebie nie znalazłam nic ...

później zobaczyłam fajną kurtkę ale w kolorze caffe i tak ten kolor mi nie bardzo pasuje ale chyba ją sobie kupie bo jest taka dłuższa i ma kaptur a ja z kapturem nic nie mam ... a z parasolem mi niewygodnie ... więc zaraz się zbieram i lecę do Plazy :-D

wczoraj na Targach brzuszkowych spotkałam Panią co prowadziła te warsztaty chustowe - widziałam jak się wiąże te chusty - fajna sprawa - Pani powiedziała ze jak chcemy to możemy sobie z nią spotkanie zrobić jeszcze raz dla nas :-D więc mam namiary jakbyście były chętne :tak: nawet jeśli potrzebna by była większa sala bo byłoby więcej chętnych to mogę załatwić salę :-D tylko bez atrakcji dla dzieci :sorry2::sorry2:
 
reklama
Cześć,
Madzienka sklep z materiałami jest na ul. Zamojskiej, jak się nie mylę to tam nawet są dwa obok siebie. Jeden jest tak obok przystanku autobusowego. Kupowałam tam materiały na spodnie ciążowe.
Wczoraj późno wróciliśmy i już nie miałam siły do Was zajrzeć. Jeszcze jestem w dwupaku:-D, i jakoś dzidziusiowi nie śpieszy się. No i nie wiem co mam robić, dzisiaj miałam pojechać do szpitala, i nie wiem, może powinnam zasięgnąć opinii innego lekarza, no sama nie wiem. Nie bardzo mi się uśmiecha wywoływanie porodu ze względu na to że mój lekarz wyjeżdża.
 
Witajcie ale mamy pogodę za oknem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Madzia my basen zaczynamy w przyszłą niedzielę :-D

a ja myślałam że w tym:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

dzień dobry :-D:-D

jestem niewyspana :sorry2::sorry2:

usnęłam przed 6 dopiero .... a wstałam o 8smej

sunday tak właśnie na tym targu :-D

Fogia jest duży wybór i różne rozmiary :tak::tak: wczoraj facet miał jakiś zły dzień i gdyby nie to że potrzebowałam spodni to normalnie bym się odwróciła na pięcie i sobie poszła ..... taki był niemiły ... pffff

za spodnie dałam 110zł nie mało ale wyglądają solidnie :-D
na giełdzie też widziałam spodnie ciążowe ale były strasznie cienkie za 99 zł
a mam uraz bo z Gabi przetarłam takie dwie pary ....

super że masz dyskoteki w brzuszku :tak:

mi wczoraj mały tak się wygiął że miałam taki stożek zamiast brzucha :-D


Madziara też się cieszę ze się udało wydzwaniałam po 2 razy w tygodniu i w końcu dostałam odpowiedz najgorsze było to zbywanie że oddzwoni, ze napisze a tu cisza ile można!!!!! tylko ta godzina :-D 8 w niedziele... ale czego się nie robi dla dziecka ... nie wiem jak Gabi będzie wstawać :-D



wczoraj byliśmy też w Plazie kupiałam Gabi czapkę i rękawiczki
mąż kupił sobie kurtkę bardzo fajną w h&m
ja dla siebie nie znalazłam nic ...

później zobaczyłam fajną kurtkę ale w kolorze caffe i tak ten kolor mi nie bardzo pasuje ale chyba ją sobie kupie bo jest taka dłuższa i ma kaptur a ja z kapturem nic nie mam ... a z parasolem mi niewygodnie ... więc zaraz się zbieram i lecę do Plazy :-D

wczoraj na Targach brzuszkowych spotkałam Panią co prowadziła te warsztaty chustowe - widziałam jak się wiąże te chusty - fajna sprawa - Pani powiedziała ze jak chcemy to możemy sobie z nią spotkanie zrobić jeszcze raz dla nas :-D więc mam namiary jakbyście były chętne :tak: nawet jeśli potrzebna by była większa sala bo byłoby więcej chętnych to mogę załatwić salę :-D tylko bez atrakcji dla dzieci :sorry2::sorry2:

Super że zakupy udane, i wizyta na targach...ciekawa jestem opinii...podobały Ci się???
A co to w nocy działo się że nie mogłaś spać???
Warsztaty chustowe to fajna sprawa polcam....

Co robimy z tym placem zabaw idziemy jutro???np.kolo 11??wczoraj próbowałam dodzwonic się tam ale nikt nie odbierał może dzisiaj mi sie uda...albo maila napisze...

Fogia trzymam kciuki, żeby dyr nie stanęła Ci na drodze:tak::tak::tak:i żebys nie musiałą oglądac tego babska

Madziarka byliscie na koncercie w sobotę??

Dzięki Justyna!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziekuję

ogólnie z materiałami.....

Mandziula podziwiam Was ja nie nadaję się na grzyby:no::no::no:

to na deptaku w bramie jest jeden duży i na Zamojskiej ze dwa...no i nieco w Leclercu na Zana koło zoologicznego:tak:

Witam o poranku!Ja juz nie spie od prawie godziny, bo jak wstalam z mezem to juz klasc mi sie nie oplacalo(na pol godz), wiec umylam włosy i zasiadlam na chwilke na bb zeby sie przywitac z Wami:-) Do pracy na 8 i na caly dzien:-( mam stresa jakiegos a juz niby nie pierwszy raz....nie wiem czemu. Pogoda zapowiada sie na dzisiaj paskudna, ZNOWU!!!:-(
karlita spodnie kupowalas na targu "pod zamkniem"? ja tam tez kupowalam ciazowe, sa solidne i fajne:-)
mandziula bardzo lubie zapach suszonych grzybow, ale osobiscie nie znam sie totalnie na nich:-( tylko pieczarka w sklepie;-)
misia bardzo fajny przepis, chyba wyprobuje:-)
izka super ze Karolek zaklimatyzowal sie bez problemu, bo Tobie jest łatwiej organizowac zycie tutaj:-)

mam nadzieję, że w pracy było bez stresów:tak::tak:

Hej girls
witam porannie
u nas dalej szaro-buro i ponuro.

Młody już w przedszkolu, na szczęście mąż jest więc nie musiałam wychodzić rano w tą zimnicę. Na 10.30 muszę być w pracy. :baffled: Nie chce mi się jechać okropnie ale wyjścia nie mam. Przyjęli nareszcie dziewczynę, która będzie mnie zastępować i muszę ją wdrożyć, zdać dokumenty do dyrki itp.

Moje młode taką urządziło mi dyskotekę w brzuchu, że o spaniu nie było mowy. Dostawałam takie kopniaki, że co chwila skakałam do góry. :sorry2:

Jeszcze mam pytanko. Czy któraś z Was miała bądź słyszała o problemach z sercem w ciąży? Moje zawsze było bezproblemowe, a od jakiegoś czasu dopadają mnie takie dziwne kołatania, od wczoraj cały czas dokucza mi nerwoból przy sercu i lewej ręce. Nie wiem kurka co to za diabeł, czy to poważne i czy trzeba lecieć od razu do lekarza? Nie chciałabym siać paniki. Dajcie znać czy coś słyszałyście na ten temat.

karlita
są duże rozmiary tych spodni? I jak to wygląda cenowo?

Miłego dnia wszystkim Wam życzę.


spokojnego dnia w pracy, niestety z sercem nie pomogę:no:ale myślę, że lepiej to skonsultować:tak:
dzień dobry :-D:-D

jestem niewyspana :sorry2::sorry2:

usnęłam przed 6 dopiero .... a wstałam o 8smej

sunday tak właśnie na tym targu :-D

Fogia jest duży wybór i różne rozmiary :tak::tak: wczoraj facet miał jakiś zły dzień i gdyby nie to że potrzebowałam spodni to normalnie bym się odwróciła na pięcie i sobie poszła ..... taki był niemiły ... pffff

za spodnie dałam 110zł nie mało ale wyglądają solidnie :-D
na giełdzie też widziałam spodnie ciążowe ale były strasznie cienkie za 99 zł
a mam uraz bo z Gabi przetarłam takie dwie pary ....

super że masz dyskoteki w brzuszku :tak:

mi wczoraj mały tak się wygiął że miałam taki stożek zamiast brzucha :-D


Madziara też się cieszę ze się udało wydzwaniałam po 2 razy w tygodniu i w końcu dostałam odpowiedz najgorsze było to zbywanie że oddzwoni, ze napisze a tu cisza ile można!!!!! tylko ta godzina :-D 8 w niedziele... ale czego się nie robi dla dziecka ... nie wiem jak Gabi będzie wstawać :-D



wczoraj byliśmy też w Plazie kupiałam Gabi czapkę i rękawiczki
mąż kupił sobie kurtkę bardzo fajną w h&m
ja dla siebie nie znalazłam nic ...

później zobaczyłam fajną kurtkę ale w kolorze caffe i tak ten kolor mi nie bardzo pasuje ale chyba ją sobie kupie bo jest taka dłuższa i ma kaptur a ja z kapturem nic nie mam ... a z parasolem mi niewygodnie ... więc zaraz się zbieram i lecę do Plazy :-D

wczoraj na Targach brzuszkowych spotkałam Panią co prowadziła te warsztaty chustowe - widziałam jak się wiąże te chusty - fajna sprawa - Pani powiedziała ze jak chcemy to możemy sobie z nią spotkanie zrobić jeszcze raz dla nas :-D więc mam namiary jakbyście były chętne :tak: nawet jeśli potrzebna by była większa sala bo byłoby więcej chętnych to mogę załatwić salę :-D tylko bez atrakcji dla dzieci :sorry2::sorry2:

a są teraz może jakieś promocje na dziecięce czapeczki, szaliczki itp?:sorry2::sorry2:

