reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie niedzielnie,

ja wczoraj zaliczyłam zakupy - sobie tylko sweterek upolowałam ale dzieciaki trochę obkupiłam żebym miała je w co ubierać... więc Madzieńka zakupy uważam za udane!

Jeszcze do tego mąż mnie mile zaskoczył bo sam był z dziećmi - po zakupach dzwonię i pytam co robią gdzie są... (miałam jechać do domu) a oni w botaniku wylądowali! Super, pogoda śliczna, dzieciaki poganiały, Julo pojeździł na hulajnodze... zadowoleni wrócili do mamy :-) stwierdziłam że muszę moją trójkę częściej zostawiać samych bo świetnie sobie razem poradzili!!! Jestem dumna z mojego męża... ;-)

Karlitka świetna jest Gabi!!! A taki sytuacje jak w nocy - to się dopiero zaczynają!!! :-) jeszcze nie raz będziesz z nich płakała ze śmiechu! :-)

Madzieńka możemy iść i we wtorek... ja pewnie pójdę sama bo M. pracuje... i to długo a nie chcę go tak męczyć bo później on się głupio czuje w pracy jak tak wcześnie się wymiksowuje...więc możemy iść we wtorek i przed południem...

Co do spodni ciążowych - ja sobie kupowałam z pasem ale mi on tylko przeszkadzał bo mi brzucha uciskał więc pewnego dnia wycięłam nożyczkami pas - i spodnie był rewelacyjne, niskie - zaczynały się pod brzuszkiem a nie spadały! i mam je do dziś - lezą na półce i czekają... może jeszcze kiedyś się doczekają, ale mają jeszcze czas... :-) a Ty Madzieńka bierz się do roboty a nie zazdrość tu dziewczynom!!!
To co - trzymać wózek dla was? :-)

Fogia dobrze że mogłaś odpocząć!!!

Justyna trzymamy kciuki obyście wytrwali do poniedziałku!!! Jedźcie wolno zeby za bardzo maluszka nie wytelepać :-)

A ja zmykam na razie bo mam lekcję do nauki :-)
Miłej niedzieli Wam życzę!!!! I słonka na niebie - bo dziś coś się znowu zaczyna chować...
 
reklama
Witam o poranku.
Ja już od 5.30 na nogach, nie mogłam spać przez ten cholerny krzyż. Wstałam, ogarnęłam mieszkanie, ugotowałam zupę, teraz jem śniadanie. Zaraz muszę Filipka budzić, dziś znowu mam zajęcia i młody idzie na "służbę" do moich dziadków.

Fogia ten targ jest czynny od poniedziałku do niedzieli
to jest ten od strony BUGI ;-) a nie pod novą :-D
no to już wiem. :-)
A co do Gabi to jestem pewna, że ona wszystko rozumie, urocza, mała księżniczka. :-)
 
hej:) jestem tu nowa. mój synek Antoś ma już 15 miesięcy, a ja momentami czuję się tak sfrustrowana, że postanowilam znaleźć mamy, które może czują się podobnie. Wy wyglądacie na bardzo miłe no i jesteście blisko. wlaśnie niedawno wróciłam do pracy, co więcej jestem na etapie poszukiwania nowej. niestety muszę mojego Skarba oddac do żłobka doradzicie coś?? pozdrawiam
 
karlita urocza sie Gabi:-) Miłego dnia!!!
Madziarka fajnie ze zakupy udane, no i super że M tak sie sprawdził:-):tak:
fogia tulaski:-)
jenn witamy!!!Napisz co wiecej o sobie, skad jestes?:tak::tak:

Witam niedzielnie, wczoraj było tak pieknie a dzisiaj juz buro ponuro:-( My juz po sniadanku. Dzisiaj planuje zrobic porządek w swoich papierach:baffled: mam nadzieje,ze mi sie to uda:nerd:
 
Jenn witaj i rozgość się u nas!

Ja już mam kawusię w ręku, już jesteśmy po śniadanku, zupka nastawiona, pieczeń się piecze więc mam luzik... :-)
 
hej!
Madziara super że mąż się spisał a zakupy się udały.
karlita Gabi jest urocza i taka mądra będziesz się wzruszać jeszcze wielokrotnie, no i super ze w domku juz jesteście.
Sunday powodzenia aby w papierach zapanował porzadek:tak::tak:Super jest taki rozinny weekend ja bardzo takie luię a zamieszanie z rzadka;-);-)
Justyna jak tam sytuacja, nie przeoczysz skurczy to na pewno ale być może sie zacznie niedługo....
Fogia my tez mamy za tydzień wesele, obyś pobawiła się mimo wszystkich przeciwności.
Jenn pisz dużo :-)


Mi już lepiej bo dzisiaj i jutro jesteśmy razem z Gabi. A ona jest coraz gorsza zamiast lepiej odnosić sie do butli to protestuje też w nocy i jest batalia. W końcu głodna zasypia i dopiero na spaniu jej butelkę wciskam. Przeraza mnie to jej zacietrzewienie i czasem mi się zdaje ze ona nigdy nie odpuści. Wiecie jai ja mam już stres kiedy jej jedzenie szykuję. Miewałam już takie myśli ze przy drugim dziecku gdyby kiedyśto piersią nie będę karmić.
Jutro jedziemy do Lublina a dziś jakiś spacer chociaż pogoda nieciekawa.
 