Idę załosować...

też zagłosowałam:tak:

Cześć,
Madzienka sklep z materiałami jest na ul. Zamojskiej, jak się nie mylę to tam nawet są dwa obok siebie. Jeden jest tak obok przystanku autobusowego. Kupowałam tam materiały na spodnie ciążowe.
Wczoraj późno wróciliśmy i już nie miałam siły do Was zajrzeć. Jeszcze jestem w dwupaku:-D, i jakoś dzidziusiowi nie śpieszy się. No i nie wiem co mam robić, dzisiaj miałam pojechać do szpitala, i nie wiem, może powinnam zasięgnąć opinii innego lekarza, no sama nie wiem. Nie bardzo mi się uśmiecha wywoływanie porodu ze względu na to że mój lekarz wyjeżdża.

trudno coś doradzić...wywołanie to nic fajnego...wiem, bo miałam...ale jeśli dzięki temu będziecie mieć lepszą opiekę....


pochwalę się....Natalka podciągnięta za rączki dziś po raz pierwszy usiadła!!!!
 
Ostatnia edycja:
Nie było mnie weekend a tu tyle stron do nadrobienia ...
Maltanka na zakupy nie poszłyśmy bo po obiedzie przyjechał mój brat z dziewczyną i posiedzieliśmy do wieczora ...:tak:;-)może jutro się wybiore zobaczymy jaka będzie pogoda bo ja musze iść aż na Dr. Męczenników Majdanka bo na Felinie mamy tylko jeden ciuchland wprawdzie fajne rzeczy ale jak się szuka czegoś konkretnego to trudno znaleźć bo sklep jest malutki

Mandziula fajnie że grzybobranie udane. Ja na grzybkach wogóle się nie znam ale lubie sosy grzybowe i pierogi z mięsem i grzybkami

Aluśka ta Twoja teściowa straszna rzecz. A ja swoją bardzo lubię i mamy dobry kontakt. Pewnie jakbyśmy mieszkały razem sytuacja uległaby zmianie ale tak na weekendy to fajna kobieta

Karlita Gabi superaśna jest będzie z niej fajna siostrzyczka

Justyna2729 ja urodziłam w 38tyg. Dzień wcześniej byłam u lekarza i powiedział że mam 2 cm rozwarcia ale trudno powiedzieć kiedy będzie poród :sorry2: a następnego dnia o 7.40 rano już tuliłam Alę :szok::tak::-D:-D:-D:laugh2:a całą noc się zastanawiałam czy to skurcze porodowe czy jakieś inne aż w końcu mąż zadecydował że pojedziemy do szpitala niech lekarz skntroluje ... :-p i okazało się że porodowe :szok::-D

Fogia z sercem może jednak warto skontrolować u lekarza. W Łęcznej masz rodzine a ja pochodze z Łęcznej

Madzienka na plac zabaw my chyba jesteśmy jeszcze za małe. A materiały jak już dziewczyny pisały polecam sklepy na Zamojskiej mają duży wybór

My po weekendzie wypoczęci żadnych odwiedzin spędziliśmy czas rodzinnie. W sobote byliśmy pod Zamkiem był Festyn Radia Lublin ale nic ciekawego nie było jak dla mnie. Generalnie w weekendy ja rzaczej komputera nie otwieram więc jestem nieiobecna na BB - tak w ramach usprawiedliwienia.
Troche się przejaśnia idę wstawić mięsko do piekarnika a potem może jakiś spacerek się uda
 
misia są fajne zestawy czapka, szaliki rękawiczki dla takich brzdąców :-) Gabi dostała czapkę wiązaną hello kitka ;) taki golfikzamiast szaliczka i rękawiczki, Małemu kupiłam skarpetki frotte i takie zwykłe

kupiłam sobie tą kurtkę :-D:-D:-D:-D

Gabi już z podciętą grzywką byłam w tym salonie w Plazie ... nic specjalnego ... wiecie że tak zwykłe czesanie czyli na szczotkę zaczyna się od 60 zł a taki np zakręcenie loków bez upięcia 150zł ?????????? :szok:

więc zapisałam się do mojej fryzjerki :-D:-D

Fogia ja teraz też mam takie kołatanie serca
- puls czasami mam powyżej 110
kontrolujesz sobie ciśnienie ??
ja mam dość wysokie - mam je kontrolować ... a jeszcze nie kupiłam ciśnieniomierza .. ale u teściów jak mierzyłam ciśnienie to mam ok 130/90 a chwilami 140/100
lekarz mówi ze to górna granica .... mam się nie stresować .... i prowadzić zapiski ciśnienia ... więc chyba pora wybrać się po dobry ciśnieniomierz ....

w czwartek mam wizytę zobaczymy co mi gin powie ....

Fogia myślę ze u Ciebie to jest związane z ostatnimi stresami .... wybierz się do lekarza lepiej zapytać specjalisty :-D:-D


Biedronka ja tam się z Gabi wybieram :-D:-D niech sobie połazi :-D

KasiaiAlex głos oddany
wrzuciłam też na facebooka i na fora gdzie jestem
mam nadzieję że uda się zając pierwsze miejsce:sorry2: świetna akcja!!
 
Witajcie
Ale pogoda pod psem jest tak zimno ze siedzę opatulona w koc i nic mi się nie chce
Misia gratulacje dla Natali
Karlita Gabi jest prze słodka i będzie super siostrą dla Małego
Mandziula ja grzyby lubię zbierać ale przez ostatnie 2 lata nie byłam w lesie i w tym roku też chyba nie będę ale zapach grzybów w domu jest super
Sundey zawsze chyba jest stres z praca ale najważniejsze ze jest i ją lubisz a co do grafika to może się jednak zmieni
Fogia co do kołatania serca to pewnie miało wpływ twoje oststnie sytuacje stresowe ale lepiej zasięgnąć poady lekarza tak dla swojego spokoju
Justyna za rodziłam dużo po terminie ale jak masz mieć lekarza przy sobie to czasami warto a nóż coś się w trakcie rozwinie trzymam kciuki
Izka fajnie ze już się powoli aklimatyzujecie tutaj i ze Karolek już polubił przedszkole
Biedronka przez 32 lata mieszkałam w akademikach na Felinie wiec mam sentyment do tamtych okolic ale fakt trochę daleko do miasta
KasiaAlex głos oddany
Madzienka my troszkę za mali na takie wyjścia ale musi być to fajna impreza
Ta pogoda popsuła mi cały plan mam stertę prania a tutaj nic nie schnie i nie wiem co mam robić a tak w ogóle skończyła mi się kawa i nie chce mi się iść do sklepu bo jest taka zimnica i nie chce Nikosia ciągać po dworze. Gdzie tak prawdziwa Polska Złota Jesień
 
reklama
już jestem po pracy.
Dziś nawet nie było tak źle. Załatwiłam papierkowe sprawy i nareszcie miałam czas wyjść i pogadać chwilę ze swoimi uczniami. bardzo mile mnie zaskoczyli.
Maluchy zrozpaczone, że jakaś inna pani do nich przyszła:sorry2:, klasa 4 i 6 wyściskała mnie i prosiła żebym ich odwiedzała:-D, a 2 gimnazjum, która w tamtym roku tak dawała popalić, miała przerażenie w oczach jak się dowiedzieli, że nie będę z nimi mieć lekcji w tym roku. :rofl2: No i bardzo dobrze, ze mną zawsze mogli się dogadać w sprawie przesunięcia sprawdzianu np. a nauczycielka, która będzie mnie zastępować jest bardzo rygorystyczna więc da im popalić.;-)

Fogia z sercem może jednak warto skontrolować u lekarza. W Łęcznej masz rodzine a ja pochodze z Łęcznej
ano mam rodzinę i to nawet dosyć bliską, wujek przez wiele lat był górnikiem w bogdance, ciocia pracuje w przedszkolu.

Fogia ja teraz też mam takie kołatanie serca - puls czasami mam powyżej 110
kontrolujesz sobie ciśnienie ??
ja mam dość wysokie - mam je kontrolować ... a jeszcze nie kupiłam ciśnieniomierza .. ale u teściów jak mierzyłam ciśnienie to mam ok 130/90 a chwilami 140/100
lekarz mówi ze to górna granica .... mam się nie stresować .... i prowadzić zapiski ciśnienia ... więc chyba pora wybrać się po dobry ciśnieniomierz ....

w czwartek mam wizytę zobaczymy co mi gin powie ....

Fogia myślę ze u Ciebie to jest związane z ostatnimi stresami .... wybierz się do lekarza lepiej zapytać specjalisty :-D:-D
no widzisz, a u mnie ciśnienie książkowe, a z pulsem to różnie, ostatnio faktycznie był za wysoki. Zauważyłam, że nerwoból przechodzi po nospie albo jak magnez wypiję. Trzeba będzie się jednak spotkać z lekarzem. :baffled:
 
Do góry