Witajcie, ale mamy piękną pogodę za oknem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wczoraj było tak fajnie a dziś.....ja na szczęście dzisiaj mam wolne od garów jadę do mamy:-p:-p:-p

Co do placu zabaw zadzwonię popołudniu i może będzie dla nas miejsce we wtorek...KTOŚ JESZCZE CHĘTNY???

Madziarka super że zakupy udane a w M to ja nigdy nie wątpiłam...;-);-);-)

Karlita jak zajęcia na basenie, jesteście zadowolone...i jak zakupy....ciężki dzień dzisiaj przed Wami...więc czekamy na relację:tak::tak:

Sunday żeby papiery szybko poukładały się:tak:

hej:) jestem tu nowa. mój synek Antoś ma już 15 miesięcy, a ja momentami czuję się tak sfrustrowana, że postanowilam znaleźć mamy, które może czują się podobnie. Wy wyglądacie na bardzo miłe no i jesteście blisko. wlaśnie niedawno wróciłam do pracy, co więcej jestem na etapie poszukiwania nowej. niestety muszę mojego Skarba oddac do żłobka doradzicie coś?? pozdrawiam

Witaj, napisz cos więcej o sobie...gdzie mieszkacie, co robisz???

Mi już lepiej bo dzisiaj i jutro jesteśmy razem z Gabi. A ona jest coraz gorsza zamiast lepiej odnosić sie do butli to protestuje też w nocy i jest batalia. W końcu głodna zasypia i dopiero na spaniu jej butelkę wciskam. Przeraza mnie to jej zacietrzewienie i czasem mi się zdaje ze ona nigdy nie odpuści. Wiecie jai ja mam już stres kiedy jej jedzenie szykuję. Miewałam już takie myśli ze przy drugim dziecku gdyby kiedyśto piersią nie będę karmić.
Jutro jedziemy do Lublina a dziś jakiś spacer chociaż pogoda nieciekawa.

Talia a może spróbujcie takiej buteleczki firmy Lovi LOVI u naszych znajomych sprawdziła się:tak::tak::tak:
 
Witajcie,
mam już neta ale nadal trochę - ha więcej niż trochę - mieszkamy na kartonach.
Nie wiem ile to potrwa ale jestem zmęczona juz tą przeprowadzka, ale bardzo szczęśliwa.

Karol w przedszkolu jak ryba w wodzie, jest super, w ogóle Jego aklimatyzacja to mistrzostwo świata:D

W przyszły poniedziałek chętnie się z Wami spotkam, tylko napiszcie mi proszę gdzie i o której - będę wdzięczna za instrukcję dotarcia na miejsce ze Sławinka:D

Pozdrawiam serdecznie o do zobaczenia za tydzień.
 
Hej dziewczyny
byłam dziś na zajęciach ale wytrzymałam tylko 2 godziny. Nie mogłam wysiedzieć na twardym krześle, krzyż bolał mnie potwornie. Później zjedliśmy z Fifim obiadek u moich dziadków. A jak wróciliśmy do domu to młody zajął się zabawkami, a ja się położyłam no i oczywiście zasnęłam. :sorry2: Dobrze, że moje dziecko nie ma głupich pomysłów i w takich sytuacjach zawsze grzecznie się bawi obok mnie albo ogląda bajki. Nie jestem w stanie zapanować nad tym spaniem......:sorry2::sorry2:
 
reklama
Hej dziewczyny
byłam dziś na zajęciach ale wytrzymałam tylko 2 godziny. Nie mogłam wysiedzieć na twardym krześle, krzyż bolał mnie potwornie. Później zjedliśmy z Fifim obiadek u moich dziadków. A jak wróciliśmy do domu to młody zajął się zabawkami, a ja się położyłam no i oczywiście zasnęłam. :sorry2: Dobrze, że moje dziecko nie ma głupich pomysłów i w takich sytuacjach zawsze grzecznie się bawi obok mnie albo ogląda bajki. Nie jestem w stanie zapanować nad tym spaniem......:sorry2::sorry2:

ooooooooo...........skąd ja to znam....mąż się śmieje, że pierwsze miesiące przespałam:-D:-Di niestety ma rację:zawstydzona/y:

ale tu pusto:szok::szok::szok:my już po rodzinnych spotkaniach:tak::tak:wróciliśmy objedzeni i zdrzemnęliśmy się 30 minut...a królewna aż 2 godziny:szok::szok::szok:na targi więc nie dotarliśmy:-:)-:)-(

witam nową mamusię:tak:pisz, pisz....szybko tu poprawi Ci się humor:tak::tak:
fajna ta butelka Lovi:tak::tak:
karlita Gabi przeurocza:tak::tak::tak:płakalismy z mężem ze śmiechu:-D:-D:-D
izka mam nadzieję, że teraz już częściej będziesz zaglądać;-);-);-)


szukamy robota kuchennego...co radzicie z własnego doświadczenia?:sorry2::sorry2::sorry2:


właśnie zrobiłam szarlotkę dla leniwców...super ekspresowa i smaczna...właśnie wcinamy gorącą z lodami :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry